Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

heheh pol si pa kup kolo ;)

ja sej vem da purab ampak to j siguren kej narobe kr tuk usejen nebi smel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te malo ravnotežje jebe al kaj? Ker ma moj bratranc runnerco, sm jo že pelu pa se mi zdi čisto stabilen motor (s cestakom se je pač ne da primerjat). Je pa res malo čuden položaj na njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetnike je runnerca hudič, ker ima tank speljan drugače kot drugi skuterji in se s tem precevj razvnotežja zbije, ko pa boš enkrat naštudiru svojo lego telesa v zavojih boš pa znou polagat tut skuterja... jst znam mojga položt do kolena, mam kombinezon in sem na mobikrogu že delu take reči, drug problem je podlaga, ker na mobikrogu je res sfukan asfalt in verjem, da se hitro pade tudi na cesti, če si preveč dovoliš... na cesti ga nism in ga ne bom položu do kolena, ker nimam kje, edino do prstov na nogi, to je druga stvar, je pa res, da si lahko naštelaš malo amoltizerje, ker serijsko niso naštimani baš za položt skuter do nevem kake mere... men se do sedaj ni zgodil, da bi mi zadno kolo odnašal, prej mi je prvo odnesl in to je posledica postavitve tanka, priporočam ti, da ko si sam daš noge na sovoznikove tačke in tako izboljšaš svoj položaj na motorju s tem pa pridobiš na ravnotežju, sploh v polaganju oz. v ovinkih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja kaka mirca ku preverš kolk hladilne tekočine je? A se kje vid kje je min in max?

hvala in lp

zdravo.

Imam gilero runner in je res zelo nestabilna. Zelo hitro padeš.

prosim da mi gdo pomaga pri tem vprašanju.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=18737

hvala

loooool najbl smešn post kar sm jih kdaj prebrou (če odštejemo une druge k se tičejo TZRke pa RSke <_< ) uglaunm..poba sam 3 besede mam zate: kolo s pomožnimi kolesci :slap:

torej, po štirih letih z mojo predrago runnerco replica poggialli se nekako odločam za nakup runnerce 200vxr. zdej pa mi povejte kulk odbit motor sploh je to, mal o zmogljivostih mašine ipd...

Če boš s 50ke prešaltu direkt na 200ko ti jst svetujm da uzamš raj 125ko (str model) da se privadiš na pospeške in končno. Je pa 200ka supr, 4t mal porab končna okol 130km/h, je pa cena novega modela kar zasoljena, okol 800k sit. Poznam dost prjatlou k so šli iz 50ke na 180ko, pa so se kr dobr skantal, ker niso bli navajeni in so preveč tiščal. To je sam moje mnenje ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš s 50ke prešaltu direkt na 200ko ti jst svetujm da uzamš raj 125ko (str model) da se privadiš na pospeške in končno. Je pa 200ka supr, 4t mal porab končna okol 130km/h, je pa cena novega modela kar zasoljena, okol 800k sit. Poznam dost prjatlou k so šli iz 50ke na 180ko, pa so se kr dobr skantal, ker niso bli navajeni in so preveč tiščal. To je sam moje mnenje ;)

jp tko kt jst :D drugac pa gre 200ka tko kt 180ccm cist za malenkost gre slabs na startu drugac pa dobr leti... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi mogu met na posodici hladilne tekočine označene nivoje tekočine. Drugače pa tako, da je približno malo več kot polovica posode polna .)

Prever pa tko, da vzameš eno ČISTO palčko in narediš podobno kot se preverja olje pri avtu

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.

Ali veš kje se dolije zavorno olje za disk (spreden)?

Tm gor, kjer je ročka za premzo pod plastiko. Tm je ena črna škatelca. A tist raztauš pa naliješ noter zavorno olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre tam okol 80 po števcu, več ni šlo ko sem jo pelu. Pospeški so pa......kakršni so lahko pr 50 skuterju :P Malo že bolj povleče kot z orginalom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja runnerca je tud predelana tko da kar se tiče hitrosti in pospeškov mislim da ne bo tak problem. mene bolj zanima moč motorja. pa če jo je kdo od vas že vozu, kak se obnaša v ovinku glede na to d ma zad 2 amortizerja? se še vedno zvija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja runnerca je tud predelana tko da kar se tiče hitrosti in pospeškov mislim da ne bo tak problem. mene bolj zanima moč motorja. pa če jo je kdo od vas že vozu, kak se obnaša v ovinku glede na to d ma zad 2 amortizerja? se še vedno zvija?

