Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Za tvoj zaboj dobiš originalni alarm.

:grim za cca 400 € :grrr

Iščem dalje

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim pa, da taka blokada rada prične delovati kar med vožnjo ....

A ima kdo dobre izkušnje z alarmom in kakšen je. Lahko tudi na PM če ne želiš razglašati kaj maš na mopedu :cry:

Moram nekaj nabavit pa nebi rad stran metal €€€€ :hmm:

kupiš original,

ali pa kupiš alarm znamke META. Prodaja in montira jih v Ljubljani firma Cedata, sicer pa se najde tudi kdo v okolici Celja po mojem, pa tudi kakšno cenejšo META zadevo lahko mogoče v avstriji kupiš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak ti bo po enem al pa dveh letih crknil el. modul,potem imaš pa samo še navaden dics lock.Vsaj na moji je bilo tako :?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim pa, da taka blokada rada prične delovati kar med vožnjo ....

A ima kdo dobre izkušnje z alarmom in kakšen je. Lahko tudi na PM če ne želiš razglašati kaj maš na mopedu :cry:

Moram nekaj nabavit pa nebi rad stran metal €€€€ :hmm:

slabo slišiš.

nobenih problemov z alarmom.

trenutno pa kupujem two-way, nekaj v tem stilu - http://cgi.ebay.co.uk/MOTORBIKE-MOTORCYCLE...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.co.uk/2-Way-Motorbike-Alar...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/2-Way-Motorrad-Alarmanl...1QQcmdZViewItem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo slišiš.

nobenih problemov z alarmom.

trenutno pa kupujem two-way, nekaj v tem stilu - [url=http://cgi.ebay.co.uk/MOTORBIKE-MOTORCYCLE-BIKE-ALARM-IMMOBILISER-2007_W0QQitemZ2000756928

emm, v življenju ne bi kupil ničesar, kar ima v imenu besedo MAGIC (razen morda the Magic singing pussy).

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm, v življenju ne bi kupil ničesar, kar ima v imenu besedo MAGIC (razen morda the Magic singing pussy).
jaz pa se nikoli ne bi preveč oziral na nič, kar napiše nekdo s psevdonimom Symru.

To ti je nekaj v stilu tegale ??

nekaj takega, da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kupil zascito tako naprej abusovo zanko za v tla 15 cm dovgi srafvi to prvijs v tla nato abusovo ketno za 60 tisočakov moči 25 nato xeno alarmno za na disc in nato tisti alarm ki so ga predstavli tak gor two way!! Pa skor ni pogojov da ga odpels. Tist za v tla je 3krat kaljeno jeklo tko da mocno je ze ane:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kupil zascito tako naprej abusovo zanko za v tla 15 cm dovgi srafvi to prvijs v tla nato abusovo ketno za 60 tisočakov moči 25 nato xeno alarmno za na disc in nato tisti alarm ki so ga predstavli tak gor two way!! Pa skor ni pogojov da ga odpels. Tist za v tla je 3krat kaljeno jeklo tko da mocno je ze ane:D

nebi blo bolše (in cenejše) skuter kar vbetonirati v tla :whistle: js sm mel skuter 2 leti v kolesarnici v bloku, samo z zaklenjeno belanco, brez kakršnekoli ključavnice, pa ga ni noben niti mrdnu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi blo bolše (in cenejše) skuter kar vbetonirati v tla :whistle: js sm mel skuter 2 leti v kolesarnici v bloku, samo z zaklenjeno belanco, brez kakršnekoli ključavnice, pa ga ni noben niti mrdnu .)

Jah pr ns u šiški ti ga ukradejo za 5 min mors lastn drek zaklent. Men so udrl v garazo in ukradl skuter in moped. Raj dam vec za varnost pa vem da bo moj motor se zmeri tm kjer mora bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nabavil sem TOLE zverino !!! Majhen problemček se pojavi pri shranjevanju pod zic... ampak gre :OK: Tudi 100dB je kar nekaj :whistle: Hja... Xena je v primerjavi s tem majhna igrača!!! Priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si nabavil, pa koliko si dal?

Vidim da ima maximum level 22, kar je že kar pošteno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX nabavil sem v Louis-u kot je že MARJA povedal...

No, kul je še ->ne more se vam zgoditi, da bi ga pozabili sneti, ker se oglasi že, če samo premaknete volan :slap:

Pidzek, ne gre se samo za tistih nekaj minut... jih je že več prišlo s trgovine-gostilne...motorja pa nikjer :eek: plus tega bo moped tudi zavarovan proti kraji... Mogoče paranoja... mogoče.... :hmm:

Pozabil slikci :blush:

post-14361-1173630243_thumb.jpg

post-14361-1173630262_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DeX nabavil sem v Louis-u kot je že MARJA povedal...

No, kul je še ->ne more se vam zgoditi, da bi ga pozabili sneti, ker se oglasi že, če samo premaknete volan :slap:

Kako jo pa potem odkleneš brez da bi sprožil alarm ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jo pa potem odkleneš brez da bi sprožil alarm ??

Kaj te pa to zanima aaaa? :devil:

Hecam se, vsekakor moraš biti kar hiter, da jo snameš z diska preden začne tulit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako jo pa potem odkleneš brez da bi sprožil alarm ??

Med odklepanjem ga nisem aktiviral, razen takrat ko sem ga sprobaval.

Malenkost pazljivosti pa je. Če bo v kratkem čas bom posnel in dal na Youtube.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaksne ok variante, ki ima daljinca za deaktiviranje, da se ne sprozi ob odklepanju, pa ni?Al je to ze toliko drazje?

V TC motoshopu imajo Kseno z verigo za 40 000 -se mi zdi ugodno, sam kaj, ko vas vecina pravi, da tuli tut ko ni treba...?

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaksne ok variante, ki ima daljinca za deaktiviranje, da se ne sprozi ob odklepanju, pa ni?Al je to ze toliko drazje?

V TC motoshopu imajo Kseno z verigo za 40 000 -se mi zdi ugodno, sam kaj, ko vas vecina pravi, da tuli tut ko ni treba...?

Lp!

Flight

Verjetno je že bilo

... Vsaj zame veriga odpade. Žal so "spretneži" vedno korak pred nami. :BUA: Je pa med najboljšo Xeno in Abus Granit Detecto X-Plus 8000 samo 20€ razlike. Razlika je pa vidna že na zunaj, seveda v korist ABUS-a.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

bmwslo

Ali poznas konkretnega motorista, ki se mu je motor med voznjo zablokiral zaradi alarmnega sistema (da ne pomote, v kolikor je ta motorist sunil motor, mu je cist prou da se je zblokiral med voznjo, se pravi da je lastnik stisnil gumb, ko mu je zacelo cingljati)

Kolega ima omenjeni dvosmerni alarm ze dve leti, za malo denarja je cist zadovoljen z malo muzike, v kolikor hoces kaj resnejsega potem pa ciljaj na GPS nadzor, mobina obvescanja, itd., ker se tako dober alarmni sistem podrejo profici v dost kratkem casu.

lp Urko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!