Skoči na vsebino

Umetniško narejen Audi A8


master7

Priporočene objave

Prosim Vas, da mi mal komentirate naslednji dogodek.

Ata je šel ta vikend v Dubrovnik z novim Audi A8 ter ga parkiral na takoimenovanem varovanem prakingu pred hotelom, kjer je tudi plačal celodnevni parking.

Naslednje jutro ata pride avto pa ves okrašen :cry: z rdečim sprejmem, gor pa napisano lepo sporočilce: JEBEM TI MATER SLOVENAČKU z ene strani, z druge strani pa PIČKA TI MATERNA, na havbi pa ALPSKI SRBIN. Slike žal nimam, ker me ni blo zraven :angry:, avto je pa že na servisu na Hrvaškem, ker po mojem ni dober, da prideš s takim avto pred poslovne partnerje.

Zdej mi pa razložite mal dejanje kulturnega naroda hrvatov, ki se pripravljajo na takoimenovan vstop v EU.

:BUA:

LP

Popravljeno . Popravil master7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pripravljajo se še. Tam leta 2012. In zakaj se mora vozit z A8 po Balkanu? Sam puščam LC doma in se vozim z odcvetelim Safranom. In imam mir.

Ne izzivajte ranjenih narodov z ošabnostjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj se bo potrebno z rjavecimi kantami po balkanu vozit, da slucajno kaksne narcisoidne "picke" ne uzalis?! .....gimme a break.... nekateri se ne znajo obnasat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm Ice in ceco imata po moje oba prav. Prvo ni opravičila za dejanje nekoga, ki se ne zna obnašat. Drugo ne hodi dol z Audijem če veš, da bodo teževe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bil avto na nekem kvazi VAROVANEM in PLACANEM PARKIRISCU?! .......ergo je upravljalec parkirisca dolzan poskrbeti za varnost avtomobila. ali pa naj ne racuna parkirnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bil avto na nekem kvazi VAROVANEM in PLACANEM PARKIRISCU?! .......ergo je upravljalec parkirisca dolzan poskrbeti za varnost avtomobila. ali pa naj ne racuna parkirnine.

Ice pa to ni lepa urejena Avstrija ampak BALKAN!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bil avto na nekem kvazi VAROVANEM in PLACANEM PARKIRISCU?! .......ergo je upravljalec parkirisca dolzan poskrbeti za varnost avtomobila. ali pa naj ne racuna parkirnine.

ce mors placat, je pol avto tud kao zavarovan proti vandalizmu, a ne?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mors placat, je pol avto tud kao zavarovan proti vandalizmu, a ne?? :hmm:

ne

Vsaj v Ljubljani ni tako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dober biznis je pomemben nastop. Sam zdel se mi je, da Hrvaška ni tok grozna pa se motm. Reku je, da bo vzel laguno pa se fijaku sam dvomim.

Bo, bo. Nastop je že važen, ampak posle delajo ljudje in ne materialne dobrine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice pa to ni lepa urejena Avstrija ampak BALKAN!!!

Tadej

se vedno sem vse na balkanu meni (ali mojemu imetju) povzrocene skode dobil placane. mogoce z zamudo, samo placali so. SLO, CRO, BiH, SCG... ni razlike.

mogoce pa A-tablica pomeni "vec" ?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ledeni: Do razpada Yu smo živeli v skupni državi in po ekonomski delitvi dela smo bili Slovenci in Slovenija tisti, ki smo dobivali smetano, ostali pa drobtine. Plačevali (in izogibali) smo se plačevanju prispevka za nerazvite (več kot nameni A za vojsko). Za razpad yuge smo še vedno krivi Slovenci, ki se pa po balkanski klavnici zopet vračamo kot neokolonialisti. Eni na bolj galanten način (s škripami in ne dražimo), drugi pa z vsem glamurjem neo/liberalnega kapitalizma (ki dostikrat nima nikakršne ekonomske osnove). In ker je evidentno, da nam gre bolje kot drugim bivšim bratskim narodom, so reakcije takšne, kot izhaja iz vsebine tega topica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tko pač to je. Prmitivezem ne pozna meja :hmm: .

Dol na Balkanu še niso vsi pomirjeni, in marsikdo krivi za razpad Jugoslavije prav Slovenijo.

Zanimiv je tudi napis "Alpski Srbi", ko nam pa ravno oni pravijo "Alpski Hrvati".

Srbi bi itak rekli da smo vsi Srbi :lol1:

Ja drugič pa z drugim avtom, ker dol ni varno pustiti nič v avtu. Še najraje bi avto sabo vzel.

Kaj pravi policija na vse to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ledeni: Do razpada Yu smo živeli v skupni državi in po ekonomski delitvi dela smo bili Slovenci in Slovenija tisti, ki smo dobivali smetano, ostali pa drobtine. Plačevali (in izogibali) smo se plačevanju prispevka za nerazvite (več kot nameni A za vojsko). Za razpad yuge smo še vedno krivi Slovenci, ki se pa po balkanski klavnici zopet vračamo kot neokolonialisti. Eni na bolj galanten način (s škripami in ne dražimo), drugi pa z vsem glamurjem neo/liberalnega kapitalizma (ki dostikrat nima nikakršne ekonomske osnove). In ker je evidentno, da nam gre bolje kot drugim bivšim bratskim narodom, so reakcije takšne, kot izhaja iz vsebine tega topica.

in kaj naj sedaj odgovorim na to?

a.) "hvala, da si me razsvetlil; do danes sem zivel v slonokoscenem stolpu."

b.) "no shit, sherlock."

c.) "trpi."

d.) nic.

kot pomoc imas na voljo glas ljudstva, polovicko in klic v sili.

