Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

glej no glej, kdo se oglaša :slap: :grrr zgleda da ti 'odklop' ni nič pomagal ......ups že letim kupit štiri številke večjega daineseja v nesimpatičnega Louis-a :lol1: :chase: :topic:

Razlika med številko 52 in številko 54 je 1 konfekcijska številka. Sicer pa je zanimivo, koliko nestrpnežev in zajedljivcev se najde na temle forumu. Eden bolj pameten od drugega. Eden bolj zajedljiv od drugega. Prav izbrana družba. Očitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. Prav izbrana družba. Očitno.

Če

bi le malce vedel o socialni psihologiji,

bi vedel, da v takih grupah prihaja do takozvane

samoselekcije grupe.

Če

se posameznik ne zna/more ujeti z večino,

ga grupa izvrže ali sploh ne sprejme. Tako se potem v grupi

zberejo po neki socialni kompatibilnosti samo člani,

ki en drugega ne motijo oz. med njimi obstaja

neke vrste naklonjenost.

(velja za neinteresne grupe tj za grupe,

ki se ne zbirajo zaradi kakega namenskega

cilja - recimo: političnega, finančnega)

Kasneje,

ko grupa dovolj zraste, se razdeli v podgrupe ..

ampak to je že preveč zapleteno .. za nekatere.

:)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če

bi le malce vedel o socialni psihologiji,

bi vedel, da v takih grupah prihaja do takozvane

samoselekcije grupe.

Če

se posameznik ne zna/more ujeti z večino,

ga grupa izvrže ali sploh ne sprejme. Tako se potem v grupi

zberejo po neki socialni kompatibilnosti samo člani,

ki en drugega ne motijo oz. med njimi obstaja

neke vrste naklonjenost.

(velja za neinteresne grupe tj za grupe,

ki se ne zbirajo zaradi kakega namenskega

cilja - recimo: političnega, finančnega)

Kasneje,

ko grupa dovolj zraste, se razdeli v podgrupe ..

ampak to je že preveč zapleteno .. za nekatere.

:)

Lepo si napisal in popolnoma se strinjam s teboj. Žal pa, kot sam ugotavljaš, marsikdo "ne seže" tako daleč in potem pač ustvarjajo "produkte" po svoji meri. Pa saj si nenazadnje že bistveno dalj na tem forumu in so ti stvari mnogo bolj jasne.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si napisal in popolnoma se strinjam s teboj. Žal pa, kot sam ugotavljaš, marsikdo "ne seže" tako daleč in potem pač ustvarjajo "produkte" po svoji meri. Pa saj si nenazadnje že bistveno dalj na tem forumu in so ti stvari mnogo bolj jasne.

Ne skrbi - to je samo faza prilagajanja - tudi mene so dresirali.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi - to je samo faza prilagajanja - tudi mene so dresirali.

:blush:

Eh, forum je pač forum. Gre le za odraz stanja duha neke določene družbene skupine. Sicer pa, da ne bo kdo rekel, da nabijava, a veš da je bil Jelinčič za tisto bombo pred let v Mariboru nekaj dni nazaj oproščen? Pa je že sprožen novi postopek zoper njega protipravne pridobitve Plečnikovih skic in še nekih drugih dokumentov...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, forum je pač forum. Gre le za odraz stanja duha neke določene družbene skupine. Sicer pa, da ne bo kdo rekel, da nabijava, a veš da je bil Jelinčič za tisto bombo pred let v Mariboru nekaj dni nazaj oproščen? Pa je že sprožen novi postopek zoper njega protipravne pridobitve Plečnikovih skic in še nekih drugih dokumentov...?

Prvo

in drugo sem pa zdajle izvedew.

:D

Da

ne bo pomote .. ys se ne zanimam kaj posebno za Plemenitega Zmagota - razen, da sem zanj slišow v mladih letih ko je počel neke lumparije v zvezi z muzejem in starimi pištolami.

O

tisti trboveljski kriminalki,

kjer tudi sodeluje in v katere je ne po svoji krivdi vpleten tudi ZJ,

sem obveščen sproti oz. o načrtovanih akcijah

iz popolnoma drugih virov.

:ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo

in drugo sem pa zdajle izvedew.

:D

Da

ne bo pomote .. ys se ne zanimam kaj posebno za Plemenitega Zmagota - razen, da sem zanj slišow v mladih letih ko je počel neke lumparije v zvezi z muzejem in starimi pištolami.

O

tisti trboveljski kriminalki,

kjer tudi sodeluje in v katere je ne po svoji krivdi vpleten tudi ZJ,

sem obveščen sproti oz. o načrtovanih akcijah

iz popolnoma drugih virov.

:ninja: :ninja:

Meni je simpatičen, ker ga dobro lomi in velikokrat pove stvari, ki so za marsikatera ušesa premočne. A resnične. Da pa bi se prehudo zanimal zanj...Ne. Vem samo, da ga rad srke, da včasih odrgne kak službeni avtomobil in da mu je njegova lepa mlada soproga rodila že drugega otroka. Pravi žrebec, tale Zmago.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič je edini k pove tako kt je..brez olepšavanj in nekih ovinakarjenj.. če včas pove kaj več pa tud ni pene.. drugi samo nekej lapajo tja v tri dni da bi dobili neko podporo in se zgražajo nad Jelinčičam. Pa kaj če dela traparije? važno je kaj pove in kaj glede tega naredi (veliko ne more ker ponavadi ne dobi podpore čeprou je včasih res škoda da nima večje podpore)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja .. ampak res samo včasih ..

:)

Mi, na Štajerskem, bi Jelinčiča v narečju opisali kot "simpatični drekmešalec". Svojo vlogo opravlja dobro, medtem, ko za kakšno pomembnejšo funkcijo ni zrel. Ne on in ne SNS. Res je sicer, da je "njegov" Peče podpredsednik DZ, toda mali napihnjenec se ne zna obnašati. Je pa dober, da na glas pove, kar Zmago misli. Če je prehudi, popljuvajo njega, ne Jelinčiča. Sicer pa Jelinčičev alkohol ni nič posebnega. Rad ga dobro srkne. rad kakšno fejst punco globoko, pogleda, rad ga lomi...Klovn, skratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Klovn, skratka.

Te sorte ljudje so vedno v opoziciji .. kar je občasno koristno.

Peče pa

:SS :SS :SS

fuj

u 100matr ... človek bi se vsaj nekrat

na leto lahko umiw glavo, da ne bi biw vedno tak,

kot da so ga ta trenutek kravi iz rit potegnili ..

da ne govorim o tem, da je resnično bedak,

in da to skrije le občasno, ko citira Plemenitega.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te sorte ljudje so vedno v opoziciji .. kar je občasno koristno.

Peče pa

:SS :SS :SS

fuj

u 100matr ... človek bi se vsaj nekrat

na leto lahko umiw glavo, da ne bi biw vedno tak,

kot da so ga ta trenutek kravi iz rit potegnili ..

da ne govorim o tem, da je resnično bedak,

in da to skrije le občasno, ko citira Plemenitega.

:lol1:

Zanimivo se mi zdi, da sta Jelinčič in Peče sploh lahko kompatibilna. Zmago simpatičen, komunikativen, nasmejan...Peče pa oduren in zvezdnik. Štajerci iz Maribora, ki je v teh letih postal bolj Ljubljančan od Ljubljančanov. Pravi zmazek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,da imamo vsaj enega človeka,ki da kaj na vrednote pravih Slovencev.

Žalostno, da nekateri še padajo na poceni floskule nekoga, kakor je Zmago. Zelo žalostno, indeed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno, da nekateri še padajo na poceni floskule nekoga, kakor je Zmago. Zelo žalostno, indeed.

Ne pozabi, da je Jelinčič nacionalist. SNS - Slovenska nacionalna stranka. Po tej definiciji in strankarski pripadnosti, bi moral biti nekako takšen kot Šešelj in njemu podobni. Pa ni.

