Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

Ena stvar mi ni jasna. Motosi naj bi bil katalog, ampak za maj napovedujejo novo številko. Česa? A še enega kataloga, ali revije? Glede na napovednik, bo bolj revija. So Motoristu šteti dnevi, ali ga bo kakovostna konkurenca le streznila? :hmm:

je že symru v temi napisal da bi lahko bila revija ki je izdala katalog za pozornost bralcev....pustimo se presenetiti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članki so kar zanimivi (čeprav več ali manj preplonkani), do sedaj sem prebral približno polovico in zaenkrat je GUSTINČIČ avtor vseh :? :?

Tip je očitno v 3. ali 4. puberteti gleda na to, kakšen besednjak uporablja. Če je star je pač star in bi se temu primerno lahko tudi izražal. Verjetno mu peša seksualna moč???

V bistvu je prvih nekaj on napisal, naprej tazaresne teste ima pa prevedene od Ronalda Browna, zlo dobrga angleškega novinarja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, to sem hotel dodati na temo besednjaka in izrazov in stila pisanja. V angleških revijah ala Bike in Ride je večina člankov napisana v takšnem in podobnem stilu. Pa Ride in Bike še niti nista tako v_nebo_vpijoča_primera, ker sta zelo mednarodni reviji. Ko sem bil pol leta v angliji sem vsake toliko kupil kakšno "UK only" revijo... se spomnem ene stretfighter variante... tam je šele bilo cvetk, "fuckov" in podobnega... In je bilo meni zelo kul.

Dejstvo je, da je slovenščina gnil jezik, ali pa na take izraze v SLO nismo navajeni. Ker zadeva se v angleščini bere dosti bolj milo oz. čisto_kul, v slovenščini pa včasih res zgleda malo čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res kar pišete. Zdi se mi samo hecno, ker avtor uporablja malo tega in malo onega. In potem je to vse skupaj hecno. Ne moreš biti cool in uporabljati nek sleng zapisan v strogo književni obliki.

Zdi se mi, da naj bi bil cilj takega pisanja zadovoljstvo obeh. Tako tistih, ki so in želijo biti cool kakor tistih, ki so občutljivi pri takem pisanju a so vseeno kupci (potencialni kupci) take publikacije.

Skratka: zajebano vkleščeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa vidla eno slikco v katalogu pa mi je bla full znana,pa sem se spomnla da mamo mi isto na chatu ob prijavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa vidla eno slikco v katalogu pa mi je bla full znana,pa sem se spomnla da mamo mi isto na chatu ob prijavi

Ja... Buell... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motosi-jevi spletni strani imate popravek greha ali izpadli test novega GS-a.

http://www.motosi.org. Poleg tega pa tudi razložene nakane glede izdajanja revije.

Hehe, ta je dobra:

"Kako premagati strah (ja, za moške in za ženske, da ne bo zgražanja!)"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VROČE!!!

Ravnokar pakiramo za Avstralijo. Odhajamo na prve teste motociklov YAMAHA-R1 in XT 660R! Če si urednik ne zlomi ključnice, bodo prvi testi objavljeni na teh straneh 28. februarja.

SPREMLJAJTE NAS!!!

Zajebanti :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako premagati strah (ja, za moške in za ženske, da ne bo zgražanja!)

tole se pa meni zdi malo ehem..... <_<

.....da bodo dale tud ta tečne babe ki SKOS neki najedajo in tezijo MIR....

....brez potrebe.....mar bi ohranili distanco in se ne mešali med rajo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ta je dobra:

"Kako premagati strah (ja, za moške in za ženske, da ne bo zgražanja!)"

Kot, da bi urednik bral to temo in zasledil nekaj zenskega zgrazanja .) :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nakladaj ceco....

meni je bilo pac bolj povseci ko je bil na AM in je drzal neko distanco...na kocu se bodo uredniki revij zapletali v kavarniske debate z modrijani na motosvetu in se bodo se sekirat zacel okoli tega kaj taisti modrijani modrujejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno je poslusanje mnenja kupcev, drugo je zapletanje v bezizhodne in nekonstruktivne debate....in potem vlecenje povzetkov iz teh debat...

niso vsi kupci revij tudi clani tega foruma in marsikomu ne bo jasno cemu je tam tista pripomba......

poleg tega cela zadeva nima nobene veze konretno z urednikom revije, ki je dober in sposoben moto novinar in urednik....

konc debate!

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka a nismo že dost razglabljal o "visoki strokovnosti" slovenskih moto novinarjev? Zakaj pa misliš, da jih ljudje pljuvajo? Verjetno ne zaradi objektivnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal spremljam tele povezave pa me zanima Tejka: ali nisi bila ti skregana z urednikom Gustinčičem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalog mi je kar všeč, to da so članki prekopirani me ne moti, važn da jih jst prvič vidm.

mal so me nategnl s testom novega bmw gsa................ga preprosto ni :?

no, pa drugič, sam da bo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar mi ni jasna. Motosi naj bi bil katalog, ampak za maj napovedujejo novo številko. Česa? A še enega kataloga, ali revije? Glede na napovednik, bo bolj revija. So Motoristu šteti dnevi, ali ga bo kakovostna konkurenca le streznila? :hmm:

Sej recimo angleski "What bike?" Tudi izhaja na tri mesece. Vsebina? dobri dve tretjini up-to-date katalog, ostalo clanki, testi in recenzije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej a smo res tok zajebani, ne nebi mi naredili nic bi pa sesuvali se tisto malo kar imamo oz se tisto malo kar nam negdo ponudi. Ok se strinjam ne fehtamo... posteno placamo a bogme vam iskreno priznam za 1500 SIT bom sam tezko zbral toliko motoristicno uporabnega na enem mestu...naj vam bo dan lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!