Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

Menda se je vračal iz otvoritve gostinskega objekta. Kdo pa je še videl otvarjanje gostilne brez pijače.

Drži,maligani so krivci za atentat...

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bilo pa še kaj huuuuuuujšega !!! :shock: :shock: :shock:

Morda pa so mu pokvarjeni, skorumpirani, kriminalizirani, nevoščljivi in drogirani ter prevarantski politični nasprotniki preko posebnih v občo družbo infiltriranih vohunov kaj v pijačo podtaknili :idea: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bilo pa še kaj huuuuuuujšega !!! :shock:  :shock:  :shock:  

Morda pa so mu pokvarjeni, skorumpirani, kriminalizirani, nevoščljivi in drogirani ter prevarantski politični nasprotniki preko posebnih v občo družbo infiltriranih vohunov kaj v pijačo podtaknili  :idea:  :roll:

yep.......maligane zvane "promile"; oz. vol% alkohol. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte no...... Jelinčiča sicer nisem in ga nikoli nebom volil, sem pa bil kar vesel, da je prišel v parlament. Je vsaj včasih malo zanimivo, ko se vtakne v kako stvar in se dere na "nasprotnike". Nima ravno vedno najboljših stališč, mu pa štejem zelo v dobro, da se ne spreneveda in vedno brez dlake na jeziku pove kar misli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga ni kak zagrizen/zafrustriran SDS-ovc hotu fentat, a ? :)

Podmladek pa to (a ma cyc licenco za ubijanje mogoče PRESS) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga ni kak zagrizen/zafrustriran SDS-ovc hotu fentat, a ? :)

Podmladek pa to (a ma cyc licenco za ubijanje mogoče PRESS) :)

Ja, ja, ja, ja, ja. :P .... jest tut tko mislim.... podmladek (sploh zafrustriran - zagrizeni so itak vsi) je najhujši... sploh prej omenjeni :P ( ne upam napisat imena sploh, tako kot v Harryu Potterju, ko "tistega" ni bilo dobro na glas imenovati) vsi indici ( mal nazaj prebereš, pa vidiš) kažejo na to..... :? :shock: :?

:vamp:

:lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič se je vračal iz otvoritve Hotela na letališču v Turiški Vasi pri Slovenj Gradcu, katerega lastnik je g. Zakeršnik, ki je glavni osumljenec afere Miro Petek. Posledično s tem tudi lahko vidimo, zakaj je "plemeniti" tako tiho :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte no...... Jelinčiča sicer nisem in ga nikoli nebom volil, sem pa bil kar vesel, da je prišel v parlament. Je vsaj včasih malo zanimivo, ko se vtakne v kako stvar in se dere na "nasprotnike". Nima ravno vedno najboljših stališč, mu pa štejem zelo v dobro, da se ne spreneveda in vedno brez dlake na jeziku pove kar misli.

Ja, primitivci so vedno zanimivi vsepovsod... za nekatere :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Mene tut čist preveč skrbi glede vsega tega.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Mene tut čist preveč skrbi glede vsega tega.... :P

Mene pa sploh ne:

1. S tem kažejo svojo kulturo in strokovnost!

2. S tem kaže slovenski narod svojo kulturo in svoj obraz!

Škoda, da jih je vedno več :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ste strpni do ciganov, muslimanov, pravoslavcev, budistov, homoseksualcev...

V nobenem primeru pa do "politično" in nazorsko drugače mislečih.

Sem nekje prebral, da so najbol homofobični tisti ki so najbolj nagnjeni k homoseksualnosti.

Freud je v Psihopatologiji vsakdanjega življenja marsikaj razložil.

Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Mene tut čist preveč skrbi glede vsega tega.... :P

Mene pa sploh ne:

1. S tem kažejo svojo kulturo in strokovnost!

2. S tem kaže slovenski narod svojo kulturo in svoj obraz!

Škoda, da jih je vedno več :shock: :wink:

Ne slovenski narod, moraš pazit....volilci g. Ruparja in njegove stranke, ki take tipe promovira in podpira... :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Mene tut čist preveč skrbi glede vsega tega.... :P

Mene pa sploh ne:

1. S tem kažejo svojo kulturo in strokovnost!

2. S tem kaže slovenski narod svojo kulturo in svoj obraz!

Škoda, da jih je vedno več :shock: :wink:

Ne slovenski narod, moraš pazit....volilci g. Ruparja in njegove stranke, ki take tipe promovira in podpira... :wink: :P

Pa prav slovenski narod. V parlamentu imamo tisto, kar je slovenski narod v večini volil, torej so/smo v večini takšni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

A imaš kaj proti ritkam??? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz filma butec in butec:

Križali smo bulterjerja in šicuja.Poimenovali smo ga:BULŠIT!!!!!!!!!!

In vse okol tega je čist navaden križanec med bulterjerjem in šicujem!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

A imaš kaj proti ritkam??? :twisted:

Pesmico je zapel enemu drugemu poslancu...

Ritke mam pa zelo rad, ženske mimogrede... :P :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP Tv so plemenitega poslanca že neuradno obtožili alkoholiziranosti. V prispevku o nesreči in poslančevi nekajdnevni nedostopnosti so pomenljivo pokazali dva kadra pivskega značaja s plemenitnikom v glavni vlogi.

Bolj neposredno med vrsticami skoraj ni mogoče.

No, saj glede na to, da je vozil službeno vozilo na službeni poti, ko je zapovedano 0,00 , obstaja velika verjetnost, da je bila modra kri rahlo z alkoholom razredčena, da ne napišem oplemenitena. :P :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP Tv so plemenitega poslanca že neuradno obtožili alkoholiziranosti. ....

Odlicna informacija, ker zau nisem gledal, hvala... To bi pa res rad vidu... joj :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa primitivcev tiče, jih je pa v parlamentu kar precej. Zadnjič je eden od njih pel tud "U kaka ritka". Kako lahko ljudje take voljo, se jaz kdaj pa kdaj vprašam???

:P

Mene tut čist preveč skrbi glede vsega tega.... :P

Mene pa sploh ne:

1. S tem kažejo svojo kulturo in strokovnost!

2. S tem kaže slovenski narod svojo kulturo in svoj obraz!

Škoda, da jih je vedno več :shock: :wink:

Moja skrb je bila čisto narobe razumljena :roll: :lol:

Se bom trudila pisati z občutno manjšo mero humorja :? :lol:

p.s.

Glede prispevkov na POPu na to temo pa : upam si trditi, da bo Zmago iz tega naredil celo štalo... Če Peroviča ne bo tožil, ga bo pa zihr javno spljuval skupaj z Eriko Ž., ki je pripravila prispevke. Sploh, če mu (slučajno, ali pa tudi ne) uspe dokazati, da je bila njegova modra kri čista kot solza.... :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni to spremljajo s humorjem (hvala bogu, da so tudi takšni), drugi brez ... kakorkoli že, je resnično 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič jih na veliko ne bo pljuval niti tožil, ker jih enostavno rabi.

Živi od promocije in metanja pasjih bombic.

Ker če kdo noče komentirat kake neumnosti jo Jelinčič.

In kaj našim POPašicam pomeni več kot dobiti "informacijo".

Vsaj nekaj. sam da je minutaža narejena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!