Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

moram jutri do Ventila skočit, da vsaj prelistam  :whistle:

cca. en teden še mam intenzivnega branja, potem pa lahko :grim (pridi,pridi in prelistaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil prebral :OK: ,v Franciji bolj grobi vozniki :zzz: naredili z Bridgestonko 020 10.000km,men je zdržala 7000km :worship: ,kakšen voznik sem pol jaz :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil prebral :OK: ,v Franciji bolj grobi vozniki :zzz:  naredili z Bridgestonko 020 10.000km,men je zdržala 7000km :worship: ,kakšen voznik sem pol jaz :?

pol si pa brbar :afro1: pa brez zamere .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se lotil malo "ekonomskega" izračuna, koliko sem profitiral s pomočjo omenjene revije :)

Nakupi so se vršili v času od 1 - 8 št. MoToSi-ja

Nakup rokavic FIRST (TC-motoshop) cena cca. 20.000 Sit --- 10% popusta = 2.000 Sit

Nakup motornega olja MOTUL 300V ( MC Pilko) cena cca. 17.000 Sit --- 10% popusta = 1.700 Sit

Nakup rokavic ALPINESTARS ( TSC-Laba) cena 40.800 Sit --- 25%(od tega 10%MotoS) = 4.000 Sit

Darilo ob plačilu naročnine za 8 št. MotoS, Podkapa BIKERS vredna = 6.960 Sit ( Vzel po ceni iz TSC-laba)

Prihranil sem cca. 7700 Sit + 6960 Sit za podkapo.

Glede nato, da ena številka stane 1500 Sit, sem prihranil kar nekaj številk 5 + 4 št. :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se lotil malo "ekonomskega" izračuna, koliko sem profitiral s pomočjo omenjene revije :)

Nakupi so se vršili v času od 1 - 8 št. MoToSi-ja

Nakup rokavic FIRST (TC-motoshop) cena cca. 20.000 Sit --- 10% popusta = 2.000 Sit

Nakup motornega olja MOTUL 300V ( MC Pilko) cena cca. 17.000 Sit --- 10% popusta = 1.700 Sit

Nakup rokavic ALPINESTARS ( TSC-Laba) cena 40.800 Sit --- 25%(od tega 10%MotoS) = 4.000 Sit

Darilo ob plačilu naročnine za 8 št. MotoS, Podkapa BIKERS vredna = 6.960 Sit ( Vzel po ceni iz TSC-laba)

Prihranil sem cca. 7700 Sit + 6960 Sit za podkapo.

Glede nato, da ena številka stane 1500 Sit, sem prihranil kar nekaj številk 5 + 4 št. :)

Pa vse to si nujno rabu takrat ko si kupu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se lotil malo "ekonomskega" izračuna, koliko sem profitiral s pomočjo omenjene revije :)

Nakupi so se vršili v času od 1 - 8 št. MoToSi-ja

Nakup rokavic FIRST (TC-motoshop) cena cca. 20.000 Sit --- 10% popusta = 2.000 Sit

Nakup motornega olja MOTUL 300V ( MC Pilko) cena cca. 17.000 Sit --- 10% popusta = 1.700 Sit

Nakup rokavic ALPINESTARS ( TSC-Laba) cena 40.800 Sit --- 25%(od tega 10%MotoS) = 4.000 Sit

Darilo ob plačilu naročnine za 8 št. MotoS, Podkapa BIKERS vredna = 6.960 Sit ( Vzel po ceni iz TSC-laba)

Prihranil sem cca. 7700 Sit + 6960 Sit za podkapo.

Glede nato, da ena številka stane 1500 Sit, sem prihranil kar nekaj številk 5 + 4 št. :)

Ne vem kako je z drugimi artikli, vendar pri Simčiču v Novi Gorici s popustom dobiš Motul 300V za 14.000 SIT .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: To, da ti podarijo podkapo v taki vrednosti je pa pohvalno .)

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Izšla je že nova(9.) številka trenutno najboljše motorevije v Sloveniji :)

..po hitrem preletu je občutek soliden .) za daljše branje še ni bilo časa :)

naslovka_motosi09.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau, Jurman iz gone. Si je za nadaljno poklicno pot izbral sanjski poklic - PR & marketing manager za odnose z dirkalnimi moštvi pri... hold your breath... Akrapoviču.

Nice job!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izšla je že nova(9.) številka trenutno najboljše motorevije v Sloveniji :)

..po hitrem preletu je občutek soliden .) za daljše branje še ni bilo časa :)

naslovka_motosi09.jpg

Jaz sem jo tudi danes kupil... not bad :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo so me razočarali z obljubami, ki jih navajajo za vsako novo številko na zadnji strani...

Kje je sedaj tistih 15 vprašanj, ki jih ne upam zastaviti naglas?

Še dobro, da tega napovednika v tem izvodu ni, ker potem pa bi bilo razočaranje ob naslednjem kosu nepopisno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj zame najslabša številka.

Predvsem s "katalogom" so brcnili v temo, vsaj kar se tiče določanja kategorije za posamezen mopsl.

Potopis "v Mongolijo" oz. nekej takega, je sicer zanimiv, ampak zelo slabo napisan. Kot, da avtor ne bi znal tvoriti po več stavkov sKupaj.

