Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

Ne vem, ali sem prav videl, a nekje so omenjali številko 1,1 promila. To je kar poštena doza za vožnjo s službenim avtomobilom, kjer je zahtevanih profesionalnih 0,0.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali sem prav videl, a nekje so omenjali številko 1,1 promila. To je kar poštena doza za vožnjo s službenim avtomobilom, kjer je zahtevanih profesionalnih 0,0.

dobil je kazen, ki je predpisana za vsebnost alkohola v krvi med 1,11 in 1,49 promila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali sem prav videl, a nekje so omenjali številko 1,1 promila. To je kar poštena doza za vožnjo s službenim avtomobilom, kjer je zahtevanih profesionalnih 0,0.

Tud jaz sem slišal da je obtožen po tem in tem členu! Ta člen pa omenja Brrrm -ove številke! Dober se ga nacukal najbrž brez$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se tolk obremenjujete s tem, sej se bo na koncu itaq izmazal tko kot vsa velika živina in bo dobu samo kšn opomin....

:evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali sem prav videl, a nekje so omenjali številko 1,1 promila. To je kar poštena doza za vožnjo s službenim avtomobilom, kjer je zahtevanih profesionalnih 0,0.

...za vožnjo s službenim vozilom je dovoljenih 0,5 promila...razen če si poklicni voznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali sem prav videl, a nekje so omenjali številko 1,1 promila. To je kar poštena doza za vožnjo s službenim avtomobilom, kjer je zahtevanih profesionalnih 0,0.

A ni tko da če si sam s službenim lahko piješ ( do 0,5 seveda ), če pa voziš druge pa ne ??

Je pa kar poštena doza, mogoče so celo zglihal iz 1,5 + da ga ne bodo v avtošoli spet gledal :)

Bo pa plačal verjetno najbolj z izgubo volivcev razen če ne bo obrnil tega sebi v prid v kar dvomim.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da če si sam s službenim lahko piješ ( do 0,5 seveda ), če pa voziš druge pa ne ??

Je pa kar poštena doza, mogoče so celo zglihal iz 1,5 + da ga ne bodo v avtošoli spet gledal :)

Bo pa plačal verjetno najbolj z izgubo volivcev razen če ne bo obrnil tega sebi v prid v kar dvomim.

LP,

Klemen

Naj mu dokažejo, da je sam povzročil prometno nesrečo, pa je že 1,1 dovolj za ponoven obisk avtošole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa plačal verjetno najbolj z izgubo volivcev razen če ne bo obrnil tega sebi v prid v kar dvomim.

Eh, saj njegovi volivci ga radi tu pa tam malo ruknejo... :) :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa plačal verjetno najbolj z izgubo volivcev razen če ne bo obrnil tega sebi v prid v kar dvomim.

Eh, saj njegovi volivci ga radi tu pa tam malo ruknejo... :) :drinking:

Pa ne samo njegovi volivci... :roll: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa plačal verjetno najbolj z izgubo volivcev razen če ne bo obrnil tega sebi v prid v kar dvomim.

Eh, saj njegovi volivci ga radi tu pa tam malo ruknejo... :) :drinking:

..kar je edina možnost ,da mu kdorkoli da svoj glas na volitvah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil ves ta sistem kaznovanja vinjenega voznika,člana parlamenta že enkrat viden????????

ŠE POMNITE.........g. ANTON ANDERLIČ......diplomirani kovinostrugar :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo še spomni, že kakšno leto nazaj so v neki TV oddaji pokazali posnetek, ko so novinarji hodili z alkotestom po parlamentu in nekatere poslance prosili ali bi želeli(upali) opraviti alkotest? Jih je kar nekaj zavrnilo prošnjo :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo še spomni, že kakšno leto nazaj so v neki TV oddaji pokazali posnetek, ko so novinarji hodili z alkotestom po parlamentu in nekatere poslance prosili ali bi želeli(upali) opraviti alkotest? Jih je kar nekaj zavrnilo prošnjo :? :twisted:

mogoče so se pa herpesa ustrašli :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj srečal Jelinčiča v Kranju, pa ma že novga A6, res nimamo v politki nc dnarja :? :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj srečal Jelinčiča v Kranju, pa ma že novga A6, res nimamo v politki nc dnarja :? :wink: :wink:

Bil je s svojim avtom. A ga sme imet :?: :? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je imel ,pokojni ,ključavničar še največ šarma....

Bil je Car .

Zadnji Hasburžan.

Učenec Tuđman je bil smešen v poskusih imitiranja.

Sve nas je nadmudrio.

Bil pa je diktator in tu se romantika neha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!