Skoči na vsebino

GSM storitve NORO poceni


Priporočene objave

Tole zadevico sm zvedu drugega foruma pred parimi dnevi.

Klici iz GSM aparata v tujino, in iz tujine so lahko NORO poceni ! Iz katere koli države lahko kličeš v kero koli državo (na svetu =) za 0.1 do 0.2 dolarja/min. Karje prbližno 18 do 36 sit/min. Tarifa je odvisna od države v katero kličeš. Po nekod je 0.1 dolarja ponekod pa 0.2 . Zadevica deluje kot neka "mobi" predplačniška kartica, k jo napolniš z dnarjem in pol kličeš veselo Menjava telefona oz sim kartice ni potrebna. Deluje na vseh delujočih=) mobilcih. Delu je pa na principu da poslješ na neko cifro ki je stalna SMS, v katerega napišeš tel. št. ki jo hočeš poklicat, in ko ga pošlješ, te odzivnik pokliče nazaj, in ko "dvigneš slušalko" zvoni telefon na tel. št. ki ste jo vpisali v SMS. Kot da bi ga klical s svojega telefona, samo ceneje !

>LINK<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tehniki se reče Call Back...

v bistvu imajo oni prehode postavljene v državah, po možnosti pa vmes med njimi usmerjajo telefonijo kar preko interneta ..

pr itakih storitvah pogosto ne moreš pričakovati kvalitetnega prenosa zvoka ... ampak za silo pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za to, da če veliko kličeš v tujino, lahko prišparaš....slišal sem da dosti podjetij tako 8ali podobno) storitev že uporablja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre za to, da če veliko kličeš v tujino, lahko prišparaš....slišal sem da dosti podjetij tako 8ali podobno) storitev že uporablja

Jp.

tista največja, ki imajo v tujini kake podružnice, imajo tud lastno telefonijo speljano prek interneta ... tako plačajo samo lokalne klice .

V tujini je tud ta biznis preprodajanja minut in tega mal bolj razvit ... je pa res, da pogosto to pomeni lahko tud za-kurac kvaliteto ... ke rse grejo razne kompresije kanalov in to ... al pa sfolgajo čist premal erlangov in se velik zgubi... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi imamo to t.i. ip telefonijo z officom v ameriki pa dela cisto znosno. Seveda prihaja do delayev in popacenja zvoka, ampak ni da bi se sekiral zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za znižanje telefonskih stroškov za okoli 40% v mobilna ali stacionarna omrežja v SLO ali tujini, za podjetja ali posameznike me lahko kontaktirate po PM. Reference nekaterih slovenskih velikih podjetij kjer sistem deluje kot obljubljeno. Investicija minimalna in se samo z znižanjem stroškov povrne v nekaj mesecih.

Dosti reklame, da mi ne bo Noise zaračunal. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v SLO je menda nekaj podjetij,ki se ukvarjajo s tem. Vem za eno (ne vem, če lahko povem naziv, ali se to smatra, kot reklama).

Kupiš predplačniško kartico, pokličeš njihovo številko , operater (avt.tajnica) pa te vodi, da vtipkaš klicano številko. Stvar dela z navadnih in mobilnih telefonov, je pa bistveno cenejša, kot Telecom.Saj pred par leti je bila. Isto lahko kličeš tudi iz tujine, le št.operaterja je druga (pač iz tiste države).

Jaz sem enkrat v USA (en teden) zapravil cca 100.000 sit za mobitel, naslednje leto sem se za dve kartici po 5000 sit nagovoril do nezavesti... (2 x po 60 min ).

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!