Skoči na vsebino

K-1, MMA, UFC...


Wobewt

Priporočene objave

Hm, a sem čuden, če zelo rad gledam K-1 pa ostale borilne športe? Pa nisem nasilen, razen kdaj-pa-kdaj rad tepem našga pro-wrestlerja Symruja B) B) . Pa vozim na silo.

No, a še kdo gleda K-1?

Mam celo svojga junaka! Alexey "The Red Scorpion" Ignashov :notworthy: ! Muay-thai borec. I like him, he-he... B)

Če je še kakšen ljubitlej nej posta, če ne-sem pa osamljen, hm... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

muay-thai je zakon kar je Red Scorpion lepo dokazal ko je z par low-round kick udarci zadnjič zjebal koleno onemu velikanu, ki je drugače bil boljši (se ne spomnik kako mu je ime)!!!!!!

sem imel priložnost na tajskem živet par dni nad šolo kjer so že mulce pri 7-10 letih trenirali in gledat par borb za naslov nekih lokalnih prvakov. neverjetno, borbe niso prekinjene pa čeprav je zmagovalec vmes 6x obležal KO, poraženec pa se po 7 KO ni več vstal. sem malo probal in me je kar prijelo da bi človek treniral, zanimivi pa so tudi obredi pred in po borbi in pa muzika, ki šopa zraven.

K1 je meni zakon zato ker lahko vidiš toliko različnih stilov na kupu :yea2:

robycop: sva že dva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paša za oči, pa pravi borci (razen Bob Sapp-a) ha, ha. Drugače je pa Novozelandec Ray Sefo "moj borec". :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce le ujamem na TV-ju z veseljem pogledam K1, po tehnični plati in načinu borbe pa se mi najbolj dopade temnopolti nizozemec (ne vem imena, se pise na B ). Je zmagal tud zadnji finale v Tokiju.

Tip je res care :notworthy: :OK:

Pogresam pa obcasno kake res kvalitetne borbe, ki so kar redke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce le ujamem na TV-ju z veseljem pogledam K1, po tehnični plati in načinu borbe pa se mi najbolj dopade temnopolti nizozemec (ne vem imena, se pise na B ). Je zmagal tud zadnji finale v Tokiju.

Tip je res care :notworthy: :OK:

Pogresam pa obcasno kake res kvalitetne borbe, ki so kar redke.

jap še eden muay-thai borec, je pa res hiter tako, da rabiš počasne posnetke da vidiš kaj se je sploh zgodilo. :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vedno s spoštovanjem gledam merjasca Boba The Beast Sapp-a... mislim too much. hecno, kako ga je CroCop nokautiral - po ledvicah ga je vžgal. Steroidi in podobno dela svoje - dosti mišic in bolane ledvičke, občutljive .... :D :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zjebal koleno onemu velikanu, ki je drugače bil boljši (se ne spomnik kako mu je ime)!!!!!!

robycop: sva že dva B)

Jan "The Giant" Nortje je bil destroyiran... B)

@twix : Finale GP v Tokiu je zmagal Remy Bonyaski, suprca

Pa seveda je men zlo všeč tud Sefo, obenem z Mark Hunt-om, sam sta se obadva že malce poredila, Sefo obljublja finale za drug let...

@Sym: padu je Sapp zarad udarca v desno arkado, pa pol ni več nastopal pol leta zarad poškodbe, k mu jo je zadal Filipović (Cro-Roby-Cop B))

Res so dobri, Ignashov ma zdele konc januarja fight v Franciji, pol pa še 4. februarja na Švedskem z Martinom Holmom (enako muay-thai)

@ Pervy, he, nas je že več B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji favoriti: Mirko Filipovič, Minotauro v K1 in Igor Vovchanchyn v Pride FC.

Drugače pa tu je par dobrih borb, če bo kdo DL-jal s kaze:

Pride 1 - Goodridge vs. Taktarov

Pride 8 - Igor Vovchanchyn vs. Francisco Bueno

Pride 10 - Yvel vs. Goodridge

Pride 13 - Sakuraba vs. Silva Wanderlei

Pride 14 - Liddell vs. Guy Mezger

Pol pa še recimo Filipovič - Sapp, Hoost - Filipovič, Minotauro - Sapp, Sapp - Akebono...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji favoriti: Mirko Filipovič, Minotauro v K1...

Nogeira-Minotauro ne nastopa v K-1, ampak v Prideu oz. MMA, Filipović je pa tud samo občasno v K-1, škoda...

