Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

em.. ja.. sm kere gume.. zamenjat za Maxiss... ker sem mel tote gor.. pa sem neki tu po forumu bral da so za en q.. pa sem razmislal da bi zai menjal na prvem servisu.. za ktere... dostikrat vidim da majo gor od Save gume...

zanima me kolk bi me prislo.. pa kere gume? :D

se opravicujem ce je blo ze pisano v tej temi o tem... enostavno se mi neda listat.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.. ja..  sm kere gume.. zamenjat za Maxiss... ker sem mel tote gor.. pa sem neki tu po forumu bral da so za en q.. pa sem razmislal da bi zai menjal na prvem servisu.. za ktere... dostikrat vidim da majo gor od Save gume...

zanima me kolk bi me prislo.. pa kere gume? :D

se opravicujem ce je blo ze pisano v tej temi o tem... enostavno se mi neda listat..  :grrr

Tema o gumah je .tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kako se montira kovček na runnerco? K sm vidu da ga nekateri imajo.

post-4851-1119382255_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kupis kovcek dobis tudi podstavek in sraufe in vse potrebno....pol pa tak vidis kak gre gor ! al se nimas kufra al kak? ker ce ga mas sploh nevem zakaj si vprasal,kufer je po moje najbolj izy stvar ki jo lahko gres na skuterju delat :rolleyes: :rolleyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kufra še nimam ampak mi ni jasno kak na to plastiko odzadej namontiram nosilc. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem te kupil. :grrr

T o sm sam sliko iz avto. net nahitrco gor prpopal.

A je kej narobe z njo? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej možno, ker se vid da je bila razbita enkrat, ker je na novo pobarvana.

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po zelo dolgem času je prišla vn nova oblika runnerce. Men se zdi zlo podobna novemu NRG-ju in Nexus-ki, drgač pa ni slaba.

ss_cuez48.jpg

Več informacij na linku: KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi prejšna oblika nekako lepša :) . Drugače pa je ta nova oblika zelo podobna maxi skuterju Gileri Nexus, vsaj meni se zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odmislim prednje luči in masko, izgleda tale runnerca hudo. Prednji del bi morali malo spremeniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odmislim prednje luči in masko, izgleda tale runnerca hudo. Prednji del bi morali malo spremeniti.

ta scooter mi je pa malo grši od stare runnerce bi rajši mel ono sicer pa motor pa vse ostane isto tak da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je podobna nexusu ampak sploh ni videt d bi to bla runnerca ampak krneki navmes

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta runnerca mi sploh ne deluje sportno bol nekako elegantno za umirjene skuterase ampak dobro ko se predela bi lahko hudo dobro zgledala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pred kratkim sem si kupil novo gilero runner (50ccm)(SP varjanta) . zdaj pa bi jo rad predelal. Predlogi za predelavo prosim tukaj! Hvala za pomoč ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me katere valjčke, katero izpušno cev in katere gume naj vgradim v gilero runner sp 50 letnik 2005 ???

:? :? :?

(sem gledal po iskalniku in nisem našel ničesar podobnega !!!! )

Popravljeno . Popravil Tekač !!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere valcke? to je odvisno od izpuha :)

Ker izpuh? ce mislis ostat pri 50cc je dober kaki zx al pa rr

Gume? odvisno kak drzno se rad vozis :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je sledeča. imam problem. učasih motor nima tiste prave moči, ne vleče, namest 115km/h po števcu gre samo 100 ipd. neki časa je tak, pol k je pa bol hladno, recimo zvečer, ponoči pa vleče k nor. ka bi to lahk blo? pa ne kr bluzit ampak pr8 za konkretne odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!