Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

moj frend je meu pa na peugotu vso opremo od polinija (kit 70, filter, valjcki pa se velik stvari) pa mu je sou realnih 130 k smo ga z avtom merl!

:yea2: :yea2: :yea2:

Kaj od Polinija Corsa/Evo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend je meu pa na peugotu vso opremo od polinija (kit 70, filter, valjcki pa se velik stvari) pa mu je sou realnih 130 k smo ga z avtom merl!

:yea2: :yea2: :yea2:

Pod velik stvari še šteješ prenose pa fergazer predvidevam? Pa še mogoče elektroniko za vžig? Pa pomembno je še če so prenosi primarni al sekundarni, al kar obojni.... Ker 130 je že kar faj speed za skutera :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kit najmanj corsa če že ne evo, drugače lahko o 130 sanjaš samo

aha, z navadnim gus-om niti sanjati na moreš o takih km/h :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take zgodbice mrzim. Kok tipov je men ze prjavlo da ma 50 pa da mu gre 90 al pa 100 realnih. :zzz:

Mislm, in pol pa še trdi.. Sej nebi reku da bi mel kaki superduper 50cc kit notr, ampak ne, vse serijsko z original avspuhom, pa brez blokad.. In to mi pol skos trdijo.

I fakin hejt that :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na DRAG povabiš pa so takoj vsi tiho zacnejo gume mam premalo napumpane jermne mi drsi pa take pa malo smo :topic: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre pa zdej k sm plunu not u rezervar k sm tanku 93,33333333333312 km/h!!! REALNO!!!! :o :afro1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec si kaj razmišljal da bi šel na kako psihoterapijo. v vsakem primeru bi ti koristila :kva2:

Popravljeno . Popravil Robtech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej robtech a ta slika k jo maš v avatarju a si biu to za maškare a si svojo žensko sliku? Psihoterapija...hmmm. Jah nevem mogoče bi blo pa dobr!! Bom premislu!! Hvala za nasvet!!

p.s. _oki_: Hvala za sočustvovanje (al neki tazga) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede hitrosti an, men gre runner z airsalom t6 pa tecnigasom rs nekje 115 PO ŠTEVCU, to je nekje 100 realnih an, tak da sam s prenosi bi se dal marsikej dosežt an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec bi sel ti z nami kdaj na kaksno pijaco ker bi te par ljudi rado spoznalo :) Si za eksn?

ajz jih tudi poznam nekaj pa jebediaha bi tudi radi spoznali :D :D

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa njihove Di-turbo-Teche :notworthy: :notworthy: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki si pozabu!! Moj ma še NOS!! Pa zdej kar kurilca notr točm!! Veš kolk lepš laufa!!! Pa še dimno zaveso dela uzadi če bi me slučajno kdo hotu napadt!! Kva si ti zdj pametn m|t3k k maš 125 kubov!! Prej k si meu ditecha si se pa z unmu hvalu!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki si pozabu!! Moj ma še NOS!! Pa zdej kar kurilca notr točm!! Veš kolk lepš laufa!!! Pa še dimno zaveso dela uzadi če bi me slučajno kdo hotu napadt!! Kva si ti zdj pametn m|t3k k maš 125 kubov!! Prej k si meu ditecha si se pa z unmu hvalu!! :BUA:

a ti če bi mu prejšn auto kot fičota bi hvalu fičota, če bi zej mu mercedesa?? :rolleyes: :unsure:

don't think so ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!