Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

Izpta mu ne odvzamejo za vedno! Saj kolikor vem tega že kake pol leta (mogoče celo več) ni več! Da bi ga moral ponovno delati ne obstaja.

Glede njega, pa se vidi da se mu živo j... za vse :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marib.....-Lutom.....,policaji zaprli.Jonny V. še na prostosti.Ampak mu že dihajo za ovratnik! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina in njej podobni: če greste brat tisto temo o alku boste videli da so samo približno polovici tisstih ki so odklonili alkotest šli ponovno delat izpit. verjemite da se bo Jelinčič skliceval na poslansko imuniteto.

Zelo majhna možnost je , da nisi ob izpit. Sodnica ima sicer možnost omiliti kazen, če nisi povratnik, vendar se to zgodi v zelo, zelo malo primerih. Pusti, kaj se hvalijo po postih pa raje poglej uradne podatke.

Za alko mislim, da poslanska imuniteta ne velja, sem pa prepričan, da bo glasoval proti 0,2. In pri tem ga celo podpiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpta mu ne odvzamejo za vedno! Saj kolikor vem tega že kake pol leta (mogoče celo več) ni več! Da bi ga moral ponovno delati ne obstaja.

Vzamejo, vzamejo, prijatelj dragi. Če napihaš več, kot 1,50, če nočeš pihati, mislim pa da tudi nad 1,1 če v takem stanju povzročiš nesrečo.

Nisem prepričan, če ti ga vzamejo ravno fizično, zagotovo pa ti vpišejo ( v dovoljenje in v računalnik) , da ni več veljavno.

In edina pot je, da greš vse delati znova. Hvala bogu, ne vem iz svojih izkušenj, ima pa jih moj prijatelj.

P.S. Še dobra novica ob tem: prve pomoči ne rabiš ponavljati, saj ti edina velja.

Bolj problematično pa je narediti zdravniško, sploh , če se ti to ponavlja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav.

...za posilstvo tut ne.... :ph34r:

No, v glavnem za zločine imuniteta ne velja. V glavnem naj bi to veljalo bolj za izjave,žalitve itd, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Pusti, kaj se hvalijo po postih pa raje poglej uradne podatke.

V tistih postih se nismo hvalili ampak smo uradno statistiko razčlenili na prafaktorje in se ob tem nekateri celo na smrt skregali. Lahko pa poiščeš temo pa si jo prebereš <_< in se prepričaš na lastne oči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sislim, da je v LJ en fajn zdravnik (h kateremu moraš če si povratnik pri pihanju) nek ĐorĐevič al neki takega, v glavnem prvo vprašanje ko stopiš v ordinacijo je: ,,ali je bil vaš oče pijanec?,, in tudi če ga v življenju nisi videl (očeta) ga to sploh ne zanima (lohka bi mamo vprašal) in baje se sploh ne da motit, ko razlagaš,da včasih spije kako pivo ker je čist nastrojen proti vsaki kapljici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan, če ti ga vzamejo  ravno fizično, zagotovo pa ti vpišejo ( v dovoljenje in v računalnik) , da ni več veljavno.

In edina pot je, da greš vse delati znova. Hvala bogu, ne vem iz svojih izkušenj, ima pa jih moj prijatelj.

P.S. Še dobra  novica ob tem: prve pomoči ne rabiš ponavljati, saj ti edina velja.

Bolj problematično pa je narediti zdravniško, sploh , če se ti to ponavlja...

vzamejo vse kategorije in tudi listino ... prva pomoč velja samo, če najdeš original potrdilo iz rdečega križa o opravljenem izpitu ...

ko pa narediš "problematično" kategorijo, ti naredilo novo listino z novo sliko, vpišejo vse kategorije z originalnimi datumi, razen tanovo z novim datumom. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko pa narediš "problematično" kategorijo, ti naredilo novo listino z novo sliko, vpišejo vse kategorije z originalnimi datumi, razen tanovo z novim datumom. :huh:

A to pomeni da si za ta "novo" kategorijo spet voznik začetnik in si 2 leti obsojen na 0,0 promila???

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni da si za ta "novo" kategorijo spet voznik začetnik in si 2 leti obsojen na 0,0 promila???

yep ... :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni da si za ta "novo" kategorijo spet voznik začetnik in si 2 leti obsojen na 0,0 promila???

to velja.... vendar vprašanje če se bo jelinčič požvižgal na to....do sedaj se ni...to ni njegov prvi tovrsten izpad.....najbolj zanimivo pa je da on to izrablja potem v neke politične teorije zarote...potem pa še podpora stranki SNS v tem mesecu zraste....ali mu folk naseda? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alkoholik prvič zmaga takrat, ko do smrti povozi pešča. Zadnjič pa, ko se sam zvrne v grob.

In Zmago je na poti zmage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Meni gre pa tale Jelinčič že pošteno na kurac. Tip je drekomešač, egoist, blefer, ... brez primere. Povsod se šlepa, vglavnem samo nekaj začne in nikoli ne dokonča. Ker s takšnim posmehom izkorišča sistem, da lahko vleče denar za svoje preživetje iz proračuna, se mi gnusi. Ob njegovi dozi neotesanosti, primitivizma, samovšečnosti,... pa je že pravi biser.

