Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

Kje si to vidla?

Vidla! Živa res!Saj veš kak je to :arrow: ženske, vse vidimo in velikokrat preveč vemo :wink: No, res sem mela ta bankovec v rokah, ampak mi samo še fali da ga Plemeniti ne bo dal v obtok :roll: :wink: pol bom pa spet... :?:

Cyc :arrow: navadeb 20 SIT bankovec- žal še vedno ne bo priporočlijivo za brsanje zadnje plati :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ne vem ali je krivo to da je dobil hčerko(mimogrede v postojnski porodnišnici :D ) ali je bil za njega čisto navaden dan...policisti so mu namreč spet odredili preizkus alkoholiziranosti, katerega je po navadi zavrnil.....odvzeli so mu vozniško za 24 ur....

da ne boste rekli da v Sloveniji ne veljajo zakoni za vse.....pa tudi zdaj vemo zakaj je tako zagrizen nasprotnik zmanjšanja meje prisotnosti alkohola v organizmu.....

P.s.: ne vem če je tema v pravi kategoriji...lahko premaknete....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona tale Jelinčič ga pa glih mal preveč serje, vam povem, to ne bo dobro. Baje da so ga spet šikanirali. Kaj pa čemo, če mi lovci ne smemo pit naj tut on ne pije, pravim js.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavniki SNS so se že pritožili na postopek, saj gre za očitno zaroto... :wacko:

(vir: Delo)

To je gotovo delo udbomafije! Najprej mu ga zlivajo v grlo, potem ga posadijo za volan, nazadnje pa še ustavijo in kaznujejo! :lol1:

Bomo Plemenitega kmalu srečevali v avtošoli? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kaj pa čemo, če mi lovci ne smemo pit naj tut on ne pije, pravim js.

Hja, kaj če bi morali poslanci še psihotest opravljat, tako kot mi lovci?? :lol1: :lol1: :lol1:

Matr bi bila štala, ko bi jih 90% odletelo. :wacko: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prov zanima a bo šel še enkrat v avtošolo al nismo vsi pred zakonom enaki.

...nismo-še zdaleč ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prov zanima a bo šel še enkrat v avtošolo al nismo vsi pred zakonom enaki.

Valjda, pa 70 ur bo moral vozit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predstavniki SNS so se že pritožili na postopek, saj gre za očitno zaroto... :wacko:

(vir: Delo)

To je gotovo delo udbomafije! Najprej mu ga zlivajo v grlo, potem ga posadijo za volan, nazadnje pa še ustavijo in kaznujejo! :lol1:

ne bo mogoce...... plemenitega "delovno" ime v casu drzavnega socializma: _padalec_.

vsakazastavasepovetruobrnepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me to....kakšna je kazen če odkloniš alkotest...ali to "pomeni" da imaš v krvi več kot 0,5 ali več kot 1,5.namreč tega oni ne izvedo...predpostavljam da ga čaka najvišja kazen...kazni za take vrednosti so namreč različne.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me to....kakšna je kazen če odkloniš alkotest...ali to "pomeni" da imaš v krvi več kot 0,5 ali več kot 1,5.namreč tega oni ne izvedo...predpostavljam da ga čaka najvišja kazen...kazni za take vrednosti so namreč različne.... :hmm:

katzen je odvzem izpita in ponovno opravljanje le tega v avtošoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katzen je odvzem izpita in ponovno opravljanje le tega v avtošoli :)

potem je pa moral bit fajn nalizan da je test odklonu...ali pa si je s tem rešu čast ker nikoli ne bomo zvedeli koliko je spil....on bo lahko enostavno reku da je spil dva kozarca(kot vedno) in da ni hotu pihat iz principa....jebenti ta jelinčič...sploh ni neumen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj EXTRA. Jelinčič se hvalu... o zapitju otroka :)

...bilo nas je 8 spili smo pa 40 steklenic vina... do 4ih zjutraj...

žejni modeli

pa saj ne rabi izpita,.. mu bomo že plačal šoferja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno isto, kot se bo zgodilo plemenitemu, razen če nimaš močnih vez pri novem direktorju policije. :D

Dvomim. Če odkloniš pihanje, moraš na odvzem krvi. Če to odkloniš, te tja privedejo. Če se upiraš.....:fight1: Mislim da bi pri običajnemu državljanu šlo tako nekako. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo motiš se, če odkloniš pihanje in odzvem krvi te nikamor ne odvedejo (razen pred sodnika za prekrške), ampak se smatra kot da bi napihal 1,5 (se mi zdi, da tolko, nisem pa prepričana).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkoloniš lahko vse in noben nima pravice nastopat z iglo okoli tebe. Pač rečeš NE in se smatra kot 1,5 in adijo vozniška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina in njej podobni: če greste brat tisto temo o alku boste videli da so samo približno polovici tisstih ki so odklonili alkotest šli ponovno delat izpit. verjemite da se bo Jelinčič skliceval na poslansko imuniteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upamo lahko, da ga s cest spravijo preden bo on koga spravil na oni svet!

Plemeniti je pač alkoholik! Kar vprašajte ga.

Če bo zanikal, je to prvi dokaz! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi bil Plemeniti malo bolj odgovoren...glede na to da ima hčerkico....sicer pa bi ga res lahko kdo okol vozu.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!