Skoči na vsebino

MOTOSI


Vojč

Priporočene objave

Citao sam dva broja MotoSi i odusevljan sam sa casopisom. Ako je netko voljan da mi ustupi stare brojeve ja bi mu donio hrvasti Motopuls i Motoreviju. Dostavu ja vrsim osobno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citao sam dva broja MotoSi i odusevljan sam sa casopisom. Ako je netko voljan da mi ustupi stare brojeve ja bi mu donio hrvasti Motopuls i Motoreviju. Dostavu ja vrsim osobno

Nimam...imam pa Mikijeve zabavnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEst sm tudi kupu, prvič, edina stvar ki me je zmotla je to da je preveč tiskarskih napak, mislm res preveč, sej ne da me motjo al kej, sam je le nek "prestižen" klas med revijami in mislim da si tega nebi mogli prvoščit... Članek o Mongoliji je res malce čudno napisan, parkrat zmanjka zaključek stavka, nekje ni povedu al so morali plačat neko kazen al nevem kaj al ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citao sam dva broja MotoSi i odusevljan sam sa casopisom. Ako je netko voljan da mi ustupi stare brojeve ja bi mu donio hrvasti Motopuls i Motoreviju. Dostavu ja vrsim osobno

na njihovi internet strani (www.motosi.org) se da naročit vse stare izvode revij (oziroma po tel.) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepristransko!

Meni osebno, je "Motosi" dobra revija! :grim

Dobri sta tudi "ostali dve"! :grim Bodimo veseli, da jih sploh imamo!

Kar tako naprej!!!

Nekateri smo občutili čase, ko na slovenskih tleh, ni bilo niti ene MOTOciklistične revije (in smo se MORALI zatekati na tuje trge) in zato vemo, kakšen DOLGČAS je bil to. Žalost, beda, koma, motociklistični "odklop"! Pa še preganjali so nas kot kriminalce.

Aha, še nekaj; Če komu niso všeč revije, ki so sedaj na slovenskem prizorišču mu svetujem, naj sam kaj pripomore k njihovi, boljši kvaliteti!!!

Vsi mu bomo hvaležni. Še najbolj uredniki!

motorist

Citao sam dva broja MotoSi i odusevljan sam sa casopisom. Ako je netko voljan da mi ustupi stare brojeve ja bi mu donio hrvasti Motopuls i Motoreviju. Dostavu ja vrsim osobno

Našel sem tri revije Motosi iz leta 2004. Če te zanima, povej v katero kanto najih vržem, da jih boš dobil?

Motopulsa ne potrebujem, ker jih imam.

Info na PM.

hoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za kaj si zadovoljen mal povej da vidim če nabavim za počitniško branje

Se splača, ti kr nabavi

notri je veliko zanimivh stvari, katerim se pač ne morš upret :D

poleg kupa testov, je tud članek : Kdo je Zuo Zongshen, in še dost drugih zanimivih člankov. Super!!!

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuk draga pa spet ni, da bi jo šu skenerat... :blink:

:slap: :lol1: :lol1:

Mislu je da jo je on na oči poskeniru, torej skor celo prebral, kapiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

IPB Slika

Je že kdo kupil novo številko MotoSija :hmm:

Prvi odmevi :naughty: :? O:-)

Je že mogoče komu prinesel poštar domov O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Je že kdo kupil novo številko MotoSija :hmm:

Prvi odmevi :naughty: :? O:-)

Je že mogoče komu prinesel poštar domov O:-) B)

Danes zjutraj sem jo šel

na OMW iskat. SUPER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober se mi zdi uvodnik, pismo iz uredništva, se strinjam z napisanim.

Še najboljš je tista o ministru Bizjaku...

:grrr

100 let za kačam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10.številka motoSija je kar zadovoljiva, edino malo preveč pišejo o "Hondih" motorjih, kot če drugih ne bi bilo :devil:

pa zelo dober test o HONDI CBF 1000 :OK: :P

p.s. Da ne bo pomote :nono: na Hondo in Kawasakije so v tej številki pozabili :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me predvsem test BMW F 800S.Ga je vredno kupit, je dober test?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me predvsem test BMW F 800S.Ga je vredno kupit, je dober test?

Test je skupaj s tehniko in sploh za naše razmere precej obširen. Če ti je všeč pisanje R. Browna, potem je OK. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta pa precejšnje razočaranje testa R1200GS adventure in KTM 990 Adventure S. Poleg tega, da piše na naslovnici, da gre za primerjavo, v resnici ni ravno tako. Enega je testiral Gustinčič, drugega pa Brown, in to daleč vsaksebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

je že mogoče v prodaji, oziroma je že kdo dobil po pošti 11 številko motoSi-ja :hmm:

Napoved za 11 št. je bila 27. julij .)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me predvsem test BMW F 800S.Ga je vredno kupit, je dober test?

Test je zelo obširen in motor je prikazan v detajle (računalniško razrezan motor, ogrodje itd.). Baje zelo dober za vozit, nekoliko premehke le prednje vilice (vendar ni sile), sicer ni ravno med cenejšimi (cca 2.300.000sit), valja delujeta sočasno (kar je redkost), ima jermen, skratka večinoma same pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že mogoče v prodaji, oziroma je že kdo dobil po pošti 11 številko motoSi-ja :hmm:

Napoved za 11 št. je bila 27. julij .)

Je že na policah pump, jaz sem jo dobil na OMW danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!