Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

kaj pa moj runner 180 letni 2000 a ta ima tudi 12,5l tank al ma kaj več?

A nisi vedU :D

Nisi nikol tankal polno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi vedU :D

Nisi nikol tankal polno :)

nak nisem še tankal polno...sm men se zdi da mi piše v knjigci13,5 nism 100% :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja glede voznih lastnosti skuterja: to je skuter k se ga da najlepše zalagat...edini problem je ta da ma lahek zadek... posledično to prpelje do zlo hitre obrabe zadnje gume...vsaj pr men je tko 

No, no, no, pretiravat pa ni treba <_< Mislim da bi lahko o tem keri skuter ma najlepšo lego na cesti kar novo temo odprli. Sam pa se ne strinjam s tvojo izjavo. Po mojem se od vodno hlajenih skuterjev da najlepše polagat Aerox, čeprav se da vsak skuter do konca položit, dober voznik bo šo z vsakim do konca dol. Mislim pa da Runner že zaradi svoje velikosti in teže nima najlepše lege na cesti med 50ccm skuterji. Mogoče ma med 125 in 180ccm najlepšo lega, ker tam pa je že med manjšimi.

Sem pa tega mnenja da je vožnja na Runnerju dosti bolj udobna kot na ostalih 50ccm skuterijih (tako za voznika kot sopotnika) :notworthy: . Ker vsi vemo kak zgleda vožnja sopotnika na Aeroxu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ful ni dober občutek pri runnerju ker se mi zdi, da nima dobre razporeditve teže, zato ker ma tank spredaj in 12l, je nekje 12kg ne, torej je spredaj zelo težek in se mi zdi da ga moreš na začetku nekako prisilit v ovinek potem pa kr pade not .) nevem no, meni ni tak filing v ovinke z runnerjem, samo je res da jih nisem dosti vozo, pač takrat ko sem jih sem imel tak občutek

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo

zadnič mi je eno budalo na skuteru en žlauhec vun potegnilo pa nena vem z kot vem pa da ovi žlauhec spodaj pri desni stopalki pod skuterm gledo vun meni je deloval kot neki odtočni zlauh samo odtočni zakaj ?

sem pa opazo da mi zadnečase spušča bencin z zadnega dela skutera ?

možno da ovi žlauhec ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti zlauhec je bil pri meni zato, ce se ti je bencin preko pokrovcka polil pa je potem stekel po zlauhcu na cesto. Samo Runner ima pa spredaj lukno za tankanje, tako da nevem natancno od kot je zlauhec... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je glih tako za odtekanje, če poliješ mimo (zdaj točn ne vem kako ma grlo tanka nareto) ali pa je iberlauf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='29 May 2004 @ 00:26'] hmz...

samo runner ma spredaj tank ... zadaj pa mi benz vun teče možno da z fergija ?

Ce je je z fergija da ko je prevec bencina v slaci spodaj skozi ta zlauhec odvecni bencin ven tece...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem se od vodno hlajenih skuterjev da najlepše polagat Aerox

ok, to je pa res... na aeroxa sm pa čist pozabu! sam zdj je spet tko... k se enkrat navadš enga skuterja,pol se ti ga itak zdi uizi zalagat... tko da, glede tega se kregat... brezveze!

glede udobnosti pa...pr men se sopotnik nima glih najbol k nimam zadnjih tačk...a ma kdo za prodat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo! sm pa iz železnikov...16 km od škofje loke! s kje si ti? sej če nebi blo druge bi mi lahko po pošti poslal...sam to je dost ku*** k človk nikol ne ve kaj dobi... a so drgač še uredu te tačke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce das za bencin ti prplem do doma ce ne ti pa lahk slikam pa bos vidu lahk pa po posti ti poslm ce noces dt za bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivijo si dubu moj PM? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdj odvisno kok ti avto kur;) hecam se! ja če bi ble uredu bi ti itak dal za benz...

PM-ov nism pa nč dubu! djta mi mail poslat če mata kšne ponudbe. sj e-mail naslov mam napisam tmle pr profilu...

ajde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa... men se je pa zdelo mal čudno zakaj nimam nobenga PM-a ;) ej dj povej s kje si... a se ti spača furat za 3000? lohk se prpelješ če hočeš, lohk pa tud pošlješ... kar je teb lažje... sam če boš pošiljov, mi res fotke še prej pošl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm iz lj tko da men se ni problem furat

ti povej sam isto postnina ni tok pocen

ti se odloc pa mi povej jst ti lahk jutr poslikam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam en problem je...jst sm samo še jutr doma, pol me pa do pondelka ne bo... tko da če ti ni odveč se furat, lohk jutr prletiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!