Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

zgleda da sam nesmes bit pristas nobene znamke :) men bo pomoje tud hud... ga grem u3 kupit!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da sam nesmes bit pristas nobene znamke :) men bo pomoje tud hud... ga grem u3 kupit!!!  :OK:

Ja pomoje mal težko, če želiš biti objektven novinar. Seveda, če želiš.

Res pa je, da mora revija tudi preživeti. In to lahko v Slo le z oglasi, saj prodaja pokrije le morda tisk... Ker pa v Slo ni ravno zlata jama za take (moto)oglaševalce je najbolj sigurno, da se prodaš neki znamki... recimo Yamahi... no pa še kakšni...

In potem iz meseca v mesec oz. na tok, kot pač izhaja. Sicer se potem ko se takole prodaš je tvoj rok trajanja pomoje omejen...

Ko smo ravno pri Yamahi. Letos sem jo kupil. Nisem zadovlojen. Rajši (po vožnjah sodeč) Hondo ali Bmw...

No tukaj naj bi tekla beseda predvsem o vsebini. Nisem še pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud razočaran nad novo 4.št revije motosi...Razočaran pa zato ker sem mel pozitivno mnenje in upanje da postane moja "naj" revija...

ok, če bi stala tam do 8 stotakov, bi bil tiho in reku ok. je vsaj debela. :doze:

Skratka sami testi niso nič posebnega, veliko se piše kar tja v tri dni.. z dolgimi nepomebmni uvodi. :zzz:

Največje razočaranje pa je zame članek Gustinčiča o varovanju motorjev...ma kaj je napisal ..nič, čist nič , samo politiziranje. Namesto kakšenga uporabnega nasveta, breš sam kak lepi in varni so bili Titovi časi s pretepanjem delikventov in kak zanič je demokracija. Ma naj komu drugemu soli pamet. :BUA:

Čeprav sem kupil vse izvode in knjigo te revije, mislim da ne bom več...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

revijo sem danes kupil in jo pol že prebral...čisto kul zadeva brez razočaranj....veliko slikovnega materijala, dosti za prebrat, na strani o fotoreportažah o športu je celo bladzota zasledit na eni sliki :OK:

Motoristi pred parlamentom, motosvetove reklame, kul potovanja

super...še vedno pred konkurenco moto slovenskih revij :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto kakšenga uporabnega nasveta, breš sam kak lepi in varni so bili Titovi časi s pretepanjem delikventov in kak zanič je demokracija. Ma naj komu drugemu soli pamet

ah ...šarmerji stare šole :wub:

Motoristi pred parlamentom, motosvetove reklame, kul potovanja

super...še vedno pred konkurenco moto slovenskih revij

med konkurenco....vseh tistih :doze: ....kok jih je ze :doze: ....aja :blink: ...ena :fight2: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Upam, da bodo naslednje izdaje Motosija boljše od te 4. številke in bo res lahko pred ostalo kunkurenco :lol1: Glede na prejšnje izdaje je 4 št. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% bolša revija od vseh moto revij trenutno na tržišču  :OK:

Točn tko ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% bolša revija od vseh moto revij trenutno na tržišču  :OK:

Jap!!

Ampak vseeno bi lahko g. Mitja še malo npr. k Hrvatom pogledal kako se naredi dobra revija, za katero ti ni škoda dat denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni dovolj?, zame je dovolj, da ga raje kupim kot pa tisto ostalo slo moto revijo

ne ni dovolj...ti povem zakaj....

........ker ce ti verjamemo, potem je motorist druga najboljsa moto revija pri nas...kar pa tud ni slabo a ne? <_< .......

...pa še ena izmed bolj objektivnih izjav leta....

100% bolša revija od vseh moto revij trenutno na tržišču 
..

....kerih revij?...kerem tržišču? :doze: .....samo na slovernskem al nasploh :? .....al gledamo tudi samo paprinate "revije" al tud spletne? :? .....a?

po mojem mnenju si omenjeni reviji..ja celo dve sta....ne predstavljata tako velike konkurence kot je bilo tu omenjeno.....prvic zaradi casovne razlike v izkajanju...in zato ker se lotevata relativno različnih tematik......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kritizerstvo : pljuvanje vse povprek, brez argumentov, zato pač ker .... :SS

... kritika: opozarjanje na nepravilnosti ob istočasni podaji predlogov za izboljšanje .... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kritizerstvo : pljuvanje vse povprek, brez argumentov, zato pač ker .... :SS

... kritika: opozarjanje na nepravilnosti ob istočasni podaji predlogov za izboljšanje ....  O:-)

Obema se rece samo kritika. Je pa ta druga ponavadi imenovana konstruktivna kritika. (enako kot je pri interpelaciji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najslabsi motosi do zdej! prou razocaran sm :cry: za use znamke pisejo da so dobre, razn honde (ZANIC) pa yamahe (BOZANSKO DOBRO)

ne si kupvt ce si ze niste!

raj kupte tanov FHM (for him magazine) k ma ful hud koledar zravn :lol:

peace!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ve kdo kaj več o novi motosi reviji, ki pride ven 2. februarja?

Sam opazil reklamo zgoraj na strani, sam kje drugje pa ni nič informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupila in prelistala novi MotoSi. Me je kar presenetilo da je v prodaji že danes :OK: , ker je bilo napisano za 2 februar. Če bi jo ocenila od 1 do 5 bi ji dala 4 :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5-ka pri meni...zelo v redu katalog, lepo oblikovan, pregleden, veliko informacij...

:OK:

a kej več napisat kaj je not pa dat kako bolj konkretno oceno je pa že življenski presežek al kaj? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not je ...katalog motociklov in testi motociklov 2005(ki je v primerjavi za avto magazinovo izvedbo :worship: )

dolg članek o zavarovalnicah, koledar moto dogodkov(v posebni obliki), compaco reklama za nolanove čelade, test šestotakov, rubrika moto turizem( :OK: ), pip šov motociklov, tabele teh. podatkov za skuterje, motocikle...itak tukaj piše kaj je not...

katalog moto-si lahko primerjam z avto magazinovo izvedbo katero imam doma...tehnični podatki so bolj pregledni, kakovost papirja je meni boljša, cena glede na ponujeno je nizka....meni je moto si :worship:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not je ...katalog motociklov in testi motociklov 2005....

hvala :)

jest sem mela sicer v mislih bolj obširno osebno mnenje o vsebinah.....ampak oki....

bom pri naslednji številki morila dalje.... :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po pošti dobila še obesek za ključe Akrapovič in našitek revije motoSI, ker sem sodelovala v akciji izbra naj zavarovalnice :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma js sm mal razočaran, je mal preveč kar se tiče športa pa testi treh gp motorjev postanejo nezanimivi....

kar s tiče mototurizma ni nič, na zemljevid zna vsak pogledat...

glede na napovednik bo drugi veliko boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!