Drgač so mi osebno bolj všeč stand-up borbe, čeprav z veseljem pogledam tud pride. Zdej nej bi kmal nastopal Filipović z Fedorjem, aktualnim prvakom v prideu, upam, da bo prenos na HTV. B)

Po novem so tud uvedli kategorijo K-1 MMA, kjer so za novo leto prvič nastopal tud stalni K-1 borci, npr. Ignashov proti wrestlerju Nakamuri. Nakamura je bil nokavtiran v tretji rundi z knee-strikeom u faco :grim . So pa ta nova pravila zlo podobna prideu in ostalim ground stilom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajti so povečini v redu, sem pa že opazu zametke naštimane igre in mi to ni všeč

red scorpion nokautiral nevemžekoga s precej brezveznim udarcem

vsaka čast hrvatu, tip se ne vda

ker ne spremljam glih redno in še nisem opazu kdo je res the man razen ernestota, mi je lebonere (a sploh špila v 04?) nekako favorit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm lansko leto gledal :OK:

moj osebni favorit biu seveda labonere in sm biu skor sigurn da bo zmagu,

sam kaj morš. Pač ni ratal. Drgač pa cro-cop itaq najbolj brutalno zgleda

in seveda tud kar hude batine potala (čeprav je hrvat) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz gledam. Je kr pogosto tud na EUROSPORTu poglejte mal spored.

Zgolj iz "zabavno zanimivostnega" vidika, po ogledu me nima nič, da bi ali treniral ali se tepel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red scorpion nokautiral nevemžekoga s precej brezveznim udarcem

....mi je lebonere (a sploh špila v 04?)...

Steklena brada Mikea Bernarda B) .

Drgač ma Scorpion najboljšo procentualno statistiko borbe-zmage-porazi v tej panogi (64-7), od tega v tej sezoni 9 dvobojev, 8 zmag in 1 poraz nazadnje po točkah proti Aertsu. Respect. :notworthy:

LeBanner še vedno nima zaceljene leve podlahti, k mu jo je nalomil Ernesto Hoost. Je pa za pokušino nastopal letos junija v Bercy-ju, kjer je bil turnir na katerem je končno zmago odnesel, seveda B), Alexey "The Scorpion". LeBanner je mel fight z belorusom Akhramenkotom, zmaga francoza z nokautom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se mi najbolj dopade temnopolti nizozemec (ne vem imena, se pise na B ). ....

:kva2: :kva2: :kva2:

Očitno imava isti okus za moške. B) :yea2: :OK:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba ločit kategorije K1, Pride, ultimate Fighting....neki tazga

meni ni všeč ko se borijo v kakšnih parterjih...to je ko se en vrže na druzga in ga natleh nabija...to mi ni všeč....

Drgač pa je Bob Sapp impresivnih oblin...on je bivši igralec ameriškega fuzbala...sam o borbi nima glih pojma.....se zakadi vate in te podere...če ne pa ga zlahka utudijo in zmagajo....

Cro Cop mi je pa najbolj všeč...njegov način borbe....njegova tehnična dovršenost...svaka čast...malo mi gre na jetra ker je tipičen hrvat...sam v ringu je pa car....

v ameriki obstaja še en šport ki je bolj krut kot ultimat fight...ne vem kako se mu reče..ampak folk je zaprt v ring in tisti ki prvi pade zgubi oz se preda...sem gledu enkrat na netu posnetke...tam je pa res gusto.... :wacko:

ker sem treniral karate in imel veliko borb si lahko sam približno predstavljam kako se počutiš tam notri v ringu.....po moje je kr adrenalinsko....

še uradna stran...kao....

K1-Uradna stran

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz gledam. Je kr pogosto tud na EUROSPORTu poglejte mal spored.

Zgolj iz "zabavno zanimivostnega" vidika, po ogledu me nima nič, da bi ali treniral ali se tepel...

fasal mogoče ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to.

levo Bob the Beast Sapp. 370 funteljnov a.k.a. 160 kg čistga meska :) (ok, mal zapacan z hormončki) :). kva je to veliko govedo.

pride20_match1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tukej je še ena slikca (oz. ne znam nalepit slikce) Boba Sappa z sumo borcem Akemonom, zraven pa še ena z novim gorostasem Silver "The Predator" Terkay-em, k je še 20 kg težji od Sappa. :rolleyes: Sej se ga vid, levo z dolgomi lasmi pa brado...

Res ultra-weight goveda B)

P.S. Ne gre, jeba :? , bom še enkrat probaw

Popravljeno . Popravil Robycop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se komu ljubilo v nekaj stavkih opisati, o čem je tukaj sploh govora. :hmm: Kratka razlaga K1, Pride, ultimate fighting, MMA, nevemkajševse bi bila zelo dobrodošla. Včasih na teveju naletim na kakšne čudne fajte, pa pojma nimam, za kaj gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!