Skoči na vsebino

EP v rokometu


Vale

Priporočene objave

BTW najboljše zgledajo francozi (še posebej dva malo temnejša).

Štirje člani francoske reprezentance (verjetno tisti ki niso bili v ekipi),so bili včera na tekmi v Celju, njihov vodič pa je bil Beno Lapajne, zgleda da se je začel usmerjati v turistične vode, potem ko ni bil izbran v reprezentanco :P :P . Pa če nebi meli trenirk z napisom France, bi si mislil da je prišla na tekmo kaka športna delegacija iz Gane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, zdej me pa zanima koliko več je to, glede na to, da ima Celje čisto novo dvorano :hmm:

Pa še mal navijaških "zanimivosti" iz Kopra:

- najštevilčnejši so Nemci, ki so zelo disciplinirani navijači, čeprav glasni, saj imajo kot pripomočke celo vrsto inštrumetnov;

- sledijo Srbi in Črnogorci, ki jih je sicer malo (zaradi problemov z garantnimi pismi), ampak so pa zato glasni in prav tako disciplinirani;

- nato so Poljaki, ki jih je sicer nekaj takega kot Srbov in CG, vendar so na začetku tekme že tako pijani, da niti ne navijajo kaj dosti oz. jih vsaj ni slišat.

- Francozov skorajda ni, pa še tisti, ki so imajo v roki dva balona s katerimi udarjajo skupaj, čeprav ne vem v čem je fora, ker baloni ravno ne dajejo nekega zvoka;

V KP si lahko drugače tekme slovenske reprezentance ogledate v prireditvenem šotoru na dveh big screenih.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,a ste videl hrvate,spet so zmagal v tazadnjih sekundah,privoščim jim naše SLO,pa jih povozmo kot lajike,LP Curi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW najboljše zgledajo francozi (še posebej dva malo temnejša).

:grim :grim :grim

res, res....... eden se mi zdi, da je čist Mariotu podobn...... :P :004 :OK: B)

Drgač pa REDNO gledam rokomet, vse tekme..... :)

Po televiziji.

Ker je takrat dobro uro (če štejem pa še prekinitve in oglase skoraj uro in pol :kva2: ) fifty skos na kauču in tako nemoteno uživam v njegovi neposredni bližini. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Valči : No, zdej pa reč, če ta prvi na levi, v spodnji vrsti, ni identiko Mario? :o

Poglej dobro... :blink:

p.s.

Mimgrede; a si prepričana, da ta cajt, ko ti na forumu visiš, Mario ne trenira rokometa?

Po moje bi bil po tej logiki komot že v reprezentanci :hmm: :devil:

:grim :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Valči : No, zdej pa reč, če ta prvi na levi, v spodnji vrsti, ni identiko Mario? :o

Poglej dobro... :blink:

p.s.

Mimgrede; a si prepričana, da ta cajt, ko ti na forumu visiš, Mario ne trenira rokometa?

Po moje bi bil po tej logiki komot že v reprezentanci :hmm: :devil:

:grim :wub: :004

Prosim Manu ... Mariota lahko doma gledam ... moje oči so bile štiri dni uprte v reprezentanta št. 22, za katerega ti tudi Biba lahko pove, da je od blizu zgledal še lepše.

Mario ne mara rokometa ... ne vem zakaj ne ... ga pa včasih tudi jaz z njim igram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za katerega ti tudi Biba lahko pove, da je od blizu zgledal še lepše. ...

Ja in ?!!!! <_<

Saj Bibi sem tud jest ( pa ti :devil: ) všeč - a potem je njeno mnenje kakšno relevantno merilo ? :lol1: :lol1: :lol1:

Lubice..... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mario ne mara rokometa ... ne vem zakaj ne ... ga pa včasih tudi jaz z njim igram :P

A vidiš, kljub temu, da ga ne mara, se zate potrudi in ti dovoli, dag a igraš z njim.... :P

BTW : Sem mislila, da imata v Kopru stanovanje, pa avto, pa mačko....

nisem si pa mislila, da imata tudi rokometno igrišče.... :blink:

:D :OK: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW : Sem mislila, da imata v Kopru stanovanje, pa avto, pa mačko....

nisem si pa mislila, da imata tudi rokometno igrišče.... :blink:

Luba Manuelca......pa ti bi že morala vedet,da je treba v današnjih časih družinsko materialno stanje prikazovat čim manjše,u podnu,ali še bolje pod njim.

DRGAČ bosta PREVEČ za VRTEC plačvala. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRGAČ bosta PREVEČ za VRTEC plačvala. :naughty: :naughty: :naughty:

Ne bosta, ker mi je Vale zagotovila, da je EGOIST :blink: :blink: :blink:

p.s.

Sam, jest ji ne verjamem..... ker preveč rada rokomet špila :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Sam, jest ji ne verjamem..... ker preveč rada rokomet špila

No??????

In tudi pri rokometu vsake tolk časa kakšna zalutala žoga u golu konča!!!!!!!!!!

Nauk te basni je,da................................ :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............................. da imam sila dobre golmane :devil: :D

Fakkkkkkkkkkkkkkkkk..... :( :( :( :angry:

In kako naj te potem sploh premagam :? :? :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

bi rekel.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in ?!!!! <_<

Saj Bibi sem tud jest ( pa ti :devil:  ) všeč - a potem je njeno mnenje kakšno relevantno merilo ? :lol1:  :lol1:  :lol1:

Lubice..... :wub:

Ravno zato, ravno zato ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast našim :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Še sedaj sem vroč :kva2: :kva2: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično so igrali....a ste vidli ko je bil srb in črnogorc izključen ker je našega udaru po glavi...pa je pol pokazala kamera da ga je naš po jajcah prasku... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!