Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

hehe :lol1: eno ma v žmigavcu, eno v ventilčku, eno pa na števcu :lol1:

ne ne, števec nima blokade, če teko kaže :D

blokado ma najbrž v tretjem šraufo od desne plastike :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se delat norca. Enemu gre gilera runner z športnim filtrom 115. Jaz sem se pa mimo pelo 75 po mojem števcu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Jaz imam Gilero Runner in je zelo dober scooter. Imam nov model in je veliko boljsa od starega modela saj je veliko bolj izpopolnjena. V ovinek je ne rabis vec poriniti saj je spremenjeno lezisce bencinskega tanka. Je brez blokad in gre 95 po realnem števcu saj sem ga dal meriti

15955politic-laugh.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Dark killer-ju ni ne duha ne sluha vec...

zgleda da se je ustrašu :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

post-18-1073230561.jpg

še zmeram me tok mika, da bi to naredU!

Sem gledal danes, posoda, kjer se akumolator se da odstrant, da ne pride nižje kot robovi rdeče plastike. Samo problem je s posodo za olje.

A ma kdo kako idejo?

A bi se dal dat posodo od Stalkerja, ker je manjša.

Pls help :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalo bi se že, samo pol ne vem kak bi z onim plavačem, ko ti kaže kok še ga maš notr.

Drugač pa je zadeva zelo mikavna :OK: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tud to naredo samo na sf-u pa bi mogo še blinkere si naredit, največji problem bi bil vrjetno to ploščo za spodaj naredit :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tud to naredo samo na sf-u pa bi mogo še blinkere si naredit, največji problem bi bil vrjetno to ploščo za spodaj naredit :? :hmm:

Blinkerov sploh ni problem nardit,plosce pa tud ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

feltne bi mogle bit bele! B)

Jebediah : kaj bi pa ti še novega razen barve ? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele predelave zadka so mi pa močno všeč! sam jst sm se odloču,da v skuter ne gre niti tolarja več(dodatna oprema & te scene)... brezveze je k skuter tko hitr zgubi ceno... ne zdi se mi vredno zabijat časa in denarja...

aja glede voznih lastnosti skuterja: to je skuter k se ga da najlepše zalagat...edini problem je ta da ma lahek zadek... posledično to prpelje do zlo hitre obrabe zadnje gume...vsaj pr men je tko :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele predelave zadka so mi pa močno všeč! sam jst sm se odloču,da v skuter ne gre niti tolarja več(dodatna oprema & te scene)... brezveze je k skuter tko hitr zgubi ceno... ne zdi se mi vredno zabijat časa in denarja...

aja glede voznih lastnosti skuterja: to je skuter k se ga da najlepše zalagat...edini problem je ta da ma lahek zadek... posledično to prpelje do zlo hitre obrabe zadnje gume...vsaj pr men je tko :devil:

Ravno obratno. Skoraj vsa teza skuterja je zadaj (motor,... ) + teza voznika (in sovoznika) je zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful se čuti, če je prazen al pa poln.

če je poln ne gre na tazdnjo kr sam od sebe :)

razlika je 12kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa moj runner 180 letni 2000 a ta ima tudi 12,5l tank al ma kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa moj runner 180 letni 2000 a ta ima tudi 12,5l tank al ma kaj več?

isto ma, enkr pocak da se ti lucka ua bencin przge, takrt mas 2l rezerve :) natankas pa lahko mau mn kpa 19l :) useen mal vec ostane 12.5l je pa ubistvu 13l ker je tank za olje velk 1l :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!