Skoči na vsebino

moto guzzi -- nov uvoznik?


marijan

Priporočene objave

nov uvoznik za motorna kolesa moto guzzi?

v novem motoristu sem bral da naj bi prevzel posle trgoavto koper, je to raca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni ta raca že nekaj let živa? al se pa motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem Moto Guzzija... in vam povem, da (vsaj zame...) bo bilokdo boljši od dosedanjegaa uvoznika... Toliko problemov z uvoznikom še nisem imel nikoli... Pa še njihov odnos je popolnoma nesprejemljiv... no, vsaj pri meni je bilo tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da se bojo pri Trgoavtu zagrebli. Škoda k jaz nimam dost fedra. Sigurno bi napravu tapravo ekipo ki bi to delala z veseljem in ponosom do te legendarne znamke. Upam, da bo novi uvoznik imel več posluha do kupcev. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem Moto Guzzija... in vam povem, da (vsaj zame...) bo bilokdo boljši od dosedanjegaa uvoznika... Toliko problemov z uvoznikom še nisem imel nikoli... Pa še njihov odnos je popolnoma nesprejemljiv... no, vsaj pri meni je bilo tako...

Tud jaz sem imel Nevado in dejansko z uvoznikom ni mogoče najti skupne besede razen, če jim ne omeniš velike količine gotovine, ki bi jo pustil pri njih. Ko pa je potrebno zagotoviti rezervne dele pa :o .

Pohvalne besede z moje strani le serviserju Andreju Frančeški (Motomaxx Izola)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem imel Nevado in dejansko z uvoznikom ni mogoče najti skupne besede razen, če jim ne omeniš velike količine gotovine, ki bi jo pustil pri njih. Ko pa je potrebno zagotoviti rezervne dele pa  :o .

Pohvalne besede z moje strani le serviserju Andreju Frančeški (Motomaxx Izola)

Res je...

Andrej je bil edini, ki je (dosti krat na svojo roko) kaj ukrepal...

Popravljeno . Popravil AlexG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj šef ima pa Nevado in ker stanuje v lj. in ni imel časa peljati na servis na obalo sem ga poslav k Igorju Jermanu v Depalo Vas in je bil nad nad zadovoljen

tako da zdej vozi samo še k njemu in nikamor drugam in če mi to pravi moj šef če si lahko predstavljate kakšni picajzli so odvetniki mu verjamem. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi malo :topic: kakšne probleme imate z mg ali ste jih imeli, tema je uvoznik in ne kaj drugega-upajmo na najboljše saj ta firma ima poslovalnice že v vsaki vasi :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo super, bi Guzzija lahko kupil v Mercatorjevem centru na Ljubljanskih brigadah. Manj super pa je, da so prodajalci na nivoju Slovenija avta iz 80 -ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!