Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

slike trenutno nimam cakam na digitalca drgac je pa zivo rdeca pr zracnikih ma sivo barvo ob stran sm se sam ene sive nalepke za avto dal (crte) pa rocaj sm zadi se na siv pobarvu! taka je zdej pa nevem kaj bi se naredu tko v izi ne da je nevem kok zrihtana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

tisto podlago sem zadnic uzeu dol pa sploh ni teško malo morš števc razšravfat pa cagre dol pobrat pol pa sam s fenom segrejes pa gre dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za une dve znam(variator,izpuh) in sm jih že dal vn. zanima me pa kk je blokada na fergazaru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrunto sm zakaj neče potegnit. avspuh je od olja zapacan. kk naj olje vn spravim? :cry: :?

Malo bencina noter vlij pa prižgi skuter. Samo stoj stran od izpuha, ker bo vsekalo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj temeljita metoda je da avspuh dol odsraufas, ga s prenerjem zagrejes da saje mal odstopijo, pa z wapom spucas notranjost. tak smo vcasih delal (oldschool). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dusilc odsraufu pa ga odpru vzel cevko k je notr vn k je bil cist zapacan k bi se posrov not mal potolku da je tist ta glavn dol padl pol pa polil z bencinom pa przgau vse skup! in zdej je avspuh lepo cist!

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diagnoza:mam runnerja pa mi je puščala dihtunga in je voda odtekla zato pa se je motor začel gret je šou še semering :cry:

no ka je blo:ko sm se pelal iz ovinka sm mel pol gasa pol pa do daske in ni šel več sam ugasnu,smmislu da je piknu pa ni ko se je ohladil je delu normalno,

pa sm ga razstavu in vidu sfukan bat od pregretja pa tut mal risov, :doze:

če bi zdle motor sestavu bi delu sam nebi mel takih pospeškov pa končne sam laufu bi ne vem zaka po moji loigiki

v glavnem treba brusit cilinder ,tesnila,bat ,semering pa nevem al bi še novo pumpo kok to približno košta :? :? :?

razmišljam o Italiji sam se mi ne splača za tak gnar al pač(benz+cestnina 15k )

:angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše, da naročiš in ti pošljejo (www.scooterkit.com itd. )

Sicer pa se strinjam z [2fast4u]... To je blo dovoljenje boga za 70ccm... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo jst mam pa pr svoji runnerci en problem! zdej tko je k sm jo kupu (4 leta staro) se mi je zdel da so sprednji amortizerji nekam trdi pol sm pa mal pogledu pa vidu da je blo neki umazanije crne uspod! sm to pobrisu namazu z wd-jem in je blo v redu cez en mesec so bli spet trdi! pa sm masko odpru do njih sm prsu sam pa ne najdem kako bi jih zdru! a ma kdo kasn nasvet glede tega kaj bi loh blo narobe pa kaj nej nardim!

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil mzibert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!