Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

Ja odvisno od kit-a ce mas bol svoh kot jaz primarnih ne rabis podaljsevat ker lahko samo zjebes s tem da so predolgi pa zgubis pospesek!! <_< Sekundarni pa so podaljsani pac za koncno hitrost. Je pa vrei da menjas obojne prim. in sek. samo je malo drago sekundarni stanejo okoli 18000sit primarni pa se kakega jurja vec :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kolega kupuje nouga runnerja, pa mu na dobavnici piše gilera runner 50 sp fl. pa sm mal po internetu gledu, pa piše da ma blower-cooled hlajenje. zdj me pa zanima al je to zračno hlajenje al kako?

kr pri pure-jetu pa piše d je liquid cooled??

help anyone??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim, da je to obično zračno hlajenje z onim ventilatorjem, sicer pa tak vse firme probavajo namesto da bi iznašle kake nove stvari, samo nove izraze za stare stvari, ki jih mogoče malo nališpajo :D .) nevem no, moje mnenje naj me kdo popravi če nimam prav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. jaz sem zadnjič z mojo gilero runner po pomoti preskočo ležečega policaja :wacko: , ker ga nisem opazo(bila je tema), in od takrat mi v izpuhu čudno ruži, koda da bi blo kamenje noter, pa vsakič ko se v kakšno luknjo zapeljem tak čudno zruži, koda da bi nekaj po njem vdarlo, samo sem že gledal pa se nena na nič naslanja. naj mi prosim nekdo pove, ali morem nabavit nov izpuh, ali lahko totega nekako popravim :? :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se je samo odtegnil..Mogoce je kaki net spustil in plese not...Tako kot je den2 rekel vzami dol obrni okrog in poglej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jaz imam Gilero Runner in je zelo dober scooter. Imam nov model in je veliko boljsa od starega modela saj je veliko bolj izpopolnjena. V ovinek je ne rabis vec poriniti saj je spremenjeno lezisce bencinskega tanka. Je brez blokad in gre 95 po realnem števcu saj sem ga dal meriti

post-18-1083424148.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez blokad in nepredelana 95????? <_< <_< <_<

men gre DNA s 70 kitom pa original prenosi 95 <_<

ker model maš to? ker letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po katerem števcu si pa dal merit?

aja, a je purejet?

Popravljeno . Popravil psyho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez blokad in nepredelana 95????? <_< <_< <_<

men gre DNA s 70 kitom pa original prenosi 95 <_<

ker model maš to? ker letnik?

pa pozabo si povedat, da maš enako mašino ko on razn če ma purejet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, saj meni gre tud moja gillera runner dd letnik 99 brez blokad pa gianeli auspuhom 100, samo to je po števcu, števec pa laže za 10 km/h najmanj.... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi res rad videl Pure Jeta ki gre z vsem orginal realnih 95km/h

ja sej skuterski stevci pa ja realno kazejo... :lol1: :lol1: :lol1: :P

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 95km/h pa je že potreben kakšen fergazer 17-ka ;) Em, torej ainspritz odpade ko knof od gat... Računaj na realnih 75km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nov model in je veliko boljsa od starega modela saj je veliko bolj izpopolnjena. V ovinek je ne rabis vec poriniti saj je spremenjeno lezisce bencinskega tanka...

Kje pa si to slišal?

Spremenjeno ležišče bencinskega tanka? Ni več treba povrivat v ovinek? LOL

Daj povej kaj je še kaj izpopolnjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jaz imam Gilero Runner in je zelo dober scooter. Imam nov model in je veliko boljsa od starega modela saj je veliko bolj izpopolnjena. V ovinek je ne rabis vec poriniti saj je spremenjeno lezisce bencinskega tanka. Je brez blokad in gre 95 po realnem števcu saj sem ga dal meriti

kaj naj bilo še pobolšano pri novem runnerjem? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jaz imam Gilero Runner in je zelo dober scooter. Imam nov model in je veliko boljsa od starega modela saj je veliko bolj izpopolnjena. V ovinek je ne rabis vec poriniti saj je spremenjeno lezisce bencinskega tanka. Je brez blokad in gre 95 po realnem števcu saj sem ga dal meriti

:lol1: :lol1: :lol1:

ti se kr tolazi... :P ...95... :lol1: :lol1:

dej rec se da ma racing vzmetenje, 2x 320 mm zlati brembo spredi, karbonski okvir in akrapovic auspuh!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj sošolc ma ta novo runnerco, pa je jajc od skuterja. Slabe vozne lastnosti,

pa ovinkov se ne da dobr polagat. Najbolj smešno pa je, da on prau, da mu gre

105, ker je dal dve blokade vn - :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

105 km/h, s tem da dirkasko prpravlen ZIP 50 ccm, k delajo generalko po vsaki dirki gre pa 30 km/h vec... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj sošolc ma ta novo runnerco, pa je jajc od skuterja. Slabe vozne lastnosti,

pa ovinkov se ne da dobr polagat. Najbolj smešno pa je, da on prau, da mu gre

105, ker je dal dve blokade vn - :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

hehe, ja pa še 3 blokade ma notr ne? :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj sošolc ma ta novo runnerco, pa je jajc od skuterja. Slabe vozne lastnosti,

pa ovinkov se ne da dobr polagat. Najbolj smešno pa je, da on prau, da mu gre

105, ker je dal dve blokade vn - :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ja za polaganje pa to je tudi odvisno kašne gume ima ta tvoj sošolec... in ne moreš kar rečt da kako se ne da polagat in slabe vozne lastnost če je on nesposoben za na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ja pa še 3 blokade ma notr ne? :D :lol1:

hehe :lol1: eno ma v žmigavcu, eno v ventilčku, eno pa na števcu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!