Kdo ga sploh voli ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre pa tale Jelinčič že pošteno na kurac. Tip je drekomešač, egoist, blefer, ... brez primere. Povsod se šlepa, vglavnem samo nekaj začne in nikoli ne dokonča. Ker s takšnim posmehom izkorišča sistem, da lahko vleče denar za svoje preživetje iz proračuna, se mi gnusi. Ob njegovi dozi neotesanosti, primitivizma, samovšečnosti,... pa je že pravi biser.

Kdo ga sploh voli ? :hmm:

..u bistvu je tko, tip si vsaj upa nekomu v obraz povedat, vsaj nima dlake na jeziku, mislim da je prav, da nekdo "mal drek razmeša", drugi si ga tko ne upajo. Blefer,... je in ni, kakor gledaš....

sigurno je pa včasih preveč aroganten, ...mogoče mi je pa lih to pr njemu všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga sploh voli ? :hmm:

Ma vsi so enaki. Zato pač ene volitve obkrožiš enega, druge volitve drugega, itd.

Če bi bil ti ali jaz na njihovem mestu, bi bil enaki gnoj. Ali pa bi to hitro postal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga sploh voli ? :hmm:

bi rekel da skrajni desničarji - nacinalisti ! spreten in pretkan kot je, pa si včasih poskuša nabirati točke tudi pri skrajnih levičarjih !

ma jebeš ti take slovenske "čiste" nacionaliste z hrvaškim poreklom ! :P jelinčić & barović balkan boys izpod alp ! :devil: ugasi me, zar ne vidiš da gorim !!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjih nekaj postov sem prebral. Iz prve roke vem za par stvari, ki jih je stric J. storil in so ne le nemoralne, pač pa koruptivne in nezakonite. Ampak jasno o tem ne bom modroval, ker ne želim, da me kdo toži. Sicer pa on ni osamljen primer. Dragi volivčki, ko bi le vedeli, kaj nekateri kandidati dejansko počnejo, bi vas pritisnilo ali srat in bi ostali na skretu (kot jaz) namesto na volitvah, ali pa bi vas popadel bes in bi odšli na barikade.

Kolikor sem seznanjen z nekaterimi konkretnimi primeri in kar slišim iz ust ljudi, ki so v teh vrstah, je stopnja korupcije tako visoka, da gre v zasebne žepe raznih uradnikov, politikov, profesorjev in gospodarstvenikov, skoraj polovica vseh sredstev, ki se pridobijo z davki in drugimi načini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo Zmago je palil včasih, sedaj ja preživet. Lahko bi rekli: "Daj kaj novega, to smo že videli.". Sedaj v teh mandatih je imel dovolj časa, da uresniči precej svojih "revoucionarnih" idej, pa je izplen bolj born. Najbolje mu je uspelo poskrbeti za svojo rit in kar me predvsem moti je, da je tip prepirljiv in da drugim krati čas s svojimi predstavami.

Je prava balerina. Uživa v medijski pozornosti in nabira točke za mov mandat.

Slovenija se počasi le razvija in nekatere zadeve se urejajo in morajo biti narejene. "Babe" tipa Jelinčič so tu balast in zasedajo poslansko mesto sposobnejšim.

Kregaš se lahko celo življenje in pri tem ni nujno, da tudi kaj koristnega narediš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil g. Jelinćić na POP TV na Trenjih. Moram rečt, da mi njegovo vztrajno zavzemanje za ukinitev Kosove komisije še dodatno vceplja občutek, da bi rad "nekaj skril". Saj veš, če hočeš, da se nekaj NE odkrije, ustanoviš komisijo, če pa hočeš, da se tudi tisto, kar je že bilo odkrito skrije, ustanoviš parlamentarno komisijo, ki jo vodi človek iz tvoje stranke. :OK: (Barbara Žgajner Tavž)

In natančno se je videlo, da se politika meša tudi v stvari, na katere se popolnoma nič ne razume. Edinega, ki je obravnavano tematiko podkrepil z argumenti (Klemenčič, predavatelj na "Policijski akademiji"), so in levi in desni pohodili. Jelinćić seveda v svojem stilu; žaljivo, potuhnjeno.... :BUA: popolnoma brez argumentov...bljak

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja Trenja so pa .... :eek:

Izgleda, da ljudje brez sramu mlatijo slamo pred množico.

Bi jih dal Angležem v njihov parlament za pokazat. Bi :cry: od sramu in :o od groze, da so to njihovi kolegi v eni državi v EU, ki bo nekoč tudi v svojem mandatu predsedovala EU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..da ne bo pomote, nisem Jelinčičev zavzeti pristaš, me pa velikrat spravi v smeh, tak ali drugačen način. Je pa zanimivo, v debatah, ko nekje je ali bo nastopal Jelinčič, "morjo/mormo" vsi to gledat oz. poslušat. Zakaj ga vsi tko radi "poslušate/poslušamo" navkljub šimfanjem in očitkom. Očitno ima neko "karizmo". Kot sem reku, mi je všeč na svoj način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je pa na vsaki pasji procesiji zraven. Povsod se zdraven slini.

On že ve kje je gledanost.

Pa una njegova blondinka je tudi še neodprt cvet. Komaj čakam, da se razcveti in potone.

Ma ja, svoji k svojim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!