Jst je še nisem vozu, to da ma zadi 2 amortizerja more bit pa zanimiu ja ;)

Praši Benota on ma zdej VXR 200 ta nov mudel, pa ti lah pove kaj pa kako B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja runnerca je tud predelana tko da kar se tiče hitrosti in pospeškov mislim da ne bo tak problem. mene bolj zanima moč motorja. pa če jo je kdo od vas že vozu, kak se obnaša v ovinku glede na to d ma zad 2 amortizerja? se še vedno zvija?

un ta starejsi model z original amortizerji se mal zvija k gres po zadni drugac je pa ok...meu je pa sosed gor bitubo amortizerje pa je blo ql ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka mislte a se splača to zdj menjat. če upoštevamo dejstva da je končna mal višja, pospešek mal bolši... pa da bo treba zraven plunt še nekje 300k? :eek:

pa se splača glede na to da ne bo tak lep k tale moj?

post-1647-1150820181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ka mislte a se splača to zdj menjat. če upoštevamo dejstva da je končna mal višja, pospešek mal bolši... pa da bo treba zraven plunt še nekje 300k? :eek:

pa se splača glede na to da ne bo tak lep k tale moj?

jst bi uzeu, če bi že kupvou 200ko uno tastr mudel, ker ni ne vem kok bolš ta čist tanova od tastare. Saj jst tko mislm ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve kot se lhk prever nivo hladilne tekočine? Če jo je dost.

Če jo hočeš preverit na posodi, moraš dat dol sprednjo plastiko. (drži jo en vijak, ki se nahaja pod znakom za Gilero)

Popravljeno . Popravil EuroBiker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em mene pa nekaj zanima. Imam Gilero runner SP 50 2005 modelno leto-srebrne barve. Imam 9000 km in pri 12000 km bom menjal jermen ker ima ta že dva ''risa'' no sedaj je noter originalen jermen. Zanima me ali naj dam noter ponovno originalen jermen ali kaj drugega kere druge firme. Kaj mi vi svetujete. Motor ni predelan razen športnega filtra. Kateri jermen bi dal not, ampak takšen da bo zdržal vsaj 10000 km. In kakšne so slabosti če dam jermen not drugi? Treba valčke menjat... al kej druga.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če ti ja ta zdržal 9k, pa če hočeš dat not tazga ko bo zdržu 10k, ne vem kaj kompliciraš, pač daš original not pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no mam eno novo vprašanje. Na Gilero runner 50 sp 05 modelno leto bi dal izpuh giannelli. Zdaj pa ker model naj dam gor pa cenovno kolk to pride. Na skuterju nimam nič drugega predelanega kot športni filter. Zdaj bi pa dal gor giannellia katerega???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, mam runnerco 2004 in bi jo rad fajn predelu ( mislm sam performance ne pa visual), skratka kaj najblj priporočate za kupit v rangu do enih 550e, mislm vse (variator,avspuh,kit...), gledal sem po scootercentru in bi se dal kaj porihtat....no skratka zanimajo me izkušnje,lastnosti, ipd. ker imam skuter komaj teden dni. Hvala vsakemu ki si bo vzel čas za odgovor

lp :OK:

Popravljeno . Popravil Takkyu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo! Imam runner 50 RR, pa sem mu sedaj dodal Giannelli Reverse avspuh. Skratka motor zaženem,ogrejem, pa pičim. Super končna use uredu ko naenkrat po 3koilometrih crkne nasred vožnje in noče vžgat nazaj.Počakam 15min ne pali, počakam pow ure niti nepali. Sumim svečko da je pregorela ali se zapackala, ali je kaj drugega ker je res čudn stvar to??? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledal sem svečko, ta je bila obložena v celoti z neko maso ki je zgledala kot vodni kamen, heh....skratka niti iskre ne da, se ne čudm zakaj ne pali. :BUA: me pa zanima če kdo ve zakaj bi zej k je skuter pač res šow dobrih 20km/h eč sečka zatajila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!