Skoči na vsebino

MALAGUTI PHANTOM F-12


Kosho

Priporočene objave

Mogoce pa je res.Mene pa zaniam ce se da te luci kej povecat svetilnost. :? :yea2: Kaj bi blo treba narest a bi blo zadostce bi dau samo mocnejso zarnico. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

jst mam malaguti f12 phantom...motor sm posopoma predelujem in zdj je prslo do tega da je hitrost 90km/h+ , števec pa kaze samo do 80. tud oblika števcou mi ni prevec usec... zarad tega bi rd menou,po vsej verjetnosti z digitalnim...

se sploh da da bi drugacno obliko stevcou montirou, kje bi lahko nabavu te stevce, kolk stanejo....ce se da bi prosu za ksne linke ce se da.... thnx :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno ima zelo lepe števce, samo so pač do 80, več tak nerabiš. Lahko pa tega ven vzameš pa si daš kolesarski števec notri, ker za phantoma nevem če se dobi kakšen števec od kosota naprimer :) Poglej malo na www.scooter-center.com , www.scooter-atrack.com , www.scooterkit.com ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na www.scooter-center.com in www.scooter-attack.com imaš digitalne števce z prikazom hitrosti,obratov,temperature,stanje rezervara(bencina), itd.

Torej vse kar je potrebno :)

Ti števci so pa namenjeni če menjaš celotno belanco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščem nujno sprednji blatnik za malagutija phantom f-12 ....... kdor jo prodaja na mi piše .....rabim nujno ! pa naj bodo cene tudi ne kr hude ker en tip hoče za njih 20k samo za blatnik :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj _Roba_ na pm :) On je imel vse plastike za Phantoma, mislim da še jih ima. Samo so za 1. model, ko še je blatnik taki bol okrogel :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Dober dan!

Mam malaguti F12 AC, pa mam namen kupit airsail T6 in zarad tega tut glavno gred. Zdaj me pa zanima če je treba menjat poleg tega še ležaje, semeringe(al so original dost) in keri so dobri. Vse delam sam, ampak za glavno gred pa še nimam nič izkušenj, tak de ali naj sam menjam al naj pelem k enmu serviserju?

(se opravičujem k sm odpru temo na isto stvar)

tnx za odgovore

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dober dan!

Mam malaguti F12 AC, pa mam namen kupit airsail T6 in zarad tega tut glavno gred. Zdaj me pa zanima če je treba menjat poleg tega še ležaje, semeringe(al so original dost) in keri so dobri. Vse delam sam, ampak za glavno gred pa še nimam nič izkušenj, tak de ali naj sam menjam al naj pelem k enmu serviserju?

(se opravičujem k sm odpru temo na isto stvar)

tnx za odgovore

LP

ne kupuj airsala.. kvaliteta je slaba.. kupi rajsi kako mhr replico, s6sport pro (ceprav je nekoliko sibkejsi).. in ja, mores menjat lezaje, in sicer skf c4 daj notri.. semeringe lahko pa pustis orginal.. ce se nikoli nisi menjaval gredi, rajsi pelji k serviseru.. od kod si drugace?

a kdo ve kok bi bla cena za dize m6 velikosti 74 in 78?

pri serviserih so ble ponavadi okol 1000 mogoce kaki tolar vec, da pa se jih dobit konkretno bol poceni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj tok mal? Tuki en ma polini70, leovinci, pa 13 fergi......103 merjeno z avtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Mam malaguti F12 AC, pa mam namen kupit airsail T6 in zarad tega tut glavno gred. Zdaj me pa zanima če je treba menjat poleg tega še ležaje, semeringe(al so original dost) in keri so dobri. Vse delam sam, ampak za glavno gred pa še nimam nič izkušenj, tak de ali naj sam menjam al naj pelem k enmu serviserju?

(se opravičujem k sm odpru temo na isto stvar)

tnx za odgovore

LP

Nebi priporocal kita na AC mism osebno ga nebi dajal gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi priporocal kita na AC mism osebno ga nebi dajal gor!

utemelji svoj odgovor.. ce nebi blo vredu nebi delali high end ac kitov al se ti ne zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lo stara tema je bla tole zdele k ste citiral.... .)

nima veze...

Gred pel k serviserju... :) C4 SKF lezaje kup

am drgac AC kiti ce jih uredu sestavs pa nastavs so isto uredu k LC

glede gitrosti-....76.....a se hecas tko grejo 50 ke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se odnese z kitom 70(top)

ni lih velika predelava samo koliko zdrži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!