Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

ja, podrobno si oglej tesnila na amortizerih, če še vedno ne najdeš vzroka pa pelji k serviserju

aja, pa če je iz amortizera steklo olje (oz plin spustil za plinske) se vidi tak da ko zapelješ na luknjo se amortizer stisne do konca in ''vdari'' skupaj, tak je meni ko mi je prednji spustil dušo, če je preveč trd pa je možno da je zvit, pa ''pikne'' , janzevec ma prednega tak zjebanega da temu ne moreš rečt amortizer :D ko stisneš skupaj ostane skupaj, ne skoči nazaj, moreš predni del skuta v luft dvignit pa strest da ven skočijo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem, motor nima iskre oz. jo tu pa tam vrže npr. 1x na 5 min :) pa me zanima kje naj začnem gledat?

Aja pa ni svečka kriva :) !

Aja pa motor je runner 180, semizdi da je takoalitako vse isto kot pri 50!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

runner nima blokade na fergiju, ampak ma eno blokado na variatorju in DVE blokadi v avspuhu.(vsaj v mojem je tak) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druga blokada na avspuhu je tam k se štuka avspuh in sicer ena podložka. Ker jst sm prej meu odstranjeno blokada na avspuhu (slepa cev), in jermenici in mi je šl prbližno 65 pa pospeški so bli za popizdit :wacko: zdej sm pa to podložko v avspuhu zbrusu pa gre 80 km/h pa pospeški so... :yea2: tak da naznam če je pr običnih runnerih tak , k ja mam sport production... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mene pa zanima ce je kj narobe ce se furas brez une crne plastike na magnetu?? k zanc mi je kolega reku da mi gre lahko magnet v qrac?? :ph34r: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je ja ščitnik. Če pride voda zravn...ni dober pomoje. sam če pa gledaš tiste športne magnete in elektroniko, ko je vse odprto, pol pa ni frke. nekateri si ta magnet mal predlajo.

poznam tipa ko ma zipa sp pa ma tt pokrov povrtan, pa originaln magnet. in ko pere motor mu voda tece povsod ven. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja mam zdej tu 2 problema:

1.Ko bremzam s prvo bremzo mi trse balanco.ma kdo kej pojma zakaj to dela?

2.žmigavci mi utripajo zelo hitro (delajo pa vsi,ker ni noben pokvarjen d bi lahko drugi bolj žmigau)

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam zdej tu 2 problema:

1.Ko bremzam s prvo bremzo mi trse balanco.ma kdo kej pojma zakaj to dela?

2.žmigavci mi utripajo zelo hitro (delajo pa vsi,ker ni noben pokvarjen d bi lahko drugi bolj žmigau)

:hmm:

1.Zategni bilanco vrjetno je to

2.Regulator poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em _Roba_ kje na fergiju je blokada?  :hmm:

Sem dal v eni temi ze slikico samo nevem vec kje...Drugace pa tako kot je dj_runner reko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam zdej tu 2 problema:

1.Ko bremzam s prvo bremzo mi trse balanco.ma kdo kej pojma zakaj to dela?

2.žmigavci mi utripajo zelo hitro (delajo pa vsi,ker ni noben pokvarjen d bi lahko drugi bolj žmigau)

:hmm:

1. luft mas v belanci zatefgni tisti lager

2. mogoce mas 5w zarnice not namest 10w

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!