Skoči na vsebino

Pacijenti!


SPIDI

Priporočene objave

Yam ti bom povedala kakšna je bla moja prigoda s pesotom in off road bikingom (pa ni to razlog, da ne kolesarim več).

Lepega sončnega poletnega večera sem se odločila odpeljati en giro di Koroška od Slovenj Gradca do Razborja in nazaj. To naj bi bil moj prvi tovrstni podvig, ker sem prej ponavadi končala že v Suhem Dolu. Tako ti jaz lepo prešeno gonim moj bike naprej od Suhega Dola, ko se kar naenkrat na makadamski potki za mano pripodi ogromen nemški ovčar, z grozečimi zobmi in huronskim laježem. Tako na ene 50m je bila vidna hiša in njegov gospodar z družinico, ki je tudi opazoval kaj se dogaja. Seveda sem začela mahat, naj pri hudiču prikliče to zverino nazaj domov, ampak tip se je nonšalantno režal in mi skušal dopovedat, da bi blo boljše, da se ne vozim tam... Skratka un hudič od psa ni nehal lajat in renčat, js pa sem od samega straha obrnila kolo in se spustla po klancu v upanju, da bo pes le šel kam drugam in k sreči je res hitro odnehal :cry: Tako je blo to :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa une prasce, ko se jim pes sred ulice poserje, pa grejo mirno naprej :fight2:

ko je glih govora o psih...sem šu zadnjič zjutraj na faks in vidim starejšega človeka s psom.....stari je imel čez roko polivinil vrečko in čepel zraven psa...pes se je napenjal lastnik ga pa spodbujal naj se kenja....vrečko je držal neposredno pod anusom od psa....hecn prizor za nas ki tega ne vidimo velikokrat.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa glih tolk smešno, kot če bi se tebi kdo smejal, ko te bi na WC-ju pri tem početju opazoval. Ja pa kako naj drugače spuca drek od psa?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa glih tolk smešno, kot če bi se tebi kdo smejal, ko te bi na WC-ju pri tem početju opazoval. Ja pa kako naj drugače spuca drek od psa?????

tle ni poanta kako spucat drek...jst vem da ga mora...sam jst tega v življenju še nisem vidu..ker pri nas pelješ psa 50 m od hiše in si v gozdu....torej vrečke niso potrebne...pač tako je če seljak pride v mesto...se čudi ljudem...in oni se čudijo njemu.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj si pa ze pitbulla vidu v hribih?? ...

Pitbula, rotvajlerja, kavkaškega ovčarja.....

Labradorci, terierji, razni nemški, kraški ipd ovčarji in njihove medsebojne velike mešanice so pa že vsakdan.

Mimo so časi, ko so na deželi imeli male psičke, ker jim je bilo škoda dati jesti. Z naraščanjem standarda ljudem je zrasel tudi psom in tako se sedaj po deželi potikajo mrcine namesto malih cuckov. Samo čakam dan, ko bodo na PopTv ali Novicah objavili, da sta dva ali trije (skratka krdelo) psi v gozdu napadli sprehajalca, po možnosti še otroka.

Lovcem se je to že zgodilo, pa se je pes malo zajebal. Je šel kasneje raziskovati lisičje luknje. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesa na ŠPAGO..................................pa polivinil vrečko v roke

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

je rekel moj sosed Franci.........zapriseženi ljubitelj živali!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!