Skoči na vsebino

EP v rokometu


Vale

Priporočene objave

odlično so igrali....a ste vidli ko je bil srb in črnogorc izključen ker je našega udaru po glavi...pa je pol pokazala kamera da ga je naš po jajcah prasku... :lol1: :lol1:

Ja, seveda.... mal ga je popraskal..... <_<

A na začetku pa nisi vidu, ka je un Đukanovič mojga Vida Kavtičnika za JAJCA STISNU? :kva2: :kva2: :kva2:

Bravo naši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to ni prav ,da naši(slo, da ne bo pomote) morajo igrati proti dvema državama. :lol1: :xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda.... mal ga je popraskal..... <_<

A na začetku pa nisi vidu, ka je un Đukanovič mojga Vida Kavtičnika za JAJCA STISNU? :kva2: :kva2: :kva2:

Bravo naši!

PHA, sami pederiiiii!

B)

PS: sam de smo zmagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so naši kar dobro igrali, še z Nemci tako pa bo, tisto o jajcih je pač v sklopu igre, le tako naprej. Lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,naši niso dobro igral,uni so bli čist zanič....

Ja, seveda.... <_<

Zdej boš pa ti men govoru, da niso dobr igral in da so bli čist zanič :angry:

Da ne govorim, kok je Beno dobro branu... :wub:

p.s.

Še dobr, de me je Tiselj ubogal in ga dal v gol. Komi sm ga prepričala. :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsi doma pred TV spremljate rokomet ?? V Tivoliju je blo placa še pa še ! sicer je kontrola da ti pamet stane, žur pa je enkraten ! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vsi doma pred TV spremljate rokomet ?? V Tivoliju je blo placa še pa še ! sicer je kontrola da ti pamet stane, žur pa je enkraten ! :yea2:

...pridem... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično so igrali....

TC--ali še nikoli nisi gledal rokometa ali pa ga gledaš samo takrat ko ga gledajo VSI.

Včeraj so naši igrali slabo (znajo mnogo boljše) in hvala bogu, da tudi Yuga ni imela svojga dneva. Seveda pa je Lapajne pesem zase in brez njega bi včeraj z lahkoto popušili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poročilih so rekli da je zanj EP končano. Se bojijo, da je to zanj celo konec sezone.

Sicer sem to slišala 0b 7.00 in mogoče je kak resnejši zdravniški pregled pokazal, da le ni tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za skupino II, kjer se »bori« tudi reprezentanca Slovenije je za današnji dan na voljo 2700 vstopnic. Z nakupom vstopnice si lahko ogledate vse tri današnje tekme drugega kroga v Tivoliju. Ob 16.30 bosta dan otvorili Češka in Francija, sledi dvoboj Madžarske ter Srbije in Črne gore, nato pa še poslastica: dneva Slovenija – Nemčiji.

Pungi je pa na žalost out za nadaljne tekme - natrgane kolenske vezi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poročilih so rekli da je zanj EP končano. Se bojijo, da je to zanj celo konec sezone.

Sicer sem to slišala 0b 7.00 in mogoče je kak resnejši zdravniški pregled pokazal, da le ni tako.

Še dobr da se midve spoznava na vse. :yea2:

p.s.

Sm mal prej klicala na klinični( :kva2: ), mi je primarij Ferčak povedal, da so tut kasnejše resne preiskave pokazale, da Pungartnik ne bo mogel več. :cry:

p.p.s.

Pol sm pa še Tislja zvrcnla, je čist nervozen in je hotu številko od fiftija, ker so v deep shitu in bo dons moral uskočt. :blink:

No, toliko o tem, kdo se spozna na rokomet, kdo ga gleda sam včasih in kako so včeraj igrali naši. :doze:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poročilih so rekli da je zanj EP končano. Se bojijo, da je to zanj celo konec sezone.

Sicer sem to slišala 0b 7.00 in mogoče je kak resnejši zdravniški pregled pokazal, da le ni tako.

Jah, ko sem čakal v bolnici na Jesenicah, sm prebral na wap-u, da ne bo mogel igrat vsaj 4 mesece :cry:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, današnja tekma mi ni všeč sploh :( osem golov prednosti po prvem polčasu, pa fantje kaj vam je :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24:31

jebi ga!! :naughty: :naughty: :naughty:

ju3 imamo še zadno šanso mogoče pa le bo!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 imamo še zadno šanso mogoče pa le bo!! ;) ;)

bo!!!mora bit...fuzbalerji so zajebali :D zdej je vse breme na plečih rokometašev... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,a ste videl zdej naše,kuk so dobri,ko jim ne gre pa jih še sodniki je.ejo,dajih pes pocitra-sodnike,LP Curi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!