Skoči na vsebino

Alarmi, ključavnice, zaščite


ak

Priporočene objave

Zanimivo :whistle:

Mislim, da ima ta z alarmom odklepanje na ploščati ključ. Se ne spomnem. pa tudi razlika v ceni je kar velika.

Je pa res, da ti vse te locke, ketne inp, profoti zlo hitro odprejo,razrežejo, "zafilajo" s purpeno itd.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Kdo v LJ bi mi montiral alarm. Alarm že imam je pa čisto klasičen.

No še vedno iščem nekoga, ki bi mi montiral alarm. Drugač se moj kolega za hobi mal ukvarja z elektroniko pa ma tudi vse primerne priprave potrebne za vgradnjo-predvsem multimeter. Pa tudi ugradnja ne zgleda preveč zapletena. Tko da me zanima če se je že kdo sam spravil montirat alarm ter kakšne nevarnosti se lahko tu skrivajo oz. če je tako početje preveč nespametno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa pri nas prodajamo. Dobra zadeva.

Samo po moje je v Louisu cenejši :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo po moje je v Louisu cenejši :alien1:

Če po pravici povem pojma nimam kolk pride v Louisu. Je pa zihr cenejše, v to ne dvomim. Če pa dobiš ceno koliko pride gor, ti lahko povem kolikšna je razlika.

LP, Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo po moje je v Louisu cenejši :alien1:

Hja odvisno. Xena je pri na cenejša kod v Louisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še en nasvet bi rabil- kupil bi nekaj da malo zapiska pod oknom od pisarne, doma bi pa v garaži ki jo sicer "pazita" dva psa zadevo priklenil nekam in da po potrebi še malo zapiska.

Motor tudi ni kak GW ali ducati za XYZ denarja, vreden je 2 jurčka, zato sem mislil da je še najboljša kombinacija disklock (ki ga imaš za po mestu na pivičko) + ketna (ki jo ponucaš v garaži). V LJ sem našel tahudega abus (220 eur komplet ketna + ta hud disklock), xeno (170) in oxforda.

Vprašanje je enostavno- mislite da je vredno investirati 220 eur v abusa (disklock je res 2x večji od xene) ali naj raje vzamem kaj ceneje (oxford ali xena, oba sta sicer huda, a manj zlobna od abusa) češ "če bodo hotli bodo itak pljunili"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en nasvet bi rabil- kupil bi nekaj da malo zapiska pod oknom od pisarne, doma bi pa v garaži ki jo sicer "pazita" dva psa zadevo priklenil nekam in da po potrebi še malo zapiska.

Motor tudi ni kak GW ali ducati za XYZ denarja, vreden je 2 jurčka, zato sem mislil da je še najboljša kombinacija disklock (ki ga imaš za po mestu na pivičko) + ketna (ki jo ponucaš v garaži). V LJ sem našel tahudega abus (220 eur komplet ketna + ta hud disklock), xeno (170) in oxforda.

Vprašanje je enostavno- mislite da je vredno investirati 220 eur v abusa (disklock je res 2x večji od xene) ali naj raje vzamem kaj ceneje (oxford ali xena, oba sta sicer huda, a manj zlobna od abusa) češ "če bodo hotli bodo itak pljunili"?

Abus je vsekakor kvalitetna zadeva. Tudi vse ostale niso slabe. Tudi viro ima en disk lock ki je na to varjanto narejen kot abus samo brez verige. Se pravi samo 3D alarm. Je pa cenovno ugodnejši. Če se pa obrneš name ti lahko pri obeh zrihtam 20% popust. linkvpodpisu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil damjan77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam uno za na disk sam če ti ker motor premakne ni ql.. sam če ti ga pa ker hoče ukradet ga mej pa za drevo z zajlo prvezanga pa ti ga bo:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips: 220 eur je ketna + disklock (tist ta hud ABUS), v aprilu (pohiti danes z naročilom če ti uspe!) nudijo 20% popust pri damjanu77, tako da se že kar pozna. Disklock (155 eur - 20% april) je na zalogi, disklock + ketna pa je dobavljena v enem delovnem dnevu po naročilu (tako so mi rekli, sem zmenjen za ponedeljek).

Popravljeno . Popravil phoebus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja tak hudo poceni tud ni.. abus ... louis

če gedaš da je z 20% pospustom cena 124€..

nisi newemkolko na slabšem če se za disklock odločiš komaj čez kak mesec ali 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav,

torej jest bi pa potreboval nekoga, ki bi mi storil to uslugo in mi povedal koliko znaša notranja mera pri tej famozni tahudi ABUS-ovi disk-lock ključavnici. Potreboval bi velikost premera tega "šterclja" in razdaljo od notranjosti do štrclja.

Zanima me namreč, ker ima moj Bandit tako čudne diske spredaj da mi skor nobena podobna stvar gor ne paše. Sm se enkrat že zaj*** k sm kupu eno Xeno pa ni pasala na disk.

Se že vnaprej zahvaljujem

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav,

torej jest bi pa potreboval nekoga, ki bi mi storil to uslugo in mi povedal koliko znaša notranja mera pri tej famozni tahudi ABUS-ovi disk-lock ključavnici. Potreboval bi velikost premera tega "šterclja" in razdaljo od notranjosti do štrclja.

Zanima me namreč, ker ima moj Bandit tako čudne diske spredaj da mi skor nobena podobna stvar gor ne paše. Sm se enkrat že zaj*** k sm kupu eno Xeno pa ni pasala na disk.

Se že vnaprej zahvaljujem

LP

Pripelji se pred trgovino pa se bo probal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!