Skoči na vsebino

Powerlifting


Petzl

Priporočene objave

eror mi kaze. bilder ma nick cyclon mu je pa pomagov.

ps. maxximum sux! tm sam maxximum nabijajo

join www.hardcore-forum.tk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pravega mislima, s tem da je bol on cyclonu pomagal kot cyclon njemu :lol: Sem že prijavljen na hardcoru samo kodo sem pozabo...kaki nick mas tam gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 leto. predn sm zacel sm bil bl suh 65kg in 178cm, zdej sm ma 178cm pa tm okrog 75kg, prej je bla roka 32, zdej je 37... kr zadovoljen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar tak dalje :OK:

No pa da se še jaz pohvalim :P

Ko sem začel 193/77, roka 30.0

Zdaj 193/111, roka 43.3

Začel sem pred 3 leti (konc januara 2001), vmes so pa ble krajse in daljse pauze (ko sem mel motor celo leto nisem hodo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike so samo ne skenirane, žal nimam digiatalca :) Bom probal nekje skenirat v roku par dni pa dobiš. Star pa sem 22.

Aja pa lahko še malo opišeš kak zgledajo tvoji treningi!

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od casa... zdej med solo mam ful mal casa tko da treniram 1x na tedn :lol1, mal se smucam...

drgac pa treniram 3x in sicer: prsa-biceps, hrbt-triceps, noge-trebuh

prsa, noge, hrbt 3 razlicne vaje - pri vsaki vaji 3 serije, st. dvigov 12, 10, 8.

biceps triceps - 2 razlicni vaji, pri vsaki vaji 2 serije st. dvigov 12, 10, 8.

velik poudarek pa dam tudi prehrani.

pa tvoji treningi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PON: Prsa

3 vaje,

Potisk naprej na mašini - 3 serije (10, 8, 5-6), crossover leže na poševni klopci - 4 serije (10, 8, 7, 5-6), enoročne uteži na poševni klopci - 3 serije (10, 8, 6)

TOR: Hrbet

4 vaje,

Lat. poteg na mašini 2 seriji široki prijem, dlani obrnjene od mene - 2 seriji (10, 8), Lat. poteg ozki prijem dlani obrnjene proti meni - 2 seriji (10, 6), pol poteg na mašini sede - 2 seriji (8, 5-6) in na koncu deadlift - 4 serije (10, 10, 10, 8, 6-7)

SRE: Trebušne + rame

3 vaje trebušne + 3 vaje rame

Upogib trupa na napravi - 2 seriji (15, 12), dvig nog v visečem položaju - 2 seriji (8, 6), zadnja vaja pa je na lat. napravi za hrbet - štango vzemi dol pa daj gor ročko. Vsedeš se poševno glede na napravo in se gibaš na stran (2 seriji levo, 2 seriji desno, število ponovitev 2 x 10)

Enoročne uteži stoje - 3 serije (10, 10, 7), smithova mašina - 3 serije (10, 8, 6-7), crossover v predklonu - 3 serije (8, 6, 6)

PET: Biceps + triceps

3 vaje biceps + 3 triceps

Enoročne uteži stoje - 3 serije (10, 7, 5-6), skotova klop s štango - 3 serije (8, 6, 5), koncentrični upogib komolca - 2 seriji (7, 5)

Enoročna utež za glavo z obema rokama hkrati - 3 serije (12, 9, 6), potisk nazvzdol s špagami - 2 seriji (10, 10), spust štange za glavo leže - 2 seriji (10, 6)

SOB: Noge

4 vaje

Potisk na napravi pod kotom 45 - 4 serije (20, 15, 10-12, 5-6), na isti napravi še za liste izmenično z vsako nogo posebej (ampak to vajo delam zadnjo)- 3 serije (12, 8, 6), za kvadriceps izteg na mašini - 2 seriji (8, 6) in za nožni biceps na napravi stoje - 3 serije (10, 10, 8)

Ta plan furam zdaj 2 tedna pa še ene 3 ga bom, pol pa grem na moč: 3-4 ponovitve 6-10 serij)

Za FOREARM pa ne delam redno ampak kdaj mi paše ker pol preveč roka boli in se celi plan poruši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!