Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Če ti vzame kolo dol, potem se lahko odpelje.

Če pa ti samo disk odšraufa, pa ti ga lahko na roke odpelje.

A je kdo slišal da se je kaj podobnega zgodilo ??

lp

Ne. Se pa večino disklockov, izdelanih pred oktobrom 2004 da odkleniti s kulijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bi bilo to mogoče, da bi naredil 1 ali pa 2 kondezatorja, da bi bila vedno napolnjena z elektriko, in to bi povezal na ročke (npr. na sprednjo bremzo) in ko bi se kdo dotaknil, bi ga malo butnilo.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno. Možno je tudi, da se kdo tako poškoduje in odgovornost nosiš ti. Razen, če ti rata ta sistem homologirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker sem se preselil v blok(ni več garaže), moram tud js razmislit kako naj zaščitim svoj (Yamaha XV750) motor. Ko sem prebiral tole temo me je kr zaskrbelo, nekega u ibr učuinkovitega sistema ni in ga nikdar ne bo. To vsi vemo. Jaz imam zaenkrat eno klučavnico na zajlo(dobil v TC-ju), Zdaj ga bom premestil v klet od bloka, tam pa razmišljam da bi namontiral poleg zajle, U-lock in pa še tale alarm

Cena:16.000 SITDo izteka oglasa je še:7dni 23h 30min 24sProdajalec:y2k_bugTelefon:041/419-528

Vsi oglasi tega prodajalca

O prevzemu oziroma dostavi in načinu plačila se obrnite na prodajalca.Kupite ta predmet!To je oglas s fiksno ceno.

Za nakup ali za dodatne informacije o predmetu kontaktirajte prodajalca

Kaj je oglas s fiksno ceno?

DVOSMERNI ALARM ZA MOTOR + DALJ.VKLOP - NOV -

-DVOSMERNI ALARM (na daljinca javi, ko se sproži)

-DALJINSKI VKLOP MOTORJA ...

-SENZOR TRESLJAJEV Z VEČ FUNKCIJAMI

NOV, originalno zapakiran dvosmerni alarm

NA DALJINCU ZVOČNO IN GRAFIČNO PRIKAŽE KO SE AKTIVIRA ALARM

DOMET DALJINCA:

-do 1500m javljanje alarmov

-do 600m se da upravljati alarm

KOMPLET VSEBUJE:

-grafični dvosmerni daljinec

-izredno glasna lastna sirena -125dB (ni v istem ohišju kot alarm, zato jo je možno montirati na drugo mesto)

-centrala alarma

-žice potrebne za priključitev

-baterija AAA za daljinec

-navodila z načrtom priključitve v angleškem jeziku

FUNKCIJE:

-ob alarmu akustični in grafični prikaz na daljincu

-prikaz stanja na daljincu

-akustično javljanje preko lastne sirene (ob pritisku na tretji gumb samo prikaz preko smernikov)

-optično javljanje preko smernikov

-dvostopenjsko delovanje senzorja tresljajev

>>prvi tresljaj - samo pet kratkih piskov

>>nov tresljaj v času 15.sekund od prvega tresljaja - neprekinjena sirena 15. sekund

-dodatna možnost nastavitve občutljivosti senzorja tresljajev

-blokada motorja

-spremenljiva koda

-funkcija iskanja vozila

-navodila in načrti v angleškem jeziku

-prikaz na daljincu, ko je izven dosega dvosmerne komunikacije

-funkcija daljinskega vklopa motorja - ogrevanje motorja (ali vožnja brez ključa - ki pa jo iz varnostnih razlogov ne priporočam)

...in ostale funkcije

_43c6e8430a6b5.jpg

Zdej vas pa vprašam a bi to zadostilo neke osnovne potrebe po zaščiti.A kdo pozna zgoraj navedeni alarm, report... Čde ima kdo že iskušnje s tem alarmom nej pove kako je z njim.

Kaj mi svetujete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi, ki poznajo zadeve, so mi velikokrat rekli - samo stran od kitajskih jajc.

Giordon prihaja s Kitajske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi, ki poznajo zadeve, so mi velikokrat rekli - samo stran od kitajskih jajc.

Giordon prihaja s Kitajske...

Kateri sistem pa bi potem priporočali, pa da ni predrag? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnih in poceni stvari ni, tko da ne vem kako lahko gledaš alarm za 16.000 tisočakov. Za ta denar še normalne ključavnice ne dobiš. Če se ti zdi motor samo 16 tisočakov vreden potem pa kar izvoli.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zdej sm pa res temo prebral in lahko upravičeno debatiram naprej :OK:

Dobil idejo, katero lahko preberejo tudi nepridipravi. Mogoče jih odvrnem od kraje... Motor bom imel po tanovem parkiran v kleti bloka, zaprt v leseni kletki. Zdeaj mi pa povejte ali bi to odvrnilo lopova: 1. motor bi priklenil z konkretno ketno ali u-lockom na sidro v betonu. 2. kupil bi naprimer kej podobnga kot je tale alarm http://www.bolha.com/oglas1488045

