Skoči na vsebino

Pogrešana psička


Priporočene objave

Iz okolice Šmarja/jelšah je nenadoma izginila Nemška ovčarka, stara pol leta, ima srednje dolgo dlako in sliši na ime Lisa. Sumim tudi, da jo je nekdo ukradel, ko nas ni bilo doma, saj je bila zaprta...

Če bi jo morda kdo videl mi naj to prosim sporoči na PM ali na 03 748 43 54

post-11-1074337239.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da boš jo našel :unsure: .

lp DTW

P.s.:ne nabijam brezveze, rad bi samo, da tema spet pride na vrh, mogoče pa jo bo kdo le videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pogledal, ce je kje v okolici ponikve kdo prpelal novo zverino domov! .)

vec kot to ti zal ne morem pomagati. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Lisi še vedno ne duha ne sluha. Zares sem preiskal vse, vprašal 50+ folka iz okolice, če jo je kdo videl; dal oglas na radio Štajerski val + obljubil nagrado najditelju; dal olas na mojpes.net...... nihče še ni poklical :cry: :cry: :cry: :cry: ==> dobesedno kot bi se vdrla v tla :cry:

Veseli me, da mi pomagate; LP Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zonzani na izvozu Dramlje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne povem, kako sem jaz prebrala naslov teme....

In sem začela brat poste, nato pa vidla, da ne morem kej dost pomagat... :unsure:

SiM, upam, da jo boš našel :004 .... No ja, mogoče se bo pa sama našla.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla! Tvoj oglas sem objavila se na dveh forumih: http://www.mojpes.net/forum/index.php?boar...y;threadid=1123

http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?p=26514#26514

Veliko srece pri iskanju! Ce oglas na radio ni pomagal, lahko poskusis se nalepiti plakate z njeno sliko po svoji okolici, obvesti najblizje veterinarske ambulante, sprehodi se okrog sol in vrtcev (otroci presenetljivo veliko opazijo) in podobno. V zadnjem casu sem zasledila kar nekaj kraj psov zato ne bi bilo slabo obvestiti tudi policijo. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Lisi še vedno ne duha ne sluha. Zares sem preiskal vse, vprašal 50+ folka iz okolice, če jo je kdo videl; dal oglas na radio Štajerski val + obljubil nagrado najditelju; dal olas na mojpes.net...... nihče še ni poklical :cry: :cry: :cry: :cry: ==> dobesedno kot bi se vdrla v tla :cry:

Veseli me, da mi pomagate; LP Simon

Nekdo je že omenil.....povprašaj v zavetiščih, lahko da je že pri njih ali pa imajo kakšen konakt, če se je psička kam zatekla!

Srčno upam, da jo najdeš :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš, da je bila zaprta, torej potemtakem odpeljana/ukradena.

Pozabi na zavetišča. Če boš imel srečo, jo boš čez nekaj časa (ko se bo lopovu zazdelo, da je že varno) videl kje v bližnji ali daljni okolici.

Ne pozabi pa tudi možnosti, da obstajajo novodobni Švejki, ki ukradene psičke prodajajo preko oglasov. Mogoče bi še te malo pogledal??

Sorry, če ti zbijam upanje, ampak tudi to je možno. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi pa tudi možnosti, da obstajajo novodobni Švejki, ki ukradene psičke prodajajo preko oglasov. Mogoče bi še te malo pogledal??

Sorry, če ti zbijam upanje, ampak tudi to je možno. :(  :(

Vem. da je dandanes na tem svetu možno prav vse :angry:

Vendar pa vseeno dvomim, da bi mi jo nekdo ukradel, da bi jo potem prodal naprej, saj ni vredna nekega velikega denarja... In pa dosti ljudi podarja mladiče, če le obljubiš, da boš lepo skrbel zanje...

Na našem koncu skoraj vsi poslušajo radio Štajerski val. Oglas je bil ponovljen vsaj 5x, zato bi sigurno nekdo poklical, če bi jo videl :cry:

=> Torej jo je nekdo ukradel, ker mu je bila všeč in jo je hotel imeti zase :cry: . Kaki kreten, primitivc....., pogledal bi raje kolk je zavrženih živali v azilih, ki iščejo nov dom.

Hvala vsem, ki vam je mar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lako je meni takole pametovat po netu ampak vseen:

Obvesti vse okoliške veterinarske klinike, (če je pes tetoviran ali pa ima vsaj eno ,,posebnost,, jim to povej), ker slej ko prej bo ,,tat,, prišel na ceplenje. Spremljaj kdaj in kje so tista masovna ceplenja po okolici. Pokliči jih vsak teden---sej veš učasih moraš res težit, da te kdo resno vzame.

Pojdi pogledat po ,,bližnjih vaseh,naseljih,, če je privezana pri kašni bajti in pojdi vprašat tiste vsevede stare mame pa razne vaške zvončke po bifejih.

Če se je pes sam izgubil in vandra po svetu gre lahko zellllo daleč.

Pusti svoj tel. po zavetiščih in klinikah, pa letake lepi po trgovinah, poštah itd....

Pa vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lisa je izginila 14.1. med nekje med 16 in 19 uro. Povdarim naj, da je bila dobro zaprta in sama ni znala odpreti vrat, pa tudi, če bi jih ne bi šla daleč. Omeniti velja tudi, da smo bili vsi (tudi sosedi) na pogrebu... zato so imeli lopovi lahko delo. Psička nima nikakršne številke in je brez posebnosti. Je čistokrvna, vendar nima papirjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je niso ukradli. :wacko:

Zaljubila se je. :)

In ko bo ugotovila, da ji je blo pri SiMu lepše, bo prišla nazaj. Zagotovo. :yea2:

:fight2: Pa glej, da jo ne boš kregal.

Speci ji šnicl! :P

Nikoli ne smeš izgubiti upanja!!!!!! :)

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega ne kaže zgubit upanja. Vem da pas ni mačka ampak moje mačke ni blo 11 dni pol pa se je enega jutra naenkrat prikazala na balkonu...vedno sem govoril da se bo vrnila drugi so rekli da jo je sigurno povozo avto al pa da jo je kdo vzel...in evo spet je doma :yea2: Upanje lahko zgubiš kvečjemu po kakih 3 tednih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!