Skoči na vsebino

Nova 3er BMW


Jacque

Priporočene objave

Hočem ga, ampak v BMW modri, pa brez une antene !

Če se ne motim je ta zadeva tam zaradi aerodinamike in ne boljšega radijskega signala... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od BMW3 je se najlepsa oblika kar precej let nazaj... mislim, da takoj za tisto prvo... te nove oblike so pa meni bljak.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,zelo lep avto,ampak cena bo primerna,5 je šla s 7mio na 11mio,3 pa je sedaj 5mio,in bo zagotovo pol 7-8 mio,od kar so v F1, :yea2: so se ogromno podrežili LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,zelo lep avto,ampak cena bo primerna,5 je šla s 7mio na 11mio,3 pa je sedaj 5mio,in bo zagotovo pol 7-8 mio,od kar so v F1, :yea2: so se ogromno podrežili LP Curi

ja valjda. saj imajo že serijo BMW 2 v pripravi, ki bo zamenjala trojko v sedanjem segmentu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... od strani zgleda zadnji konec kot kak Lanos.

Men je še vedno lepša trenutna trojka. Včeraj videl na Kolodvorski črnega M3... zakon avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim....jasno po štirih letih, ko bo rabljenim padla cena na cca 2miositnih...pa 2,5 mašina. Na kurilca :) Šviiiiing...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim....jasno po štirih letih, ko bo rabljenim padla cena na cca 2miositnih...pa 2,5 mašina. Na kurilca :) Šviiiiing...:)

2.5 turbocviček?? :)

tele oblike (3, 5 in 7) so si za moj okus kr mal prevec podobne, se mi zdi da 7mica niti ni vec neki nevemkako posebnega... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočem nujno serijo compact. So mi ful všeč odsekane ritke.... ;) če pa je malo dvignjena, da se ji reče Z3M Coupe, pa sploh ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zadnje lučke me spominjajo na kakega Seat Toleda, bi pa vsekakor bilo tole zanimivo imeti v posesti, samo cena je pa ziher nastavljena na razred Mercedesa C. Bo Bimmer pomoje tu vseeno rezal večji kos pogače.

Čakam slikice Coupeja :004 , če pa že kdo ima slikce slednjega, pa naj kako prilepi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja :rolleyes: Nisem nič kaj ganjen. Mogoče malo bolj kot na prejšnjih modelih, ki so bli podobni ko nojevo jajce kurjemu jajcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no 7 mil za tako garo sej nisem nor! A ti sam parkira pa sam pelje, pa ne kur več kot 3 L/100 km pr 90 KM/h, da si upajo dat tako ceno. Vse kar je več kot 4,5 mil je flancanje naroda.

Neki ful lep pa se mi tudi ne zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep, zelo lep... :rolleyes: , ampak temu primerna bo verjetno tudi cena. :( <_<

4% se bo podražila nova trojka, tako napovedujejo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je, ni kaj. Kaj pa kvaliteta?

Je bila kvaliteta kdaj vprašanje pri BMW-ju :? :hmm:

BMW eden od kvalitetnejših izdelovalcev avtomobilov :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dejte no 7 mil za tako garo sej nisem nor! A ti sam parkira pa sam pelje, pa ne kur več kot 3 L/100 km pr 90 KM/h, da si upajo dat tako ceno.

Se setrinjam...na žalost ma zadn pogon ceno.

Ta avto ti sigurno več ponudi, kot pa avto za 4.5 mio.

tukaj plačaš tudi firmo, pa tudi kvaliteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!