Res pa je, da ga ne vidim na kakšni resnejši politični funkciji. Ne to pa ne. Pa saj to tudi ne bi bilo zanj. Vedno je lažje iz zadnje vrste malo pametovati, malo provucirati in nabirati poceni politične točke. Ko pa bi Zmago stopil bod žaromete, bi mu zmanjkalo teme in karizme.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer je velik denarja v igri, tam je sigurno zmago-PLEMENITI, na levici ali pa na desnici, kdor zna, zna

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi, da je Jelinčič nacionalist. SNS - Slovenska nacionalna stranka. Po tej definiciji in strankarski pripadnosti, bi moral biti nekako takšen kot Šešelj in njemu podobni. Pa ni.

Res pa je, da ga ne vidim na kakšni resnejši politični funkciji. Ne to pa ne. Pa saj to tudi ne bi bilo zanj. Vedno je lažje iz zadnje vrste malo pametovati, malo provucirati in nabirati poceni politične točke. Ko pa bi Zmago stopil bod žaromete, bi mu zmanjkalo teme in karizme.

Na pikniku SNS je bilo več Srbov kot Slovencev.

Da se zna čiji je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pikniku SNS je bilo več Srbov kot Slovencev.

Da se zna čiji je.

Pa znaš kako kažu, brača Srbi? Kažu:"Ko če koga, ako ne svoj svoga".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi, da je Jelinčič nacionalist. SNS - Slovenska nacionalna stranka. Po tej definiciji in strankarski pripadnosti, bi moral biti nekako takšen kot Šešelj in njemu podobni. Pa ni.

a da ne ?? :eek: mogoče Šešelj prednjači samo v tem da ima izkušnje z mednarodnega sodišča, za razliko od Jelinčiča ki se potika še po okrajnih in okrožnih ! :evilgrin: hrvaški pravaši, slovenski nacionalisti in srbski radikalci = eno in isto sranje ! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da ne ?? :eek: mogoče Šešelj prednjači samo v tem da ima izkušnje z mednarodnega sodišča, za razliko od Jelinčiča ki se potika še po okrajnih in okrožnih ! :evilgrin: hrvaški pravaši, slovenski nacionalisti in srbski radikalci = eno in isto sranje ! :BUA:

No, če bi moral izbirati med temi tremi, še zmeraj podpišem za Jelinčiča. On prodaja meglo in ta mu zagotavlja sedež v DZ. Bratski Hrvati in Srbi pa res tako mislijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jin in Jang dragi forumasi...

Vedno sem in bom volil Jelincica... Zakaj? Ker vsaj vcasih rece kako stvar direkt in tako, kot bi jo tudi jaz...

Procentualno mnogo manj megle proda, kot ostali poslanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gatto: med skrajnimi desničarji ni kaj za izbirat, kaj šele podpisovat ! razen če si eden izmed njih tako kot se je Ein opredelil ! svobodna izbira pač !

po mojem mnenju ne prodaja megle ampak žal primitivni idiotizem, tipa večvrednih nacij itd. ! politična smer ki v evropi žal že nekaj let populistično pridobiva na članstvu in na evro dotacijah ! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gatto: med skrajnimi desničarji ni kaj za izbirat, kaj šele podpisovat ! razen če si eden izmed njih tako kot se je Ein opredelil ! svobodna izbira pač !

po mojem mnenju ne prodaja megle ampak žal primitivni idiotizem, tipa večvrednih nacij itd. ! politična smer ki v evropi žal že nekaj let populistično pridobiva na članstvu in na evro dotacijah ! :BUA:

Jelinčič kot človek nima šanse v nobeni drugi stranki, razen svoji. In kar nalaga je očitno muzika za "nekatera ušesa". Teh ušes je dovolj, da je SNS zmeraj znova parlamentarna stranka. Jelinčič je toraj poskrbel za svoj stolček. Ostalo pa mu je malo mar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno je videt, ko so vse nacije večvredne

to pomeni, da se civilazacijski nivo blazno viša, ali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecno je videt, ko so vse nacije večvredne

to pomeni, da se civilazacijski nivo blazno viša, ali ?

To pomeni, da gledaš "iz čevljev" povprečnega Slovenca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!