Skoči na vsebino

Cukrarna???


stihec

Priporočene objave

Ali je ze kdo od vas kdajkoli prespal v Cukrarni- ali koga pozna, ki je to ze poskusil? Zanima me, kako tam izgleda scena- v zivo.

Hvala vnaprej, pozdrav, Stihec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest poznam enga frika!!!!!!!!!

JOSIP MURN ALEKSANDROV.

Sam mi ni povedu kok dobra scena je bla.

Klimbra....samozavest serijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja jest poznam enga frika!!!!!!!!!

JOSIP MURN ALEKSANDROV.

Sam mi ni povedu kok dobra scena je bla.

Klimbra....samozavest serijsko

@Klimbra:

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne vem ne kaj je to,niti kje bi naj to bilo.....ups sorry,ne bom vec firbec.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali je ze kdo od vas kdajkoli prespal v Cukrarni- ali koga pozna, ki je to ze poskusil? Zanima me, kako tam izgleda scena- v zivo.

Na Ambroževem trgu se eni modeli zbirajo, ki imajo verjetno kar nekaj izkušenj s cukrarno. Kaj ko bi njih povprašal? Pa mislim, da so zelo komunikativni, tako da ti bodo rade volje odgovorili (posebej če boš imel kakšnega stotaka pri roki).

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ali je ze kdo od vas kdajkoli prespal v Cukrarni- ali koga pozna, ki je to ze poskusil? Zanima me, kako tam izgleda scena- v zivo.

Hvala vnaprej, pozdrav, Stihec

probaj, mislim da nocitev ni tako draga da si je nebi mogel privosciti. aja za zajterk ni ruskega bifeja!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca in še stihe rada kleplje.

Pesniška duša, kot naročena za Cukrarno.

Tam se bo že še našel kakšen jetični mikrob in dobimo popolno poetesso.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cukrarna je 500m stran od tam kjer stanujem.

V njej prenočujejo Ljubljanski kloąarji in kaki narkomani. To je bajta pripravljena za renovacijo. Je brez oken in vrat, vode in sanitari ni. Manjkajo tudi kake stopnice!!! Same stene, po tleh pa igle, črepinje, stare cote, po vogalih pa vse posrano in poscano. Vem pa, da sem poleti videl v njej spati neke hipije oz. irokeze, ki so par dni spali notri - tako na divje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti spustimo še malo sonca pod meglo.

Cukrarna je kultna stavba slovenske kulture, ker so konec predprejšnjega in v začetku prejšnjega stoletja v njej živeli nekateri naši pesniki in pisatelji.

V bistvu bi jo morali predelati v muzej ali v kak drugi kulturni hram samo, ker ni denarja, vsi čakajo na kak odrešujoči potres.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ze pod spomeniskim varstvom? kot del slovenske kulture....

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem. Načelno bi morala biti, kako je dejansko, pa ne vem.

Ljubljančani, kako je s tem?

Brrrm

Zgradba je kao pod spomeniąkim varstvom. Pred leti so dali nove streąnike. Pol so pa stavbo ogulili, da je samo konstrukcija ostala. Notri kloąarji, kak narkoman, vse poscano in posrano, polno smeti.

Pred pol leta so jo obdali z grabenimi odri in mreľo. Delajo pa nič. No pred nekaj meseci so ąe cesto pod Cukrarno zaprli, ker so se opeke kruąile padale po avtih. In potem si upa naąa ľupanja VIKTORIJA POTOČNIK kandidirati za predsednico drľave!!! SRAM NAJ JO BO!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je bilo v tej stavbi skladišče živil...predvsem sladkorja(od tod tudi ime).Ko je ta dejavnost zamrla...in po odloku takratnega župana.....so skladišča delno predelali v socialna stanovanja...nato pa je bila notri dobesedno hiralnica....s sestrami usmiljenkami,ki so negovale umirajoče......

Tako nekako....to sem na hitro našel v eni stari knjžici.

V socializmu se mi zdi pa, da so notri imeli kao nekakšne samske domove.....ne vem točn....AJA PA OGROMNO MIŠI IN PODGAN....

Klimbra....samozavest serijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem mislil da bomo v tem topicu pisal pesmi-objavil bi svojo zbi®ko pesmi,ki sem jo leti objavil...

Pa drugič 1

P.S. ja v cukrarni še danes najdeš kakšne bakterije TBC-a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!