Skoči na vsebino

zimski sporti?


miki

Priporočene objave

A je kaj zimskih zanesenjakov med motomarsovci?

Letos bom verjetno kupil sezonko za avstrijsko Koroško, tko da če bo kdo kdaj kam šel (nassfield, molltal,... ) in bi želel še koga za družbo se lahko kam skupaj odpravimo (bordat ali smučat - nima veze, počnem oboje).

Lahko pa se tudi dobimo za kako kepanje/mavžanje:P

LP

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se konec junija drčal po riti z Grossglocknerja :P in mislim da je bilo to za letos vse.

Bi še šel morda kaj na smuče pa me za***jo stare motoristične poškodbe in ne bi rad spet hodil kam vodo ven črpat iz kolena, tak da v poštev pride sam sankanje.

Bluzonder če se znaš sankat se lahko kaj zmenimo za kako furco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vs bo pa kej na mb. pohorju februarja med šolskimi počitncami. Mi gremo že 3 leto gor za en tedn. Sicer pa drugo leto najbrž tut..ampak na tečaj učitelja smučanja.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh zimskih športov.....,ki jih najraje prakticiram je .....ležanje v postelji ali udobnem fotelju....s pivom v roki in opazovanjem snežink skozi okno......!!!!!

Vse ostalo zahteva preveč fizičnih naporov!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh zimskih športov.....,ki jih najraje prakticiram je .....ležanje v postelji ali udobnem fotelju....s pivom v roki in opazovanjem snežink skozi okno......!!!!!

Vse ostalo zahteva preveč fizičnih naporov!!!!!! :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Jaz tudi!!! Zraven pa še kakšen dober film pogledamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom redno na MB pohorju, sploh na nočni smuki med tednom, smuči so vedno v avtu, tako da če se komu zaželi družbe naj me kontaktira. drugače pa sem itak vedno ZA vsake bedarije na snegu, MB sekcija že vek, kako hitro se z plastiko pod ritjo da peljat, pa tudi v ograji gostilne končat :kva2: :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozimi sam še bordamo po dolomitih (smo navezani nanje pozimi in poleti :wub: ) sem in tje pa gremo še na kšn ringišpil z Golfom po zamrznjenem parkirišču mercatorja al česa podobnega :OK: ostalega se pa ne lotim :grrr

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa menda ja nisi v ograji končal :? .....sej do šanka ni moglo bit tako daleč :OK:

he he komedijant, ne? vljudno vabljen na lekcijo ustavljanja z high-speed plastiko. samo pazi, 30 metrov prej se moreš začet kotat, drugače ne znese. ja ja do šanka sem vseno prišel .) , samo skoraj prehitro :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi še šel morda kaj na smuče pa me za***jo stare motoristične poškodbe in ne bi rad spet hodil kam vodo ven črpat iz kolena, tak da v poštev pride sam sankanje.

Bluzonder če se znaš sankat se lahko kaj zmenimo za kako furco  :D

Mi smo bli zdej vsak let na sankanju, letos gremo tud, pa gremo lohka skupi

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolo na valarje...en velik ventilator pred sebe...pa v mislih na Vrsic... :OK:

...drugace pa na Pokljuko, pa na laufarce... :yea2: !!!

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bli zdej vsak let na sankanju, letos gremo tud, pa gremo lohka skupi

:OK:

Se bomo kaj zmenil, saj MArem se bo tud ukvarjal z istimi zdravstvenimi problemi k jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo sankanje v kaj večjem številu kot le leteci in d-d se prjavm za zravn.. ce bosta sama pa iz uvidevnosti počakam naslednjo priložnost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa bordam :D sicer sm po nesreči zagnala zbiralno akcijo poguma, ki se je lani uspešno začela :OK: drgač sm pa lani obdelala nekaj Francije, pa Nassfeld, Krvavec... na Cerkno pa ne grem nikol več k mi nesrečo prnaša :( Rada bi bordala še več, pa mi proračun ne dopušča... letos bo še bootse zravn treba nabavt :(

(lani smo pa s cimri še en šport uvedli in sicer smo delali skulpture iz snega, smo enkrat eno zelo zanimivo pred kulturno ustanovo nardili :devil:) ta šport mi je bil tud všeč, dost smeha prnaša, sej je zravn tud kepanje itd :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo sankanje v kaj večjem številu kot le leteci in d-d se prjavm za zravn.. ce bosta sama pa iz uvidevnosti počakam naslednjo priložnost  :P

LOL

Vsaj jaz bom pripeljal svojo punco, D-D pa svojega fanta tak da se lahk prijaviš tudi ti, ne boš v napoto :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

race bord.... :OK:

samski tek na smučkah po neznanem.....(romantika) :wub:

vlečenje mladine po možnosti v najbolj strm breg.. :(

kidanje snegeca...(jačanje mišične mase).. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja smučarska sezona se je pa letos že zaključila. Prejšnji teden bil v Molltalu, včeraj pa pri zdravniku zarad desnega kolena (fuzbal) in grem decembra na artroskopijo.

No ja, bomo pa za prvomajske smučal, do takrat bom pa kepe metal okol na druge k bodo užival :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!