Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

...

Jaz svoje veselje, če ga ne najdem v domači ponudbi, iščem na tujem. Tudi tam je veliko bullshita, verjemite.

Na stantu sem odprl nakljucno stran v motoristu. Clanek o banditu. Cas, da sem nasel prvo pravopisno napako - 30 sekund. I rest my case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stantu sem odprl nakljucno stran v motoristu. Clanek o banditu. Cas, da sem nasel prvo pravopisno napako - 30 sekund. I rest my case.

jah, ti si "fast one" .... eni pripadniki ciljne publike pa tud v 30 dneh ne bi najdl napake ;)

jst bom zdaj enkrat spet mal stare MOTOSIje pogledal,... mogoče mi bodo zdaj, pred sezono, bolj zanimivi ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem se razveselil enega kataloga, sedaj pa je to postal četrtletnik. Res je, lektorsko so članki zelo dodelani (nič do 3 nesozvočja na cel špeh). Druga številka je gotovo ena od večnih in težko prekosljivih. V četrti so slike objavljane čez obe strani, tako da so vsi eksponati kratki in jih v sredini nekaj manjka. Zadnja številka pa takole : saj razumem, da izhaja kvartalno in da je ažurnost temu primerna. Katalog je pa ena zmešnjava. Samo novi modeli, ki jih v lanskem ni bilo ? Sploh ni vseh novih modelov, stari se podvajajo, izbira po trenutnem okusu. Najhuje pa je to, da nekje je sličica, drugje komentarji, nekje so tehnični podatki, potem pa spet kakšna cena. Dajmo se dogovorit : tabela tehničnih podatkov je objavljena posebej. OK. Komentarji so dobrodošli, če iz njih izvemo kaj pomembnega in ne le pikantnega. Če je objavljena (orientacijska) cena, naj bo tako po možnosti povsod.

Ne računam, da bo kdaj superdirkalce dopolnil kakšen podlistek o mašinah iz prejšnjih desetletij (katere nekateri zblojenci še vedno kupujemo), saj je pomembno oglaševanje in sponzorstvo, ne le moj nakup v trafiki.

Sploh ne vem, kaj jamram, saj je očitno, da sem cel vikend tiščal nos noter.

Saj res, dodaten plus je, da se je Motorist zelo popravil odkar izhaja MotoSI.

Pa vsi so se pognali v neke kataloge....

Ja, drugo številko sem kupil v treh izvodih (poslal malo naokoli). Če je ne bi izdali, bi težko rekel, da je vsak nadaljnji izvod slabši..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na prodajnih policah je že 6. številka motosi-ja

motosi-ja kupil na hitro prelistal :) Prvi vtisi zadovoljivi :D Več sem pričakoval pri testu gum, kjer sem pričakoval test vsaj nekaj znamk gum in ne samo Bridgestnonove in Michelinke.

Priročnik z naslovom: Preživeti v urbani džungli. Ni slabo :OK:

Za vsakega se nekaj najde :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prodajnih policah je že 6. številka motosi-ja

motosi-ja kupil na hitro prelistal :) Prvi vtisi zadovoljivi :D Več sem pričakoval pri testu gum, kjer sem pričakoval test vsaj nekaj znamk gum in ne samo Bridgestnonove in Michelinke.

Priročnik z naslovom: Preživeti v urbani džungli. Ni slabo :OK:

Za vsakega se nekaj najde :friend1:

pa par klobas :whistle: .....

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prodajnih policah je že 6. številka motosi-ja

motosi Več sem pričakoval pri testu gum, kjer sem pričakoval test vsaj nekaj znamk gum in ne samo Bridgestnonove in Michelinke.

Več o tem bo v številki 7. Drugače so ocene gum tudi v Motoristu.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več o tem bo v številki 7. Drugače so ocene gum tudi v Motoristu.

in na Motosvetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tukaj: Najobsežnejša anketa o gumah

Pa še prevod pomena zvezdic: (od leve proti desni) znamka, model, povprečno št. prevoženih km, hitrost pridobivanja delovne temperature, oprijem na suhem, oprijem na mokrem, natančnost vodenja in držanje smeri, obnašanje pri zaviranju, odzivnost, stabilnost, zdržljivost, ali bi jo znova kupil, koliko mnenj je bilo podanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je avtor recenzije SIDI škornjev "naš" Dave? (ker kolkor sem opazil ima točno te škornje in 1+1= ... )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je avtor recenzije SIDI škornjev "naš" Dave? (ker kolkor sem opazil ima točno te škornje in 1+1= Dave)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je avtor recenzije SIDI škornjev "naš" Dave? (ker kolkor sem opazil ima točno te škornje in 1+1= ... )

Je, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :worship:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A naroču se pa ni nobeden?

No, jst sm se - za 8 številk 12.000 SIT + darilo (bikersova podkapa).

Se mi zdi, da morjo imeti malo spodbude :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

izšla je nova številka.... pa nek motoristični vodnik se da zraven kupit, a je že kdo mogoče prelistal omenjeno zadevo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem! Vedno boljši so! Vodič je glede na to, da podobnega v Slo še nimamo, več kot le dober. Je pa še veliko prostora za izboljšave. Po mojem vreden tistih nekaj stotakov več.

Sam MotoSi je pa vrhunski. Končno se nek medij v Sloveniji ukvarja še s čim drugim kot z golim predstavljanjem motorjev in opreme. Tokrat so me prepričali, da se lahko mirno naročim nanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sem tut jst opazu. Ne mislm da nis zamudu, ker pomoje imaš vedno možnost, da se naročiš na določeno revijo. Lahko pa vprašaš na odelek marketinga in oglasnega trženja, številko oziroma mail, pa dobiš na zadnji strani.

Jst sm do sedaj kupu 6. in 7. številko. Glede na to, da nimam ne vem kakšnega motorističnega znanja, se mi revija zdi zelo koristna.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Revija je iz številke v številko boljša, prvo sem kupil št.4, pol sem v Velenju v Compacu, ko sem šlem kupoval, kupil še prve tri. Jih majo kar v trgovini. Že zadnjič je bla neka debata o revijah, ampak samo primerjati je potrebno komentarje in stvar je jasna, tam konfekcija, tukaj unikum komentarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priročnik sem prelistal, veliko uporabnih informacij, predvsem pa dober format za popotnike..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

če se ne motim, bi v kratkem(27.10) morala na planu prikukati 8. številka MotoSi-ja :) motoristična sezona se počasi izteka in bo prav prišlo listanje omenjene revije :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!