Skoči na vsebino

hvala neznancu


bbb

Priporočene objave

Danes sem "izgubil" kljuce.

Pravzaprav ne cisto izgubil, saj jih na tistih 50m od motorja do pisarne niti nisem mogel izgubiti, ampak najti jih ni bilo nikjer. Prebrskal sem jakno, izpraznil vse zepe, 3x izpraznil nahrbtnik, prelezel vse kote v pisarni, pogledal za wc skoljko, tla par metrov okrog motorja in se vse ostalo, kar mi je prislo na pamet.

Ker sem se spomnil, da sem bil med parkiranjem rahlo distracted, sem sklepal, da sem verjetno samo namestil disklock in pozabil kljuc v kljucavnici.

Logicno nadaljevanje je seveda, da ga je neki nebodigatreba vzel in bo ponoci, ko bo lahko nenadzorovano odstranil disklock, prisel po mojo muco.

nadaljevanje: pridem s punco nazaj do moje pisarne (vmes bil doma), da lahko se ona pogleda za kljucem (vec oci pa to), ona gre nato na trening, jaz pa odmaknit moped par ulic stran, da ga nepridiprav ne bo nasel. Odklenem disklock in zacnem porivat. Na semaforju cakam zeleno (za pesce seveda) in cisto slucajno zagledam med stevci in vetrobranom eno tako hecno bunkico, ki je izjemno podobna obesku od mojega kljuca.

Glede na to, da jaz kljuca gotovo nisem vrgel tja noter, se na tem mestu najlepse zahvaljujem prijaznemu neznancu/ki, ki je kljuc vzel iz kljucavnice in ga zatlacil tja noter. Ocitno je na svetu se vedno tudi nekaj postenih ljudi.

Neznanec/ka, najlepsa hvala. Ce to beres, mi sporoci in imas v dobrem najmanj eno pijaco. Komplet kljucavnic stane nekaj cez 50.000, tako da si to vsekakor zasluzis :-)

Jaz pa v kot pa klecat pa s sibo po riti, da drugic ne bom spet izvedel kake take neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da taki ljudje še hodijo po naši državi.....komot mu plačaš fajn pijačo če se ti javi.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem imel večjo srečo s ključi pr katrc (10 let nazaj)k sem v lokalnem klubu ostal brez njih, katrca pa odklenjena (pa avtoradio...) neč... mal sem jo čuval do nekih 7. zjutrej, čez dan skoraj že zamenjal ključavnice(bil sem brez rezervnih ključev)...akcija... ob nekih 9 zvečer se mi pa prjav model, da je ključe najdu, pa domu nesu...makar bi jih kelnerju dal :fight2: ma...sem mu dal za pir vseglih ... zdej pa mal bolj pazim :zzz:

LP Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE govorte! Za zgubit ključe sem expert, moja najzanimivejša cvetka je pa bla ko sem zaklenu motor in kufr ter bil oblečen le v motoristično opremo in ostal sredi portoroža pri 30+ stopinjah celzija, prav tako punca. Brez denarja in vsega.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem expert za zgubit karkoli. Če se še spomnite...51.000 SIT, ključe od stanovanja, vozniško, prometno in zavarovalno polico (motor še ni bil niti prepisan) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če je prej že naredil kopijo ključa...in enkrat, ko niti slutil ne boš ničesar ti bo odpeljal motor :huh: :hmm:

Ma ne verjetno je bil res kakšen O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi ze sedaj odpeljal motor, zakaj bi se matral pa ga okol iskal ce je zdej ze lepo oiginal kluce v roki imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi ze sedaj odpeljal motor, zakaj bi se matral pa ga okol iskal ce je zdej ze lepo oiginal kluce v roki imel

Zato ker je bil gor disklock, ki ga je lazje odstranit medtem, ko ni toliko ljudi v blizini (center LJ)

Hotschko: ce poves kje je to blo, potem bom vedel, da si bil res ti :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je bil gor disklock, ki ga je lazje odstranit medtem, ko ni toliko ljudi v blizini (center LJ)

razmisljal sem s svojo logiko, ker imam vse kljuce na istem obesku (vecji sop tezje izgubis/pozabis)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je bil gor disklock, ki ga je lazje odstranit medtem, ko ni toliko ljudi v blizini (center LJ)

Hotschko: ce poves kje je to blo, potem bom vedel, da si bil res ti :-)

ma smo se hecali ... lahko pa prideš danes, jaz bom žejen kljub temu ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!