Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

js mam pa po dougem času s5 eno uprašanje. powejte mi kk nej s plastik dol spravim sprej, ka nej uporabim d mi ne bo začel plastik topit oz razžirat? :afro1: :alien1: šmirglanje je zadnja varjanta. <_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

drgač pa mislim da ni druge kot da šmirglaš...

mogoce pride v poštev kak nitro razredčilo, sam ga boš preveč porabu pa ne boš nikol vsega dol spravu. če pa mislis barvat motor moreš pa šmirglat v vsakem primeru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novo morm pobarvat one zračnike pa tm na deklu, sej se vidi ka sm js pobarvo,

P.S.:ni off topic kr gre za gilero runner :)

post-1647-1107111834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi z bencinom

je dost da topi spray barvo plastike pa ne poškoduje

sam če boš na nov barvu je itak vseen tud če zbrušiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali obstaja taka barvna kombinacija??

al je mozna da ma fxr 180 spredi nalepko SP al majoto sam 50

al majo gilere originalne gume maxis gor?

kaksen se vam zdi tale motor ker se zanimam za nakup*

http://www.(Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=24930#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxis so v vecini sem jih jaz tud imel....Samo ta nekam cudno stoji spredaj ali pa se mi samo tak zdi :hmm: Zglrda da je tista plastika oz. nalepka od 50ke gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej so sp 125 pa 180 tut.

Gilera runner 180 sp sm ga že vidu tak da no od 50 ke.To je pač 180 sp ni fxr al pa kej podobnga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner 125 in 180 so samo fxr in vxr oznake in niso sp , sp so sam 50ccm! Sicer pa ce smo ze na tem ce je sp al pa dd ni sp nic bolse to je sam v barvih !

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo.

Dajte mi povejte, tisti, ki imate ali pa ste se že kdaj vozili z runnerco, če je kaj večja oz. višja od kakega speedfighta in aeroxa...

Prosim :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V visini mislm da ni prevelke razlike ma pa runnerca najvec placa za noge

niti ne .... NRG ma za moje pojme :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha super.. sepravi runner pa NRG mata malo več prostora :)

Ker recimo na speedyju se vozit ne morem, ker v ovinkih tak koleno ven tiščim ko rossi, ker mam previsoko grgr...

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm sedu na nrg-ju pa sm opazu da ma runnerca vec placa (jst sm visok pa rabm kr placa) je pa tko da runnerca pa nrg mata najvec placa za noge! Mal placa ma benneli pa aerox tut nima kerj velik kokr jst vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa nebi nove teme odpiru, ker se tole tud sicer navezuje na runnerco...

No ubistvu zanima me vožnja skozi ovinke kako jih vozite (tako, da se ne stegnete :P )...Ker mam namen kupit motor in sem bolj nov v tem...Pa to ne mislim za ovinke na križišču kjer štartaš z 0 hitrosti....Mislim ovinke v katere prideš z hitrostjo....Kok pred ovinkam bremzate,kok se nagnete in ostale pomembne stvari.. :hmm:

Če se komu, da seveda razložit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja mislm da je najbl važn da je guma še vedno dokaj nova in da ni deformirana ferma pomoje ni tok pomembna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dones sm vidu v živo Yamaho Aerox in sm samo  :eek: ...Tko, da vrjetn tisto kupm  .)

Ne ciljat sam na izgled pr motorju...pjd sprobat mal vec motorjev pol bos pa vidu ker ti odg. ... kar se pa tice vpr. glede polaganja ovinkov je pa use odvisno od posameznika.. ce je en clovek stor bo bol tezko fural kot rossi cez ovinke :yes: :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
klko pa lahko doseže končno hitrost runnerca 50 če naredeš vse predelave?

a moreš potem tudi zamenjat števec? :huh:

Kolk bos dal denarja not tolk bo letelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!