Skoči na vsebino

Pogrešana psička


Priporočene objave

:o Še 13 dni upanja :cry:

Ko sem bil mlajši, kakih 7 8 star, pa sem šel na dvorišče z dvema mačkama, mama je rekla naj jih malo pazim. Pol pa je prišo en kolega pa sma šla skupaj v vrtec in sem na mačke čist pozabo. Pridem nazaj, nikjer nobene. Ena se je vrnila cez 2 dni, druge pa nikol več nihče ni vido pa sem raznašal listke po vseh nabiralnikih v širši okolici. Bogve kam se je vgreznila..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAm so drapnili psa Ciganje. Malo poglej okoli najbližjega tabora te golazni.

Daj sliko poštarjem pa 10 000 nagrade kdor ga najde. Pa morda bo kaj.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAm so drapnili psa Ciganje. Malo poglej okoli najbližjega tabora te golazni.

Daj sliko poštarjem pa 10 000 nagrade kdor ga najde. Pa morda bo kaj.

LP

Leteči

Točno cigani bi lahko bili, vendar tu blizu ne kampirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni treba da os blizu, našega so drapnili iz tabora oddaljenega 20km nato pa je pes šel 70km daleč v drug tabor in to je bilo vse kar smo zvedeli.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAm so drapnili psa Ciganje. Malo poglej okoli najbližjega tabora te golazni.

Ja! Točno! Cigani so ga! :devil: Al pa tisti, ki se zavzemajo za gradnjo đamije! :devil:

Ojejejejejejejejej........................... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa reskiraj tistih nekaj fičnikov za barvne kopije.

Obvezno spodaj napiši nagrado (na veliko) verjemi da za denar bo vsak še okoli gledal.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela cigani res jemljejo pse---iz prve roke ti povem, ker ko so hodili po kosovni material so usput pobrali še kakšnega mladega psa, mojga dedka so fektali za našo ,,Loti,, ko je bila majhna in ne vem če jo ne bi kar vzeli če ne bi bil on takrat na dvorišču. Če vprašaš pa kakšnega starejšega občana ti zna povedat, da jih celo jedo---baje naj bi bila pasja juha odlična za nosečnice. No tole pa tut jest ne verjamem čist se mi zdi bolj zgodbica za otroke strašit.(Hopla, kaj pa če je vse res).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vprašaš pa kakšnega starejšega občana ti zna povedat, da jih celo jedo---baje naj bi bila pasja juha odlična za nosečnice. No tole pa tut jest ne verjamem čist se mi zdi bolj zgodbica za otroke strašit.(Hopla, kaj pa če je vse res).

Ne, ne.... tale bo pa kar resnična..... Sem še v enem našem, slovenskem filmu gledala, kako so ga obupno iskali ( psa namreč) , ker so jim mati skoraj umirali pri porodu. :cry:

Zgleda, da ga niso najdli (psa) ker so se potem odločili, da bo kura tut dobra. :huh:

Sam se ne spomnem, kako učinkovita je bila kurja juhica :? ...

Upam, da se je vse srečno izteklo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Kaj novega? :unsure:

Alla

Lisa je zgleda poniknila. si je pa SiM omislil novega psicka po imenu Čoko. B)

da bi ti se dolgo sluzil!! :P

post-11-1077544637.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela cigani res jemljejo pse

Ma kol'kor jaz vem se cigani tujih psov zelo bojijo in se hiš s psi ogibajo. Vsaj pri nas je tako. Ko je "ciganka" zagledala našo ovčarko (ki je krotka kot cukrček) jo je veselo pobrisala.

Če je pa pes mladič pol pa tega straha nimajo, žal. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!