Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

samo jaz pa še vedno nea vem kolko je fergazer original na runnerci letnik 98 pa je 50 ccm????

Kaj ti posodim ravnilo? <_< Verjetno je pa tak 12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tujih trgih (Nemčija, Hrvaška :o , Nizozemska...) se prodaja tud sr50 "fun master" ki ma piaggotov motor (hi-per 2 PRO) in tud 17,5 fergi!! Oblika je pa taka kot ditech!! Zelo zanimiv motor!! Kuj bi ga meu!!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud 4ta generacija Ditechov ki so prisli pred kratkim v prodajo imajo PureJet-ove agregate gor .)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ja!!! Ker na področju vbrizga je pa pomoje ditech® še zmeri najboljša mašina za "tunirat" (čeprav še zmeri ni tko k bi moglo bit)!! Tele purejeti so pa vsako leto bolj zablokirani in omejeni!! Če bi pri nas prodajali sr50 funmaster (hiper 2) bi pomoje ditechov blo ene 20% max!! Jst ga sigurno nebi imeu (ditecha mislm)!! Pa sej tud ditech ni napačen samo glede tuninga je pa glih "mau" za konkurenco!! Če hočeš imet skuter in ga tunirat kupš enga zipa!!! Če se pa hočeš relativno poceni vozt naokrog in recimo da še zmeri "človeško" (ene 70-80 km/h) si pa kupš ditecha!! Ah pa to je že vse :topic: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ja!!! Ker na področju vbrizga je pa pomoje ditech® še zmeri najboljša mašina za "tunirat" (čeprav še zmeri ni tko k bi moglo bit)!! Tele purejeti so pa vsako leto bolj zablokirani in omejeni!! Če bi pri nas prodajali sr50 funmaster (hiper 2) bi pomoje ditechov blo ene 20% max!! Jst ga sigurno nebi imeu (ditecha mislm)!! Pa sej tud ditech ni napačen samo glede tuninga je pa glih "mau" za konkurenco!! Če hočeš imet skuter in ga tunirat kupš enga zipa!!! Če se pa hočeš relativno poceni vozt naokrog in recimo da še zmeri "človeško" (ene 70-80 km/h) si pa kupš ditecha!! Ah pa to je že vse :topic: !!

če hočeš kaj "tunirat" kupiš skuter z mašino Minarelli al pa Piaggio/Gilera na frgazer

največ delov se dobi in najceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo menjal pri runnerci podlago števcev? A je zajebano.

ni zajebano. Samo stevec mores na prafaktore razrsraufat. Da dobis ono plato ven. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo menjal pri runnerci podlago števcev? A je zajebano.

ne ni tolk, mal je dela sam se da lepo nardit.

A boš to sam plato naredu, a si jo kot najdu..?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cime tiste slike k mas ti zravn en modr skutr k je a je to piaggio nrg? u glavnm iber hudo je zrihtan spredi pa ce mi loh sam poves ke si dobu tisto masko za luci k jo mas spredi a si jo sam naredu?

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cime tiste slike k mas ti zravn en modr skutr k je a je to piaggio nrg? u glavnm iber hudo je zrihtan spredi pa ce mi loh sam poves ke si dobu tisto masko za luci k jo mas spredi a si jo sam naredu?

:OK: :OK:

Ti si pravi NRGi ce je Zip :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cime tiste slike k mas ti zravn en modr skutr k je a je to piaggio nrg? u glavnm iber hudo je zrihtan spredi pa ce mi loh sam poves ke si dobu tisto masko za luci k jo mas spredi a si jo sam naredu?

:OK: :OK:

:lol1: lol :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni tolk, mal je dela sam se da lepo nardit.

A boš to sam plato naredu, a si jo kot najdu..?

LP

nevem če bom sploh menjal. samo se morm najprej mal pozanimat, preden začnem kej delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sori pizda ne spoznam se na piaggiote pa se spredi ne ki predelan pa ga sploh ne spoznam! ti mi sam povej ce si masko sam naredu al so jo ke dubu? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika je original, samo luknje so not zvrtane (hlajenje)... in prebravana je => plastika vijola, mrežica bela

drugače pa zip ni več moj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaa sam je iber hudo! folk jst mam pa runnerco pa bi jo rd se mal zrihtu (sam na izgledu) ce ma kdo ksn nasvet. zdej ce je ksn kej tazga ze sprasvou se opravicujem!

:hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!