(važno da ima senzor premikanja in opozorilnik na daljincu, z dometom 100 m, da mi javi v stanovanje) Ampak pazi! Ta alarm nebi vgradil na motor ampak na notranjo stan na vrata kletke , nepridiprav seveda ne more vedeti da je tam alarm in bi ga vsekakor sprožil ob dostopu k motorju, ko bi odprl vrata, ker bi bil na vratih namreč senzor za premike. Mislim da bi ga s tem docela presenetil. Prosim povejte če sem kaj spregledal. Ker se mi zdi nekak too good to be true. Najbolj mi je važn da ga zaščitim , kadar bi bil motor v garaži, ker se mi zdi tam najšibkejši člen pri varnosti. S tem hočem doseči da sem opozorjen lče kdo vlčamlja v garažo in tako dobim 1 minuto, ki mi zadoščajo da pograbim kij in prletim v klet. MATER MU !!! V tem času ni šans da mi snamejo verigo in 236 kg motor spravijo po hodniku in po strmem dovozu na kombi. moral bi ga nest. Kadar bi ga pa pustil pred blokom bi ga priklenil na kandelaber pod oknom. V službi imam pa itak videonadzor v garaži in pa dobre odnose z varnostniki, ki bi še dodatno čuvali mojo mašinco. Kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem zavije svizec čokolado v folijo!

Kot so že pred mano povedal za 16kSIT dobiš zasilo U-lock. Sam sem imel izkušnje z poceni jajci od alarmov pa je bilo mnogo preveč lažnih alarmov, še posebej ,če se kakšna miš najde v kleti. Kar se pa sider v zid tiče to pa ni neumno ,sem jih v garažo v hiši montiral za vsak slučaj, poledg alarma in videonadzora.

Upam ,da ne bodo nikoli na preiskušnji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je tisto ti+kij+premlatit bulšit. No, ko boš na urgenci polomljen in še brez motorja pa kar povej, ti pridemo na obisk.

Vsak je tu najjaći...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem zavije svizec čokolado v folijo!

Kot so že pred mano povedal za 16kSIT dobiš zasilo U-lock. Sam sem imel izkušnje z poceni jajci od alarmov pa je bilo mnogo preveč lažnih alarmov, še posebej ,če se kakšna miš najde v kleti. Kar se pa sider v zid tiče to pa ni neumno ,sem jih v garažo v hiši montiral za vsak slučaj, poledg alarma in videonadzora.

Upam ,da ne bodo nikoli na preiskušnji. :D

Jaz verjamem da đabe alarm je lahko obit, vendar mora tat najprej prit do njega! V mojem primeru pa bi ga prej sprožil, šele potem onesposobil. Zato ne rabim dragege alarma, ki ga je težko onesposobit na motorju. Rabim le alarm ki se sproži ob odprtju vrat. Nisi dovolj pozorno prebral, al pa nisem dovolj jasno opisal ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš mel backup napajanje jaz ga imam. Ker zapomni si nekaj ,če ga bodo hoteli odpeljati ga bodo. Neglede koliko alarmov boš monitiral. Infra senzor uničiš z laserčkom za 3000 sit napajanje odklopiš itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous......kdaj ti ga lahko pridem odpeljat?.....

namreč sam mi boš odklopil alarm , tako da ni panike......zakaj?????pogruntaj sam..........

Hint:......rešitev v naslednjem postu čez cca. 3.ure.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous......kdaj ti ga lahko pridem odpeljat?.....

namreč sam mi boš odklopil alarm , tako da ni panike......zakaj?????pogruntaj sam..........

Hint:......rešitev v naslednjem postu čez cca. 3.ure.....

zamujaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamujaš...

....niti ne....saj sem napisal da cca. čez tri ure.....

namreč ko bo imel ponoči čez tri "lažne " alarme in bo dečko napol nag tekel po stopnicah v klet z kijem kot gluha svinja v buče, ga bo že sam odklopil....če ne zaradi njegovega spanca, pa zaradi spanca sosedov, ko mu bojo "pozdravili" vso familijo......in ko je enkrat "super-tuper" oh in sploh alarm odklopljen, je samo še stvar domišljije, kako mu ga odpelješ ven.....seveda alarmno varovana kletka ostane na mestu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. po vsem kar smo sedaj pogruntali, se mi zdi da se že vrtim(o) v krogu.

bmw tud v tvojih besedah je nekaj smisla...

Zgleda da se v tej temi nikdar nebo dalo povedati neke sklepne misli. Lopovi bodo vedno korak pred nami.

Najbolš se preprosto neham sekirat pa kar bo pa bo. Če se bo nekdo zapiču vanj ga bo dobil.

Zdej mam ful mešane občutke glede te varnosti.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okoli alarmov.... :doze:

....lanska izkušnja nas je naučila, da če je nastop tistega, ki tuleči motor rine in nalaga na kombi dovolj samozavesten... :glare: ....pa čeprav se vse dogaja sredi belega dne v množici ljudi....

reci:"papa"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni3onus

si pomislil ,da bojo motor ukradli, takrat ko te ne bo doma,,aaa

kij pa bo sameval v kotu stanovanja

je pa res, več alarmnih naprav več varnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred priložnostnimi tatiči zaenkrat še pomaga elektronska blokada. Novejši ducatiji jo imajo že serijsko :OK:

Pa Harleyji tut (imajo serijsko tut alarm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je tko da se lotjo unga k nima nč alpa sam zaklenjeno krmilo... Razn če se gre za kak ultimate machine a.k.a. MV Agusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!