Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

:lol1: Danes kupil MOTOSI-ja, in sem kar zadovoljen z napisanim :OK:

:OK: Dober katalog, vreden nakupa :OK:

:010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud danes kupu motokatalog, podrobneje ga bom lahk pogledou šele zdele (komej domov pršu :wacko: )

Če je kdo skeptičen glede nakupa, mu ga pa lahko čez kake 2 dni posodim da si ga prebere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopisnico?  Reklamo za motosvet?

Jap, dopisnico, na kateri je na eni strani reklama, na drugi pa je na roke(!) podpisan z L.P. Gustincic .

Pod reklamo pa pise Novice o revijalnem katalogu motoSI najdete na naslovnih spletnih straneh www.motosvet.com. Sicer bolj z malim fontom, ampak vseeno. :)

Od kje pa naj bi gospod dobil naslove motoristov po Sloveniji?

To tud meni ni jasno, kje je dobil moj naslov. Saj nisem na nobeno revijo narocen al pa kaj takega. Mogoce iz prodaje motorjev, kaj pa vem :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje pa naj bi gospod dobil naslove motoristov po Sloveniji?

Pumoje od lanskoletnih nagradnih anket iz Moto kataloga? :unsure:

Sem že mal bl podrobno prelistu ta katalog pa morm priznat, da je točn takšn kakršen sem se bal da bo! :( Spet nekvalitetni "testi", kr en pip šov, neki se sil pr opremi, tista tehnika uzad pr tabelah me je pa še bl v slabo volo spravla. Sem v trafiki gledu Moto Puls pa se mi je zdel ful bolš pa še cenej je (čeprov to nima tok veze). Sploh nism hotu kupt Motosi-ja ampak sem ga pol vseen vzel v upanju, da bom kej nouga zvedu. Zdej misl pa maja še en katalog izdat al kaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil :BUA: , prelistal :OK: , večino že prebral :OK: ! Moj glas imajo :OK: , kot vedno trdim, da moto novinar mora imeti jajca :devil: , da napiše to kar motorist razmišlja :hmm: .... :yea2:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil :BUA: , prelistal :OK: , večino že prebral :OK: ! Moj glas imajo :OK: , kot vedno trdim, da moto novinar mora imeti jajca :devil: , da napiše to kar motorist razmišlja :hmm: .... :yea2:

Gustinčič zna zlo dobr napisat, ker je dobr motorist ... sam škoda, ker ne napiše vedno dobr (ampak to je že druga zgodba, pardon, tretja ...) :)

no, prav firbec me matra o tem katalogu.. .grem na pumpo iskat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pumoje od lanskoletnih nagradnih anket iz Moto kataloga? :unsure:

Ja, sej je men tud pol uzgal, da lahko od tam. :rolleyes: Sej sem jo celo res poslal. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud dobila dopisnico,naslov so dobili od prejšnega kataloga ko sem poslala anketni list.Takoj sem šibala v trgovino po katalog in ga še skoraj obdelala vsaj kar me je zanimalo.Za vas pa podatki

Cena:1500sit

strani:162

vsebina:10str avto-proti motociklu:kateri je hitrejši

18str-Kilogram na konja-popolna analiza novih tisočakov(zx10r,yzf-r1,bbr1000RR Firblade

53-78Str Testna mapa 2004(DUCATI Desmodedici,HONDA-cbr,APRILIA RVS 1000R Factory,APRILIA-tuono125,DUCATI-749S,ST3 in ST4,HARLEY DAWIDSON-XL883,XL883C ter XL1200R Roadster in XL1200C Custom,BMW R1200GS,YAMAHA FZ6 Fazer,YAMAHA TT600R 2WD

81str-mnenje tujga tiska

90str-121 katalog motorjev

naprej pa še reklame ter tabela tehničnih podatkov ter tehnični stolpci(radialne čeljusti,braking bat flight, brembo triple bridge,grelniki gum,..)

Ter nagradna anketa, in napovedani katalog za mesec Maj HITRO in VARNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Jaz tudi dobil dopisnico :yea2:

:hmm: kot je že nekdo omenil, naslove je dobil iz ankete v prejšnjem motokatalogu :yea2:

:010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo lično izdelano...

zanimive teme...

teksti ostajajo na nivoju tistih v avtomagazinu...more or less.....

(upamo lahko samo, da bodo malce šparali s seksizmom pa bo fino)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odličen katalog...oziroma revijalni katalog...kaj za hudiča to pomeni...neki je na predzadnji strani omenjen še en izid maja...pa internet stran motosi.org...napredek, svežina, drugačnost...... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mam jest motosvet-halucinacije al jih je kar pet? :unsure: :D

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še poglej...

ooooo...pa res..sem preštel 5 reklam in to z drugačnim sporočilom.....bravo :OK:

i am proud to be a member of MS :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tisto na zadnji strani me pa kar mal jezi o izdaji Majske revije,mislim na temo ki bo imela naslov:ZA ženske-kako premagati strah.Po moje ga nimamo sam ženske pač pa vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat sem ga sam prelistal na hitro, zgeleda ok.

Sam ne ga preveč pluvat zdej mamo že dve reviji kar pomeni konkurenco in s tem povečanje kvalitete.

Od jutri ga lahko ob kavici prebirate v Indianu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdej mamo že dve reviji kar pomeni konkurenco in s tem povečanje kvalitete.

pa tudi manjši obseg potencialnih kupcev posamezne revije in s tem manj prodanih izvodov - razen če boste vsi kupovali obe reviji

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,kva zdej se ga splača vzet al ne,glede Gustinciča pa, ko je imel test FZ6 v avto magazinu je napisal ,da so vilce nastavljive kot pri 1000-ki,pa se je lepo zmotil,a ima moto-si ,kaj novega kot druge revije,al vse revije ponavljajo 90% snoviostalo pa je novo,LP Curi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se katalog zdi ful vredu. Najbolj pa mi je všeč kako Gustinčič poimenuje avtomobile (štirikolesne kante :OK: ). Najbolj posrečena ugotovitev paje da, ljudje mečejo ful veliko dnarja za nevem kašne športne avte pol pa jih en motor za 2 MIO SIT z lahkoto premaga oz. doseže boljši čas :yea2:

Lp YZFR1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!