Proti kakšni drugi slo reviji še vedno :OK: , tudi zato, ker ne zasičujejo vsebine z raznimi skuterčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot bi se spodobilo pred pričetkom sezone, bi moralo biti predstavljene nekaj opreme tako za motorista kot za motor ... :BUA:

no .. gate za vožnjo po zimi so dali notr ...

potovanja ok

test ... kr dobri .. naj bo..

katalog .. katastrofa .. škoda papirja in tiska :BUA:

pa nekaj člankov je dobrih .. zelo zanimiv je o Zongsengu !! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi tak način katalogiziranj kot se ga je tokrat lotil motosi edina smiselna, glede na to da so lahko kupimo MotoPulsov katalog, AM katalog in motorradov katalog...zakaj hočete ŠE EN klasič :blink: en katalog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi tak način katalogiziranj kot se ga je tokrat lotil motosi edina smiselna, glede na to da so lahko kupimo MotoPulsov katalog, AM katalog in motorradov katalog...zakaj hočete ŠE EN klasič :blink: en katalog?

Zato, ker je kupec kralj in mora imeti izbiro ;)

Meni je Motosi čist všeč. Upam, da bo še dolgo izhajal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orko dijo sem tole fino natipkala :huh: ...popravki :

meni se zdi tak način katalogiziranja kot se ga je tokrat lotil motosi edino smiselnen, glede na to da si lahko kupimo MotoPulsov katalog, AM katalog in Motorradov katalog...zakaj hočete ŠE EN klasičen katalog?

dodatek:

..glede na to, da po tem, ko so servirani vsi možni in nemožni podatki, v večini še vedno ne veste ker motor kupit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr solidno,čeprov s kar nekaj napakami...ampak OK no...je par zanimivih člankov not... :)

aja pa men osebno ena izmed izjav meseca,leta,desetletja...roko bi stisnu tistemu oz. tisti ki je to napisal-a...pa še na pir ga peljem....pri BMW-ju K1200R ..."Dizajn je nemško težak,a izdelava kaže popolnost" :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: ...z enim stavkom povedano vse o BMW-ju... :devil:

lp kađiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orko dijo sem tole fino natipkala :huh: ...popravki :

meni se zdi tak način katalogiziranja kot se ga je tokrat lotil motosi edino smiselnen, glede na to da si lahko kupimo MotoPulsov katalog, AM katalog in Motorradov katalog...zakaj hočete ŠE EN klasičen katalog?

dodatek:

..glede na to, da po tem, ko so servirani vsi možni in nemožni podatki, v večini še vedno ne veste ker motor kupit....

Smisel v vsakem takem primeru izgubi, ko pogledaš razvrstitev določenih modelov.

Npr. razred "brutalci" (pustmo tukaj neumestne vprašanja v smislu kaj pa je zdej to za ena kategorizacija).

V tem razredu so SuperDuke, pa Tuono, pa ZRX-a, pa Speed Triple... in tudi KTM950 Supemoto.

V razredu "naked in bikini" pa najdeno Morinija Corsaro 1200. A?

A ta pa ni dovolj brutalen in prestižen? Naprimer.

No, ampak saj jim oprostimo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da nimajo cene za tuono 1000r,cena znana že 2 mes

nimajo hitrosti za fjr 1300,lahko bi prepisali

slab katastrofaln test fz1,zamenjajo testnega voznika,ki ne more dohajati drugih urednikov

od prve št. se slabšajo in še vedno upamo da bo boljši , kupimo pa smo vedno bolj nategnjeni,gustinčič zamislit se boš moral malo :BUA:

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da nimajo cene za tuono 1000r,cena znana že 2 mes

nimajo hitrosti za fjr 1300,lahko bi prepisali

slab katastrofaln test fz1,zamenjajo testnega voznika,ki ne more dohajati drugih urednikov

od prve št. se slabšajo in še vedno upamo da bo boljši , kupimo pa smo vedno bolj nategnjeni,gustinčič zamislit se boš moral malo :BUA:

no,no, tole je pa res mal huda, stari. Res so kakšne napake kot tudi drugje, ampak govorit o nategih je pa vseeno hudo pretiravanje. Meni je bil fz1 test dovolj všečen in mi je povedal, kar me je v večji meri zanimalo.

Sicer pa - gotovo sprejemajo kritike in pohvale na mail, verjetno pa še raje kakšen konkreten predlog in željo...pa se jim pač piše, ne? In bo nova številka "boljša" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je revija dobra, vedno bi lahko bila boljša kot vsaka druga stvar. Če imate pripombe, predloge in podobne zadeva jih pošljite na njihov mail, so zadovoljni če dobijo povratne informacije o reviji, saj bo tako še boljša. Na mail-e odgovarjajo v 24-urah. Preverjeno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj zame najslabša številka.

Predvsem s "katalogom" so brcnili v temo, vsaj kar se tiče določanja kategorije za posamezen mopsl.

Potopis "v Mongolijo" oz. nekej takega, je sicer zanimiv, ampak zelo slabo napisan. Kot, da avtor ne bi znal tvoriti po več stavkov sKupaj.

Proti kakšni drugi slo reviji še vedno :OK: , tudi zato, ker ne zasičujejo vsebine z raznimi skuterčki.

to folk govori za usak motosi :rolleyes:

u3 grem kupit, bomo vidl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!