Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

citat s spletne strani www.motosi.org (btw, a ni domena .ORG rezervirana za neprofitne organizacije :devil: ? ) : "Izpostavljamo prvi slovenski priročnik o vožnji motocikla. Začetnik, dama ali športnik - vsak bo našel uporaben odgovor na vprašanja, ki jih za šankom ne bi postavljal."

A pol unim pičozam, k mau bl šponajo, ni namenjeno? cccc..... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

A pol unim pičozam, k mau bl šponajo, ni namenjeno? cccc..... :afro1:

Tisto niso dame, prave dame sedijo na motocikju bočno, s prekrišanim nogam in v dolgem krilu. :hmm: :? :lol1: :lol1:

lp

Rudi

p.s.

PA brez zamere, se nisem mogel zadržat, ko sem tole bral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto niso dame, prave dame sedijo na motocikju bočno, s prekrišanim nogam in v dolgem krilu.   :hmm:  :?  :lol1:  :lol1:

lp

Rudi

p.s.

PA brez zamere, se nisem mogel zadržat, ko sem tole bral.

aajaaa, a tko je pol s tem!!? :hmm: no, dobro, da zdaj vem. :yea2: .)

p.s.:

pa ni, da bi člouk zameru, nisem se mogla zadržat (kakšnič pa res lahko kakšno brezvezno zinem :P :D ).

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moški so pa res eni štori, ker povečini ne znajo v pravem trenutku prave stvari izdaviti ali pa preprosto ... biti tiho. V resničnem svetu je potrebno dostaviti še: ne/narediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa je Gustinčič kr fejst desc s temle katalogom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je motosvet, ne jeza-svet :)

Motosvet ni namenjen izražanju jeze ampak po možnosti čimbolj konstruktivnim razpravam in izmenjavi mnenj. Jadikovanje, da nečesa ni v trafiki, pa ne sodi med prej omenjene komunikacijske akcije... Vsaj po mojem mnenju.

Se oproščam, no kakorkoli že baje se ga že da dobiti in zadeva je rešena ;)

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je nova številka revije MOTOSI zanimivo branje :OK: , saj v njej najdeš veliko stvari o preventivi in varnosti na motociklu in ne samo suhoparnih statistik oz. karakteristik o testu motocikla, ki ga skoraj identičnega objavi vsaj 10 moto medijev, pač v različnih jezikih.

Kot izgleda, pa misli Gustinčič parirati tudi Leganu glede šole oz. tečajev varne vožnje - ZANIMIVO !! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas najboljše.....

s kakšnim motoristom ni primerjave :OK:

Toliko zanimive oziroma poučne vsebine ni v 20-tih številkah MOTORISTA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot izgleda, pa misli Gustinčič parirati tudi Leganu glede šole oz. tečajev varne vožnje - ZANIMIVO !! :hmm:

Zdrava konkurenca nikoli ne škodi, da le ne bo v škodo tečajnikov (kvaliteta mora bit!) :yea2:

Pol pravte da je vredna prešerna in pol?! Grem kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot izgleda, pa misli Gustinčič parirati tudi Leganu glede šole oz. tečajev varne vožnje - ZANIMIVO !! :hmm:

Narobe. Če si malce prebereš predlagano novelo ZVCP in vabilo v Motosi-ju, ti bo jasno, katero in kakšno ciljno publiko bo (naj bi) kdo imel. Polega tega pa je "dela" še tudi za tretjega, kjer je začel brcati Maksi. Tudi četrti se ne bi dolgočasil.

Ostane le še na ljudstvu, da samo pri sebi ugotovi, da si je za priznati, da vsega v zvezi z motorizmom preprosto ne zna in da obstajajo ljudje, ki so ti pripravljeni te luknje zamašiti. Eden od bistvenih čarov motoriranja je v tem, da ne gre le za suhoparno oblvladovanje CPP in mehansko premikanje vozila po površini, imenovani cesta. Jelte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se pa pri MotoSiju odločili za poseben besednjak in predvsem zabavno, pa vendarle resno pisanje. Pogumna poteza, ki jih je izstrelila iz sivega povprečja podobne literature. Pohvalno!

Vseeno moti najedanje okoli burdinih edicij. Verjamem, da so na smrt skregani, ampak takšna antireklamna kampanja jim ne dela usluge. Bralcem za to dol visi, tako ali tako so s kakovostjo revije že dokazali, da so nadmudrili vse ostale in jih pustili daleč zadaj. Naj gredo svojo pot.

A ja, pa poceni reklamiranje lokalnega serviserja po mojem ne sodi v prednosti določenega motocikla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jaz se že učim delat stoppieje... Lepa, kratka in jedrnata navodila v Motosiju :) Lepo, da svetujejo osamljena parkirišča ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo še par takih katalogov, bojo lahko kr motosvet zaprl, ker se bo vse tam našlo :naughty: (pa brez zamer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro prelistal, pogledal slikice, ful mi je to všeč, da niso popal takih slik, ki se jih dobi na tovarniških pejdžih ampak "svoje" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno! Všeč mi je besednjak (končno nekaj bolj svežega) ter dodana vrednost: malo več branja in nasvetov, slike motorjev si namreč lahko vsak pogleda (ali skopira) na netu. Tudi ture mi bodo kmalu prišle prav.

Graja; ponekod je kar nekaj natolcevanja, ali pa je zelo nerazumljivo napisano. Primer tega bi bil članek o nastavitvi vzmetenja. Tu bi pomagala kakšna slika, skica, mogoče kakšen bolj praktičen primer. Na motosvetovi strani je nekdo to že zelo dobro opisal; mogoče za vzor? Wheeliji in stopiji pa rulajo; napisani jasno in jedrnato, pa še slika, da se rajcaš, je zraven :-))

Za ceno 1.500 sit sem pričakoval več, oziroma predvsem manj mašila (reklam), ampak na to se bo potrebno navaditi. Davek na majhnost naklade najbrž, pa še "lokalni" trgovci ne dajo veliko za reklame...

Pa še nekaj subjektivnosti; sam dizajn notranjih strani je kar precej pisan, kar ponekod otežuje branje. Mogoče imam tudi zaradi te pisanosti občutek, da je vse skupaj ena reklama. Tudi postavitev bi bila lahko bolj logična, ampak sedaj sem pa najbrž že pikolovski...

Tokrat še priporočam nakup priročnika, v tretje pa od MOTO.SIjevcev že pričakujem odpravljene porodne krče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zgleda super zadeva, veliko pametnih informacij. Komaj čakam avgust da izide nov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil danes MotoSi, do sedaj samo temeljito prelistal in prebral nekaj clankov. Vtis zelo dober ... le tako naprej :OK:

Jezik je zanimiv in prepoznaven, je pa nekaj tipkarskih napak, ocitno se jim je mudilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wheeliji in stopiji pa rulajo; napisani jasno in jedrnato

Men se ne zdi, da so sploh kej novga napisal-to je blo že vse prej znano in lahko tut sam kr hitro ugotoviš na lastnih izkušnjah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ne zdi, da so sploh kej novga napisal-to je blo že vse prej znano in lahko tut sam kr hitro ugotoviš na lastnih izkušnjah...

Saj ne morejo pisat, da npr. pomaknjeno sedenje nazaj pomeni lahkejše vodenje motocikla, če vsi vemu, da temu ni tako in še kup podobnih stvari :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!