Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

A je kdo gledal film: "Look who's talking", mislim da igra Travolta noter? :slap:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko ma to kaj premera?

pa svetujem ti da pred uporabo potrgaš vse nalepke in logotipe proizvajalca.... ker najbolj neumno je ko si folk lepi nalepke na avte in motorje z logotipi proizvajelca alarmov... da ja vedo s čim imajo opravka.....

Ta naprava je široka 130x150 paše tam do širine gume 130.pri moji zadnji 190/50 pa gre gor samo počez.Nivažno kam jo daš npr;lahko tudi na vilice,zadnji blažilec ,križe ali na gištel,reagira na treslaj.Lahko motor samo priklenš brez daje alarm vključen.Več informacij lahko dobiš na tem emailu omar@voza.si

Lep ozdrav :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Habatu sem videl tudi ene Oxford ketne z alarmom ... zgledajo gut, tudi tanove ključe že imajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima gdo izkušnje z tem alarmom? post-2665-1141895617.jpg Vsi podatki so v oglasih na motosvetu.Vesel bom vseh nasvetov.

Zanimivo, zgleda fino, samo cena je izjemno sumljiva...16 k :glare:

Ima mogoče kdo kake izkušnje s tem?

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega zal ne morem komentirati ker sem alarm sprobal na" suhem "(nisem ga montiral na motocikel).Meni osebno ni vsec saj nima lalstnega napajanja,obcutljivost pa ima le dve stopnji.(normalno ter fino pri cemer moras prerezati eno zicko)Res je da ima cel kup drugih funkcij(daljinski vklop,blokada motorja,tihi alarm) a vseeno mi ne deluje prevec zanesljivo in se zanj tudi nisem odlocil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega zal ne morem komentirati ker sem alarm sprobal na" suhem "(nisem ga montiral na motocikel).Meni osebno ni vsec saj nima lalstnega napajanja,obcutljivost pa ima le dve stopnji.(normalno ter fino pri cemer moras prerezati eno zicko)Res je da ima cel kup drugih funkcij(daljinski vklop,blokada motorja,tihi alarm) a vseeno mi ne deluje prevec zanesljivo in se zanj tudi nisem odlocil.

Kje si pa to videl v živo? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj ga je kupil pa sva ga malo potestirala.Drugace sva pa iz okolice MB.

lp.

<Pa kaj zdaj predlagaš? :? Ali je O.K :OK: . ???Ali pa se ga ne splača kupit? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<Pa kaj zdaj predlagaš? :? Ali je O.K :OK: . ???Ali pa se ga ne splača kupit? :BUA:

Jaz osebno se zanj nisem odločil saj mi je proženje alarma preko senzorja tresljajev neuporabna zadeva(prozi se vedno, ko mimo pripelje tovornjak ali nekdo malo bolj pribija glasbo v avtomobilu),ce ti pa moped cisto na rahlo odpeljejo pa itak ne dela.Veliko bolj pri srcu so mi senzorji nagiba oz. gravitacijski senzorji.Najbolj zanimiva zadeva pri tem kitajskem alarmu mi je bila daljinsko javljanje ,ki pa ne dela kot bi moralo saj javlja prozenje alarma slabih 100m(totalno neuporabno).Kot sem ze rekel nima lastnega napajanja.Ima samo enega daljinca.Blokado motorja ter daljinski vklop pa tudi nebi upal prikljapljati na motor saj mi vse skupaj deluje dokaj nezanesljivo.Tako je pac moje mnenje ,jaz bi raje kupil KMR alarm v louisu, ki pa ni bistveno drazji in lahko dokupis se pager po potrebi.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno se zanj nisem odločil saj mi je proženje alarma preko senzorja tresljajev neuporabna zadeva(prozi se vedno, ko mimo pripelje tovornjak ali nekdo malo bolj pribija glasbo v avtomobilu),ce ti pa moped cisto na rahlo odpeljejo pa itak ne dela.Veliko bolj pri srcu so mi senzorji nagiba oz. gravitacijski senzorji.Najbolj zanimiva zadeva pri tem kitajskem alarmu mi je bila daljinsko javljanje ,ki pa ne dela kot bi moralo saj javlja prozenje alarma slabih 100m(totalno neuporabno).Kot sem ze rekel nima lastnega napajanja.Ima samo enega daljinca.Blokado motorja ter daljinski vklop pa tudi nebi upal prikljapljati na motor saj mi vse skupaj deluje dokaj nezanesljivo.Tako je pac moje mnenje ,jaz bi raje kupil KMR alarm v louisu, ki pa ni bistveno drazji in lahko dokupis se pager po potrebi.

lp.

Torej malo denarja malo muzike .)

