Skoči na vsebino

Čestitke Schlesserju


.T.

Priporočene objave

Dakar je mimo. Meni osebno se zdi največji car J.M.Schlesser, ki je s svojim doma narejenim avtom buggyem peljal scat večino tovarniških moštev. Za zmagovalcem je v skupnem seštevku zaostal le nekaj več kot 3 ure.

Najbolj zanimivo je pa to, da ima njegov avto le zadnji pogon in je bil kos avtom 4x4.

Čestitke tudi Terryu Magnaldiju za 9. mesto prav tako z avtom (buggy Honda), ki ima samo zadnji pogon.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor tut moj favorit med avti

samo je pa tip že ornk zakaljen maček, kar mu daje precej prednosti, če sploh ne omenjam tehničnega znanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... J.M.Schlesser, ki je s svojim doma narejenim avtom buggyem peljal scat večino tovarniških moštev. ...

Kakšno garažo/delavnico pa ima? Pa Fordovo nalepko je kar sam nalepil, tako kot jih popajo najstniki. Ne me basat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno garažo/delavnico pa ima? Pa Fordovo nalepko je kar sam nalepil, tako kot jih popajo najstniki. Ne me basat.

Je zanjič na AB Moteurs kazalo delavnico. Kar se avta tiče, dela tip vse sam. No naredi jih kar nekaj. Kar je fordovega je le 3,5 litrska V8 mašina in nič drugega. Pred leti je imel Renaultove motorje in so bili za en k.rac. So bili po moje ful pušiona, da je jih je Francoz nehal uporabljati.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zanjič na AB Moteurs kazalo delavnico. Kar se avta tiče, dela tip vse sam. No naredi jih kar nekaj. Kar je fordovega je le 3,5 litrska V8 mašina in nič drugega. Pred leti je imel Renaultove motorje in so bili za en k.rac. So bili po moje ful pušiona, da je jih je Francoz nehal uporabljati.

Tadej

V8 mašino je zamenjal za v6 mašino...tako najdemo v mondeu (kubaturo sem preslišal)---> eurosport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebba, zdej bom moral pa v fitnes, da se bom upal v sredo v olp prikazat. :unsure:

A ni J.M.Schlesser pred parimi leti zmagal na Dakarju. Škoda bo če bo res nehal furat svojo ekipo. Edino njegovi izpadi v ne Pariz-Dakar duhu mi gredo na qrac! Drugače pa Ford časti samo motor, pa luči.

Popravljeno . Popravil SPIDI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!