Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Mojega Runnerja sem kupil leta 2002 in je nov model. Rekli so, da ima tudi vecji vplinjac, in sicer 17,5. Ampak ko sem pogledal sem videl da je 12ka <_< . Letnik masine (Hiper 2 Pro) pa je 2001 in to z 12ko :wacko: .

Kaj so ga oni zamenjali in prodali naprej ali uvoznik? No lahko da je res 12 original saj na nič ne namigujem :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ksm kupu skutrja (Gilero Runner replica Poggiali) je mela Hi-Per2 pro masino in 17,5 fergazer. sicer je oblika letnik l.01. masina je pa l.02. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz mam pa en problem z runnerco :cry:

predvcerisnem mi je zacelo teci olje iz bloka masine (iz tistega mesta kjer je oljna pumpa)

SLIKA (to kar je obkrozeno je pobrano z neta) oelpumpe.jpg

potem se grem isti dan peljat in cim sem su nekaj malega cez 90 km/h (po stevcu) se je motor ugasnil in cutilo se je kot da bi nekaj v bloku masine zablokiralo (variomat,sklopka ipd.) potem sem odstranil uno crno plastiko ki je na bloku masine (na spodnji sliki je ta plastika obkrozena z rdeco barvo) ko sem to odstranil se je iz unega mesta pri zobnikih za vzig (kick starter) kr dim kadil ven :cry:

A je meu ze kdo podobne tezave?? ucer sem dou dol dekl in tm ko je oljna pumpa je polno olja in kar tece vn :xx:

post-18-1087641515.jpg

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tizdej vžge?

Ribnlo je ker ni blo olja. :D

Ja vzge normalno samo se pri doloceni hitrosti ponovi problem .

Ribnilo pa ni zato ker ni blo olja not ker mam poln tank tts-a .) morda je sla oljna pumpa toda dvomim ker so se vse cevke gor vsaj men se zdi da so gor :) :unsure: .

Samo mene zanima zakaj mi pri doloceni hitrosti (al pri dolocenih obratih) masina crkne in zablokira oz. masina zacne bremzat :blink: (men sploh ni treba) in zakaj se mi zacne kadit iz unih zobnikov pri kick starterju (oznaceno z rdeco na sliki)

post-18-1087642353.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum....variator si vzel dol in pogledal kaj se za njim dogaja?Oljno pumpo si vzel dol pa pogledal ce ti ni postruzlo dol tiste stangice ki pride not v "zobnik" da zene pumpo oz. ce ni "zobnik" z notranje strani dol postruzen?Jermen ki zene vodno in oljno pumpo je ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hum....variator si vzel dol in pogledal kaj se za njim dogaja?Oljno pumpo si vzel dol pa pogledal ce ti ni postruzlo dol tiste stangice ki pride not v "zobnik" da zene pumpo oz. ce ni "zobnik" z notranje strani dol postruzen?Jermen ki zene vodno in oljno pumpo je ok?

Bom su jz zdej se mal sraufat pa bom slikal oljno pumpo,vario...mogoce bos ti roba potem vidu na slikci ce je kaj narobe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom su jz zdej se mal sraufat pa bom slikal oljno pumpo,vario...mogoce bos ti roba potem vidu na slikci ce je kaj narobe .)

Ok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikat nism mogu ker je digitalc u piz** :angry: (use mi gre narobe)

No stvar je sledeca mal prej sm se su peljat da vidm ce se dogaja z motorjem isto kot vceraj . med voznjo stevc pride nekaj malega cez 105 km/h in jz sm mislu da je ze vse v redu z motorjem pol se pa furam nazaj domov in vidm da se mi hitrost zmansuje pr 70-80 km/h mi je zablokiral pri variatorju in motor je zopet zacel sam bremzat potem sem ga porival kakih 200m in ga s5 vklopil opazil sem da se vrti v prazno :wacko: doma sem dou dol deklc in lej ga zlomka kaj se je zgodilo os se je zlomila pa ona cevka pri oljni pumpi je pocla :cry:

(Roba sposodil sem tvojo sliko sam za prikaz te osi )

post-18-1087656415.jpg

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest poznam enga, k prodaja MALOSSIjevo gred (16000rpm) za 20.000sit, kok ma pa prevozenih pa ne vem! lahko ga kontaktiraš na ircu ma nick _cime je pa na kanalu #skut

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest poznam enga, k prodaja MALOSSIjevo gred (16000rpm) za 20.000sit, kok ma pa prevozenih pa ne vem! lahko ga kontaktiraš na ircu ma nick _cime je pa na kanalu #skut

Sej se na motosvetu tud :) Prevozenih pa nima dosti ker vem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P**** m***** spet en skuter ki mu je os sla.Torej je os od motorna gredi isto fuc ko je pri meni bla takrat?

Ja ta os glavne gredi je sla v pm :cry: zdaj bodo pa s5 stroski :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@WacKer: To se ti je zgodilo na 50ccm? :unsure:

Ja na 50ccm.Gor je biu gianelli nrx (odprt v loncu) ,malossi multivar 2000,malossi fly clutch,bela malossijeva fedra,bruseni izpusni kanali,sportni filter,pa neki malossijev bat s kromiranimi obrocki je biu notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz pa bi vilce kupo če ma kdo plisss, ker so hin. Not nabije pol pa več nea vun grejo. :cry: :?

p.s.: lahko tui od 125 ccm samo pol je se trea belanco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!