:grrr :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ledeni: nič od tega, srce moje. Čez 30 min grem v Bg. Iščem po žepih kune in Yu dinarje za cestnino, pa malo reklamne robe v avto nalagam za srbske policaje. In si dopovedujem, ne baši se spet s hrano tam doli.

Lepo se imejte.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he pa kaj se razburjate nad primitivci, saj pri nas ni nič drugače. Če imaš srečo ti v LJ poškodujejo avto z MB registracijo, v MB ti poškodujejo avto z LJ registracijo. Prav tako ti poškodujejo avto če se nekomu zazdi, da je predober v primerjavi z njegovim,.......

Zakaj pa bi bila Hrvaška drugačna? Vedno je dovolj, da sprovociraš enega primitivca med 100.000 ljudmi in z A8 in SLO tablico na Hrvaškem pač tega ni težko dosečt.

Glede varovanih parkirišč: Tudi pri nas pozorno preberite parkirni listek kjer piše, DA UPRAVLJALEC PARKIRIŠČA NE ODGOVARJA ZA POVZROČENO ŠKODO. Nevem kako je z garažnimi hišami, na odprtih parkiriščih je tako.

Preverjeno na varovanem parkirišču v LJ kjer niso bili odgovorni za prenosnika in par drugih stvari, ki so, kljub "varovanju", zginile sredi belega dneva iz avtomobila, parkiranega par metrov od čuvajove hiške. Eventuelno bi jih verjetno lahko iztožil, ampak saj poznamo postopek in trajanje te opcije. :wacko: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim Vas, da mi mal komentirate naslednji dogodek.

Ata je šel ta vikend v Dubrovnik z novim Audi A8 ter ga parkiral na takoimenovanem varovanem prakingu pred hotelom, kjer je tudi plačal celodnevni parking.

Naslednje jutro ata pride avto pa ves okrašen :cry: z rdečim sprejmem, gor pa napisano lepo sporočilce: JEBEM TI MATER SLOVENAČKU z ene strani, z druge strani pa PIČKA TI MATERNA, na havbi pa ALPSKI SRBIN. Slike žal nimam, ker me ni blo zraven :angry:, avto je pa že na servisu na Hrvaškem, ker po mojem ni dober, da prideš s takim avto pred poslovne partnerje.

Zdej mi pa razložite mal dejanje kulturnega naroda hrvatov, ki se pripravljajo na takoimenovan vstop v EU.

:BUA:

LP

Vidiš, zato jas nikol nebom kupu avtomobila čez 4.000.000 sit :unsure: Pri tem starem Mondeotu lahko mirno spim, pa tudi če mi kdo kakšen ris potegne se ne sekiram. To pa ne pomeni, da podpiram tako fovšijo! Enim avto ogromno pomeni in so pripraljeni zanj dati več kot za hišo in takim privoščim, da če so si izbrali tako drago riskantno stvar, da se jim vsaj nič nebo zgodilo. A glej ga zlomka, ravno tisti nastradajo v svetu opic (Hrvaška je bižje ekvatorju :lol1: ). Vsekakor se je treba na jug peljat z nečim neopaznim in neiztopajočim. Čeprav, tut tega starega Mondeota so hotli spizdit sredi Novigrada :angry: Na srečo jim ni uspelo.

PERVY: Če upravljalec parkirišča ne odgovarja za nastalo škodo, zakaj je potem tam? Pri ekonomski fakulteti ni nobenega upravljalca, pa parkirišče glihtak laufa. Torej bi ravno tako laufala druga parkirišča brez upravljalcev. Torej je to en nepomemben čefu....člen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ledeni: nič od tega, srce moje. Čez 30 min grem v Bg. Iščem po žepih kune in Yu dinarje za cestnino, pa malo reklamne robe v avto nalagam za srbske policaje. In si dopovedujem, ne baši se spet s hrano tam doli.

Lepo se imejte.

Ceco

Uživej tam dol. Jaz bi šu tud na eno Karađorđevo šniclo na Skadarlijo, ali pa malo v Novi Sad na ribe...

Njam, Njam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mi pa razložite mal dejanje kulturnega naroda hrvatov, ki se pripravljajo na takoimenovan vstop v EU.

:BUA:

LP

Vsak narod ima svoje budale. Kaj takega se lahko zgodi tudi pri nas.

Je pa škoda to povezovat s celim narodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se je zgodilo ob obisku Beograda z audijem ki je bil last firme...avto so zapeljali na urejeno parkirišče (kjer plačaš tako kot je v Ljubljani pred parlamentom)...po parkirišču sta se sprehajala 2 varnostnika in so možakarji prosili če lahko popazijo na avto ker je od firme...ni problema...pridejo čez pol ure nazaj avta ni več....tako je ...žal...tja dol še ni za hodit z takimi avti....,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker hotel TC..

sam sem pustil avto pred kalemegdanom, pred intercontinentalom pa nikol nic.

znanci potujejo redno in parkirajo interc, hyatt, pa nikol problemov.

eni so celo jugota nalozenga do konca z zanimivo robo puscal vedno v hotelski garazi. pa so vse dobil, ceprav je opiranje juga lazje od marsikatere konzerve.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se je zgodilo ob obisku Beograda z audijem ki je bil last firme...avto so zapeljali na urejeno parkirišče (kjer plačaš tako kot je v Ljubljani pred parlamentom)...po parkirišču sta se sprehajala 2 varnostnika in so možakarji prosili če lahko popazijo na avto ker je od firme...ni problema...pridejo čez pol ure nazaj avta ni več....tako je ...žal...tja dol še ni za hodit z takimi avti....,

Ja ta zgodba je bla pred kratkim v časopisih. Audija 6 so parkirali pred ambasado in v sabe pol ure je izginil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!