Skoči na vsebino

Jelinčič in alkohol in prometne....


CAPIROMZY

Priporočene objave

..da ne bo pomote, nisem Jelinčičev zavzeti pristaš, me pa velikrat spravi v smeh, tak ali drugačen način. Je pa zanimivo, v debatah, ko nekje je ali bo nastopal Jelinčič, "morjo/mormo" vsi to gledat oz. poslušat. Zakaj ga vsi tko radi "poslušate/poslušamo" navkljub šimfanjem in očitkom. Očitno ima neko "karizmo". Kot sem reku, mi je všeč na svoj način.

Saj oddaj, v katerih nastopa Plemeniti, ne gledamo/gledajo vsi zaradi njega.

Včerajšnja Trenja sem/ste/so gledali zaradi tematike. In kot je že ugotovil Leon, ZJP je pač povsod zraven.

Dobro, v včerajšnjem primeru je bil povabljen, pa še njegova stranka/poslanski klub SNS je predlagatelj ukinitve Kosove komisije. Tako da..včeraj je res imel razlog biti tam. .) :xx: :xx:

Prepričal pa verjetno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

V političnih krogih se ga nekateri res bojijo zaradi informacij, ki jih ima.

Po mojem so bedaki, vendar dol. procent premore vsaka nacija, tisti ki ga volijo in izvolijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmago je ponovno nareil izpit za avto - pohvalno! :devil: :lol1:

edino ni mi jasno zakaj je vozil v avtošoli v rogaški slatini in delal izpitno uro na ptuju. kolikor poznam razmere je zgleda lahko v rogaški tudi v avtošoli vozil pijan, na ptuju pa itak dajo izpit vsakemu, se vidi pol na naših cestah :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., na ptuju pa itak dajo izpit vsakemu, se vidi pol na naših cestah :devil:

Počakaj, da to Pirrulz prebere. :devil:

Razen, če je delal izpit v Rogaški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakaj, da to Pirrulz prebere. :devil:

Razen, če je delal izpit v Rogaški.

Jaz sploh nisem rabil delat izpita. Sem samo tja prišel, pa so mi kar dali izpit. B) So rekli, da je to čast za njih. Pa sem jim predlagal, da naj me vsaj iz proceduralnih razlogov enkrat fuknejo, pa so rekli, da to pa nikakor ne, ker so ful počaščeni, da sem k njim prišel, ne pa v neko SLO Bajsterco, kjer vsaki, ki je enkrat šajtrgo po pločniku pelal, dobi izpit. :devil: Še fotkat so se hotli vsi z mano. :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh nisem rabil delat izpita. Sem samo tja prišel, pa so mi kar dali izpit. B) So rekli, da je to čast za njih. Pa sem jim predlagal, da naj me vsaj iz proceduralnih razlogov enkrat fuknejo, pa so rekli, da to pa nikakor ne, ker so ful počaščeni, da sem k njim prišel, ne pa v neko SLO Bajsterco, kjer vsaki, ki je enkrat šajtrgo po pločniku pelal, dobi izpit. :devil: Še fotkat so se hotli vsi z mano. :grim B)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so ful počaščeni, da sem k njim prišel, ne pa v neko SLO Bajsterco, kjer vsaki, ki je enkrat šajtrgo po pločniku pelal, dobi izpit. :devil: Še fotkat so se hotli vsi z mano. :grim B)

NI RES!!!!! pri nas si ga moral kupit, je bila državna odredba da bistričani ne smemo več vozit ker s svojim znanjem in hitrostjo druge slilimo v hitrejšo vožnjo, ki pa je niso sposobni izpeljat.

sicer pa smo bistričani tak ogrožena vrsta ko smo med ptujčane pa konjičane ujeti :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič

:worship:

je lahko tudi koristen - zelo!

:OK:

Pred

kratkim je v Trbovljah dobila licenco za zobarsko ordinacijo

srbkinja, ki je državljanstvo dobila pre kakim letom, ima 5 mesecev delovne dobe, nobenih dodatnih strokovnih izobraževanj, govori le par SLO besed - proti Slovenki s 15 letno delovno dobo, postdiplomcem v tujini in nekajletnim delom na privatnih klinikah v CH , znanjem 3 nebalkanskih tujih jezikov, brezštevilnih dodatnih izobraževanj doma in v tujini .. a zakaj tako? Župan je tako hotel (poznam celo hudo umazano zgodbo - pa ne bi v podrobnosti).

In

naša

slovenska zobozdravnica je fotokopije celotne dokumentacije z opisom zgodbe poslala

gospodu

Jelinčiču Plemenitemu.

Vitez

(ne boste verjeli) si je opasal meč, hop na konja in v Trbovlje na sestanek s celo ekipo. Tam je najprej napizdil župana vpričo vseh, nato pa še na 4 oči. Kot sem izvedel je prišel župan iz sobe čisto vijoličen v obraz.

Nadaljevanje sledi ...

:yea1:

ps.: celo zadevo ima v rokah tudi en boljših advokatov za te zadeve in posledično zelo verjetno tudi revizijska in protikorupcijska komisija.

:devil: :devil: :devil: :devil:

:devil: :devil: :devil: :devil:

mogoče se pa v naši ljubi domovini zadeve obračajo na bolje

:D

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pred

kratkim je v Trbovljah dobila licenco za zobarsko ordinacijo

srbkinja, ...

.. a zakaj tako? Župan je tako hotel (poznam celo hudo umazano zgodbo - pa ne bi v podrobnosti).

...

Torej podeljujejo licence za zobne ordinacije župani? Nisem vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej podeljujejo licence za zobne ordinacije župani? Nisem vedel.

Posredno, posredno .. komisiji pač "svetuje" koga naj izbere - če veš kaj imam v mislih s "svetuje"

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj, najprej oprosti, a ti si idiot !

Župan Trbovelj je Jelinčičev strankarski kolega Barovič ! :slap:

To je res, da sta z Barovičem strankarska kolega! Za broja ne vem!

Ne pozabi pa, da je Jelinčič za resnico, poštenost in plemenitost. :lol1: :whistle:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, da sta z Barovičem strankarska kolega! Za broja ne vem!

Ne pozabi pa, da je Jelinčič za resnico, poštenost in plemenitost. :lol1: :whistle:

Na kratko povedano, druga Mati Tereza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!