Skoči na vsebino

Motoristični film: Torque


SiR

Priporočene objave

tudi jst sem mel priliko malo pogledat....težko rečem kaj ker sem vidu 10 min filma tako da upam da bo v redu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za videt bo... ce druzga ne, vsaj nekaj motorjev... in nekaj fletnih deklin... :yea2: Mogoce celo v kinu.. ker je dovolj zvocnih efektov... ceprav po drugi strani... 1k SITnih dati... mogoce pocakam na Bladza in anO na njun super-duper-oh-in-sploh fajn kavc... pardon, audio sistem... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od tistih, ki hodijo ob sredah v olp ta film slucajno posnet in bi posodil? Ker, da bi dal jurja za gledat tole v kinu, ni sans. <_<

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo od tistih, ki hodijo ob sredah v olp ta film slucajno posnet in bi posodil? Ker, da bi dal jurja za gledat tole v kinu, ni sans. <_<

lp

Nove karte so po 900sit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v kinu. z lady. torque.

no ja, tako za mozgane prevetriti je cisto ok. ima celo neko zgodbo, tudi ce ni ravno "nova" ali unikatna. zacetek v redu, ceprav kavbojski. film se odvija na nekem nivoju, proti pa koncu rata vedno bolj podoben manga sci-fi risankam. tista zadnja gonja po mestu z glavnim herojem na Y2K in glavnim negativcem na road star warrior z NOS...... :lol1:

na splosno je kar nekaj "pristnih" prizorov v filmu a la MI:2. :naughty: :kva2:

kar mi defnitivno ni vsec je slang v filmu, par "bosih" in limanice za nevedneze.

kar mi je vsec je, da ni veliko konverzacije, nekaj kar dobrih stuntov in delno kamera. tudi muzkonterji so delno kar dobro nabijali.

povzem:

~90 min. relativno visokokvalitetnega smeha. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove karte so po 900sit :)

Novi cd-ji pa po 80 sit .)

Sej mi ni problem dat 900 ali 1000 sit za kino, ampak to v primeru, da je film res dober in se ga splaca gledat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

končno se mi je posnel na računalnik gledal sm ga mal več kot polovico pol sm pa naprej skakal s kursorjem

tušnga sranja od filma se nism vidu, na konc je pa itak čista znanstvena fantastika, čez center mesta brez čelad s čoperjem pikira ene 300 na uro za njem pa glavni junak isto brez čelade, celo tud očal nimata, vmes se še strelata,

sranje če bi šu v koloseja gledat bi popizdu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res precej sranje-sj sm pričakoval neko sranje ampak sm mislil da bo manjše. Dve reči sta me najbolj zbodli-napol sem šel film gledat zato ker notri igra vtr-sp, pol pa slišim njegov glas kot 4 cilindrc-sranje :angry: :angry: PA PREVEČ FANTASTIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj film je čist uredu sam z cestaki po puščavah pa gozdu skakat pa pa vlaku vozt al pa 300km/h čest nagužvan mestn centr :lol1: al pa :cry: sj ne vem

drgač se pa da gledat in cajt hitr mine :)

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno mal konstruktivno prosim.....

......dejte raje povedat da je animacija na določenih delih strasno slaba...

ne pa da je tisto katr pocnejo v filmu nemogoce v resnici...čez matrico pa noben ni mel nic za povedat :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa to vse že najeda k je samo šminkerstvo...

Rajši pobereš kake Crusty demonse z neta (zdej je pršla 9ka vn) in je vsaj resnično furanje. Pa še lomijo se uredu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

i have a problem! s kolegom sma skregana kter motor ma Ice Cube v filmu, js pravm da je honda al pa kera yamaha, on pa reče da je cbr-ka! fantje help me! :unsure: pa punce tud! resda filma nism vidla, ampak me pa ful zanima! bom si ga pa šla ogledat, sam naj pride v to usrano lendavo! al pa kje drugje, sej vseen.

ok fantje, mejte si ga; punce LP

Nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice cube v filmu vozi Triumph 955 Daytona. Film pa je definitivno najslabši kar sem jih videl v zadnjih 10 letih (če pomislim sploh še nisem videl slabšega) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pravm da je honda ..................on pa reče da je cbr-ka!

:? :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i have a problem! s kolegom sma skregana kter motor ma Ice Cube v filmu, js pravm da je honda al pa kera yamaha, on pa reče da je cbr-ka! fantje help me! :unsure: pa punce tud! resda filma nism vidla, ampak me pa ful zanima! bom si ga pa šla ogledat, sam naj pride v to usrano lendavo! al pa kje drugje, sej vseen.

ok fantje, mejte si ga; punce LP

Nina

v bistvu je takole:

kot osnovni motor (na zacetku, v prizoru na pokopaliscu in se parkrat na cesti; pred gonjo po vlaku) ima triumph daytona 955i (srebrna). po gonji po vlaku vzame aprilio RSV mille (crna) od glavnega junaka. tako da ni ne honda in ne yamaha. potem pa nekaj menjavajo, nisem niti gledal prevec natancno, ker postane film pravljica oz. znastvena fantastika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem niti gledal prevec natancno, ker postane film pravljica oz. znastvena fantastika.

A ne maraš znanstvene fantastike :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, maram. saj nisem rekel, da nisem filma do konca gledal.... samo proti koncu nisem vec tako potanko vse spremljal. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, maram. saj nisem rekel, da nisem filma do konca gledal.... samo proti koncu nisem vec tako potanko vse spremljal. ;)

Meni je pa blo najbolj všeč, ko je tipu pri 240/h zazvonil GSM. Elegantno ga je povlekel iz žepa, ga naslonil na čelado in se pogovarjal ter veselo vozil 240 dalje ;) ... američani pač :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!