Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

Kot vse kaže, se plemeniti hoče sam hin rihtati. Z napadom na lastna jetra.

So ga včeraj tam nekje pri Ribnici zopet dobili za volanom z alkoholom vred. Tokrat mu ni uspelo obdrsati avtomobila. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse kaže, se plemeniti hoče sam hin rihtati. Z napadom na lastna jetra.

So ga včeraj tam nekje pri Ribnici zopet dobili za volanom z alkoholom vred. Tokrat mu ni uspelo obdrsati avtomobila. :P

Plemeniti ljudje pijejo plemenita vina.

Plemenita vina blagodejno vplivajo tako na dušo kot telo. :D :D

Ne bojim se za njegova jetra. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja,ze......samo ime "atentatorja" me zanima......ce je bil "atentator" res tako plemenit kot plemeniti sam..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja,ze......samo ime "atentatorja" me zanima......ce je bil "atentator" res tako plemenit kot plemeniti sam..... :P

On je prvenstveno samo tat specializiran na sakralne umetnine, predvsem je pa uboga zrtev - stalno mu dajejo za pihat :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kozarček za kozarčkom :drinking: PL.JELINČIČ :drinking:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res se ga hočejo znebit.... :wink: ubogega revčka tako nalivajo z alkoholom da bo revež umrl zaradi ciroze.... :D :D :twisted:

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... predvsem je pa uboga zrtev - stalno mu dajejo za pihat :P :twisted:

.....dokler mu ne dajo za "duvat"..... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res se ga hočejo znebit.... :wink: ubogega revčka tako nalivajo z alkoholom da bo revež umrl zaradi ciroze.... :D :D :twisted:

dr.looney :twisted:

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res se ga hočejo znebit.... :wink: ubogega revčka tako nalivajo z alkoholom da bo revež umrl zaradi ciroze.... :D :D :twisted:

dr.looney :twisted:

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Sej si prav naredu.

Te bi še poskus atentata obesil.

Pa bi imel probleme.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Mogoče pa ni blo hepienda v filmu, pa ga je čisto potrlo... :(

:)

Razen, če ni blo hepienda v koktejl-baru :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Mogoče pa ni blo hepienda v filmu, pa ga je čisto potrlo... :(

:)

Razen, če ni blo hepienda v koktejl-baru :) :)

...ne tko na glas.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Mogoče pa ni blo hepienda v filmu, pa ga je čisto potrlo... :(

:)

Razen, če ni blo hepienda v koktejl-baru :) :)

...ne tko na glas.....

......saj ne poslusa z jetri.... vse ostalo tako ni vec "obcutljivo".... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič (v petek) me je zaparkiral pred Kolosejem...zgledal je zelo slabo,tako ,da ga nisem nič napizdil...itaq !

Mogoče pa ni blo hepienda v filmu, pa ga je čisto potrlo... :(

:)

Razen, če ni blo hepienda v koktejl-baru :) :)

...ne tko na glas.....

......saj ne poslusa z jetri.... vse ostalo tako ni vec "obcutljivo".... :twisted:

ja,baje drži v rokah suho vejo slovenske politike,

ko gre scat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi ti to izjavo!!!Pl.-Karkoli že pomeni (plesn...)

Ja sej itak vemo da te naprave laželo (govor o alkotest napravah)! :roll: :shock: :shock: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ker nisem prebrala skoz cele teme se opravičujem če je to že kdo povedal ampak a je že kdo slišal za to da bo g. Jelinčič daj enkrat (beri v roku 3 mesecev) dal v obdtok 20 tolarske bankovce potiskane s svojim imenom in nekaj podobnega temu!? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič dal v obdtok 20 tolarske bankovce potiskane s svojim imenom in nekaj podobnega temu!? :?

:?: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem prebrala skoz cele teme se opravičujem če je to že kdo povedal ampak a je že kdo slišal za to da bo g. Jelinčič daj enkrat (beri v roku 3 mesecev) dal v obdtok 20 tolarske bankovce potiskane s svojim imenom in nekaj podobnega temu!? :?

Seveda... pa namenjeni bodo izključno plačevanju špricerjev in ličarskih del na servisu Citroen :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda... pa namenjeni bodo izključno plačevanju špricerjev in ličarskih del na servisu Citroen  :lol:  8)

Sem se spomnila na njem na sprednji strani tako v krogu piše Zmago Jelinčič Plemeniti pol pa dale 55 let 55 mesecev, 55tednov, 55 ur... pa na zadnji strani še je nekaj potiskano pa ne vem več kak je :wink: Boš videl! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se spomnila na njem na sprednji strani tako v krogu piše Zmago Jelinčič Plemeniti pol pa dale 55 let 55 mesecev, 55tednov, 55 ur... pa na zadnji strani še je nekaj potiskano pa ne vem več kak je :wink:  Boš videl! :twisted:

Kje si to vidla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!