Skoči na vsebino

V troje


SiR

Priporočene objave

Za vsa vprašanja in nejasnosti ki se nanašajo na zadnji sneženi vikend obstaja v mojem PC slikovni dokaz, ki pa ga brez dovoljenja vpletenih na slikah ne objavljam :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsa vprašanja in nejasnosti ki se nanašajo na zadnji sneženi vikend obstaja v mojem PC slikovni dokaz, ki pa ga brez dovoljenja vpletenih na slikah ne objavljam :devil: :wub:

:kva2: :kva2: :kva2:

A bo dovolj, če ti dam vso februarsko plačo? :unsure: :huh:

:xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js ne vem ka sta Hanzi pa Vale s tisto svinsko glavo delala, same packarije so ble videt, pa ne rabim nobenega fotoaparata zato, ker vam js povem, resnično. Pa tut če kdo dvomi, da sem jim mel pet, naj kar, js vem, da sem jih mel, resnično. Ano sem še pol zjutri popedenu, je mela tejk energije, da je šla kar sneg kidat. Vam povem, tako so delale, da je blo še po tleh vse mokro in mastno, ne sam okol jajc.

Hanzi ti pa kr objavi kako mojo fotko, naj še druge vidijo kak fejst dedc sem.

Popravljeno . Popravil bruno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona ja, pa še tole vam povem – samo tale je pa res resnična - sm šu uni dan navsezgodej na jago, pa hodim, pa gledam … pa vidim enga srnjaka, k’ je hodu s tavelikimi rogovi na glavi – skoro sm ga že šicnu, pa zagledam, da po tazadnih nogah hodi, pa ene vrečke od tanartabolšga soseda v rokah nosi … une Merkatorijeve, al kuko že pravijo …

No, izkazalo se je, da sploh ni srnjak, ampak en tavelik fantina z rogovi, pa da išče uno kočo, pa da ma neki tam za zrezat pa u vrečke naštimat …

Mu povem, da so od tam že vsi šli in pole mi je mal pojamral pa eno par stvari potožil, no … na koncu sva pa vkup ugotovila, da “v troje bi se tut dalo” … če že ne zarad druzga, pa zato, da tale post ne bo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je že bilo s tisto kučmo?  :hmm:  O:-)  :devil:

Sem pol zvedel, da tebe zaradi moje kučme ni v ušesa zeblo med spanjem :lol1: .

Je pa mene zato ko sem se peljal domov, ker sem imel okno odpro, da mi ne bi bilo nerodno, če bi me policaji ustavli in bi preveč smrdelo.

:cry:

Hanzi daj kakšno sliko gor!? (tistega malamuta bi rad? Al pa na PM)Hvala!

Naj jim bo v opomin, ostalim v spomin. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto jih ima veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko :o :o :o

Ampak :blink: :blink: :blink:

Ne vem, ne vem..... :unsure: :huh:

Na enih šestih zgledam preveč ritasta, zato bo verjetno cenzura :D :P

Na eni pa .... :blink: :blink: :blink: kažem.... :?

Tisto, ko je volk tisto reč pokazal, sem pa zradirala.... tudi iz spomina :ph34r:

Eh, ku**c, naj bo za vse..... en linkec vržemo gor, Bartek je bil mojster.... če koga zanimajo svinjske glave jih z veseljem deliva z vami.... :lol1:

(http://213.161.23.43:2121/50/page_01.htm)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manu, imam slikce, ki jih nočeš videti, verjemi (veš tista, ko ližeš joške) pa ne se bat, ne bom okol govorla....... :004

v troje??? MMHHHHMMMM

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!