Se mi je kar zdelo, je prelepo da bi bilo res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno se zanj nisem odločil saj mi je proženje alarma preko senzorja tresljajev neuporabna zadeva(prozi se vedno, ko mimo pripelje tovornjak ali nekdo malo bolj pribija glasbo v avtomobilu),ce ti pa moped cisto na rahlo odpeljejo pa itak ne dela.Veliko bolj pri srcu so mi senzorji nagiba oz. gravitacijski senzorji.Najbolj zanimiva zadeva pri tem kitajskem alarmu mi je bila daljinsko javljanje ,ki pa ne dela kot bi moralo saj javlja prozenje alarma slabih 100m(totalno neuporabno).Kot sem ze rekel nima lastnega napajanja.Ima samo enega daljinca.Blokado motorja ter daljinski vklop pa tudi nebi upal prikljapljati na motor saj mi vse skupaj deluje dokaj nezanesljivo.Tako je pac moje mnenje ,jaz bi raje kupil KMR alarm v louisu, ki pa ni bistveno drazji in lahko dokupis se pager po potrebi.

>Hvala za info in :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še koga zanima dobra varnostna naprava: Jaz sem jo kupil na sejmu vPadovi,lahko se jo naroči tudi pri firmi VOZA v Kopru. Več informacij o napravi na internetu www.superSkud.com Cena ca 70 Eu plus porto. :OK:

V Kp je končna cena 31 000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki alarmov, ki omogočajo sporočanje na pagerje in daljince - kako daleč nese zadeva, če so vmes pregrade?

Konkretno bi me zanimalo, če se mi sploh splača nabavljat tako zadevo, saj bi mi morala javiti iz kleti (kjer je garaža) v tretje nadstropje, vmes pa je precej masivno zidovje bloka, kamor zelo slabo seže tudi radijski in GSM signal.

Bi ta komunikacija funkcionirala tudi v takšnem primeru, al je to bolj za komunikacijo na odprtem? kakšne so izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kp je končna cena 31 000 SIT.

Nemorem verjeti ,da toliko marže naračuna bo pa menda predstavil to napravo tudi zdaj na sejmu v Celju. Verjetno bi se dalo naročiti tudi direkt iz italije po internetu samo verjetno bi bilo treba plačati po predračunu naslov je: www.superskud.com ali tel 0289076170. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Za skuterja potrebujem ključavnico, ker pa imam spredaj boben potrebujem tako da bo šla skozi kolo.

Ker so tiste z verigo predebele moram kupit tanjšo. Zdaj me pa zanima ali bolj priporočate tako

http://tc-motoshop.si/shop/page/detail/git...cavnica_8115/-/ ki je narejena iz členov

ali tako http://tc-motoshop.si/shop/page/detail/git...cavnica_8157/-/ iz pletenice?

Pa hvala za nasvete in pomoč! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dajo tele chipn alarm tud tko vezat da ne posegas v vzig motorja, amak da bi potem deloval samo naprimer na nagib motorja in da bi alarm javljal preko pagerja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dajo tele chipn alarm tud tko vezat da ne posegas v vzig motorja, amak da bi potem deloval samo naprimer na nagib motorja in da bi alarm javljal preko pagerja?

da, temu je namenjen alarm... tisto ,kar ti ne bi rad imel, je pa imobilizator... ki je pač dodatna funkcija boljših in dražjih alarmov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kj tazga iz louisa bi sea dal tko pol vezat da bi blo npr edina vez z motorjevo elektriko sam napajanje iz akumolatorja. (M+S Alarmalange TG100... ali kaj podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dajo tele chipn alarm tud tko vezat da ne posegas v vzig motorja, amak da bi potem deloval samo naprimer na nagib motorja in da bi alarm javljal preko pagerja?

Ker doslej nisem bil ravno aktiven v tem forumu, sem šele zdaj opazil to temo.

Sem pa jaz tisti, ki prodaja alarme s pagerjem, o katerih je bilo zgoraj govora ( http://www.bolha.com/oglas1488045 ) in lahko mogoče iz prve roke razjasnim kakšno nejasnost.

Torej: vsak alarm (ne mislim le na tega) za delovanje osnovnih funkcij potrebuje samo priključek na + in - akumulatorja in sireno s konektorjem.

Takrat bo deloval senzor udarcev, sirena in daljinske funkcije (odklep/zaklep, pager).

Kasneje pa je seveda možno priključiti ostale funkcije: dve žici sta vse štiri smerokaze (ena na levega, druga na desnega), blokada motorja (imobilizator), daljinski vžig... pač odvisno od želje lastnika. Je pa vse potrebno že priloženo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker doslej nisem bil ravno aktiven v tem forumu, sem šele zdaj opazil to temo.

Sem pa jaz tisti, ki prodaja alarme s pagerjem, o katerih je bilo zgoraj govora ( http://www.bolha.com/oglas1488045 ) in lahko mogoče iz prve roke razjasnim kakšno nejasnost.

Torej: vsak alarm (ne mislim le na tega) za delovanje osnovnih funkcij potrebuje samo priključek na + in - akumulatorja in sireno s konektorjem.

Takrat bo deloval senzor udarcev, sirena in daljinske funkcije (odklep/zaklep, pager).

Kasneje pa je seveda možno priključiti ostale funkcije: dve žici sta vse štiri smerokaze (ena na levega, druga na desnega), blokada motorja (imobilizator), daljinski vžig... pač odvisno od želje lastnika. Je pa vse potrebno že priloženo.

A ma tale stvarca senzor nagiba. V bistvu rabm samo senzor nagiba , pa da stvar tul k zacne kdo premikat motor dol s tacke, pa da se zraven mi sporoci na pager.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!