Skoči na vsebino

Mali oglasi...


bubamara

Priporočene objave

Danes berem Delo...cekiram malo male oglase in kaj vidim.. :o ...pod Razno nekdo pise: Ledvico prodam. Cena po dogovoru. Samo resni. ...in zraven telefonska stevilka...

...Kura upam, da nisi to ti... :hmm: :? :unsure: ...ker si imel ene podobne ideje...

...ne, no, resno...pa kaj je to zajebancija al so ljudje ze toliko obupani, da se bodo pocasi zaceli prodajat 'po delih' :? :cry: ...groza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ni kjer frend koga zajebal....se nebi čudil če bi mene dobili ko bi klicali na številko... :hmm:

mogoče je pa res....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P zakaj pa ne :D

recmo skos full kadiš pol pa pluča zamenaš k jih obrabš pa sploh ni problem da bi blo kajenje naškodi :P

al pa kj druzga zamenaš da bolš žviš :D :P

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne :P sj jz bi tuning naredu :D tastara orginal pluča vn :grim pa ena od športnika not :naughty: pa bi supr pol laufov moj motorček :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja samo brez ene ledvice lahko živiš, brez pol pljuč pa ne. Razn če mislš samo po "enem cilindru" laufat :lol1:

napaka ... živiš lahko tudi s četrtinko pljuč ... s tretjinko tud ... s polovico pa sploh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: Ne vem a se zajbavate al ste res tok ,,nevedni,,.

Po zakonu organov ne smeš prodajat in tudi če daruješ ne določaš komu jo boš dal (razen pri donaciji svojcem). Poleg tega zdravnik ne sme presajati (in izrezovati organov kar tam enim,ki so se odločli prodati del sebe) organov, ki niso prišli iz eurotransplanta (verjetno je še kaka druga uradna organizacija) oz tako na fuš nekomu vsadit kar en organ neznanega izvora. Zdi se mi celo, da če si zdrav ne moreš reči ,,jest vam pa podarim ledvico kar tako.

Seveda je VSE mogoče na kitajskem

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: Ne vem a se zajbavate al ste res tok ,,nevedni,,.

Če jaz hočem prodat ledvico jo komot prodam! B)

A zakon da to prepoveduje? :hmm:

Pol jo pač še mal več računam. :OK:

Lina, ne bodi no tako naivna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne nism js :D

js prodajam 5 vretenc cena... sitnica

a res ... kok hočeš ..... rabim 5 in 6 vretence križa a se lahko kej zmeniva ?

Ne sej se zajebavam ma če se bi dalo bi kej rabu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pridemo popult! :D :D :D

Komot, sam bo treba s penco prej namazat, da ne bo preveč bolelo... :P

p.s.

Sam kje bomo pa penco dobil? :hmm: :?

p.p.s.

Že vem. Prek malih oglasov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jaz hočem prodat ledvico jo komot prodam! B)

A zakon da to prepoveduje? :hmm:

Pol jo pač še mal več računam. :OK:

Lina, ne bodi no tako naivna. :)

Ok, lohk sem jaz naivna sam, a ti sploh veš kakšen postopek je presaditev in vse ostalo kar paše zraven presaditve (tipizacija tkiv, prenos organa, zdravila proti zavračanju ,,tujka,, ,oslabitev imunskega sistema,pregledi, kontrole.....da ne govorim o strokovnih doktorjih in vseh mogočih aparaturah, laboratorijih, ) . Pri nas ti tega ne bo uspelo izvest in po evropi tudi ne (Z)--tam kjer je ,,nek red,, ne mi zdej rusije pa albanije ven vlečt. Kazni so hude, da o odvzemu doktorske licence, in da je tako kliniko nemogoče skrit ne govorim ----peveč rizika in dolgotrajen postopek (to ni ,,one night job,,), ki se včasih nikol ne konča, preveč ljudi --tistih izobraženih (doktorji lažje zaslužijo denar drugje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, lohk sem jaz naivna sam, a ti sploh veš kakšen postopek je presaditev in vse ostalo kar paše zraven presaditve (tipizacija tkiv, prenos organa, zdravila proti zavračanju ,,tujka,, ,oslabitev imunskega sistema,pregledi, kontrole.....da ne govorim o strokovnih doktorjih in vseh mogočih aparaturah, laboratorijih, ) . Pri nas ti tega ne bo uspelo izvest in po evropi tudi ne (Z)--tam kjer je ,,nek red,, ne mi zdej rusije pa albanije ven vlečt. Kazni so hude, da o odvzemu doktorske licence, in da je tako kliniko nemogoče skrit ne govorim ----peveč rizika in dolgotrajen postopek (to ni ,,one night job,,), ki se včasih nikol ne konča, preveč ljudi --tistih izobraženih (doktorji lažje zaslužijo denar drugje).

to je larifari..............nazalost :cry:

ne zivimo v lepem svetu, in marsikatera stvar nima happy enda........... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta oglas je dal slovenskij medij, ki za oddajo preverja kakšen je odziv med slovenci, verjetno spet kaka "mojstrovina" za ekstra ali preverjeno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot, sam bo treba s penco prej namazat, da ne bo preveč bolelo... :P

...

E jok! To pa ne! S penco pa ne vela. Saj pol nimaš nič od tega :blink: :blink: :blink: brez veze.... :( :( :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E jok! To pa ne! S penco pa ne vela. Saj pol nimaš nič od tega :blink: :blink: :blink: brez veze.... :( :( :D :D

Spet maš prow, hropec moj.... :yea2:

V teh dneh ( no ja večerih) spet prebiram Enajst tisoč batin in bi mi bilo lahko jasno, zakaj se dlake puli brez pence... :rolleyes:

A me boš tut kej našeškal? :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet maš prow, hropec moj.... :yea2:

V teh dneh ( no ja večerih) spet prebiram Enajst tisoč batin in bi mi bilo lahko jasno, zakaj se dlake puli brez pence... :rolleyes:

A me boš tut kej našeškal? :P :naughty:

Nope, bom pomočnika zaposlil, da bom še jaz malo trpel ker jaz ne smem. :P :D

Fifty bo pa ta pomočnik!!

LP HHVelikigobec

(UfffKomajSemUšelPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!