Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

če koga zanima skuter sem usposobil, sem ga urihtu tko da sm filtr dol pobraw lukno za dovod zraka karburatorju zadušil in ga paljavu nožno z polnim gasom 3min pa je palu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

neki mi nagaja. Ko vžgem motor se mi zadnje kolo samo zaverti kot da bi dodal gas samo jaz gasa ne dodam kolo se pa vseeno vrti in tudi bolj glasen je kaj je tu narobe? gas zajla kriva? pa ko se peljem z motorjem tko enih 70 km/h po števcu mi iz zadnjega dela pri deklcu tko neki ''piska'' ko da bi neki brusl. kwa bi blo to. mam pa 12k prevoženih motor je pa 05 letnik sp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prvem problemu je lahko štangas previsoko nastavljen ali pa je gaz zajla preveč napeta :) . Drugo pa lahko cvilijo prenosi, olje v prenosih si že menjal?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojem frendu, ko mu je začel piskat je začel vse piskat čez neki časa, nato pa je šlo vse v k....! :D tak da čim prej ugotow ka je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi uzeu, če bi že kupvou 200ko uno tastr mudel, ker ni ne vem kok bolš ta čist tanova od tastare. Saj jst tko mislm ;)

Novega Runner-ja 200 vxr se v prejšnji modelni verziji ne da več kupit. Vsaj tako so meni razložili ko sem kupoval mojega runnerj B) a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi nagaja. Ko vžgem motor se mi zadnje kolo samo zaverti kot da bi dodal gas samo jaz gasa ne dodam kolo se pa vseeno vrti in tudi bolj glasen je kaj je tu narobe? gas zajla kriva? pa ko se peljem z motorjem tko enih 70 km/h po števcu mi iz zadnjega dela pri deklcu tko neki ''piska'' ko da bi neki brusl. kwa bi blo to. mam pa 12k prevoženih motor je pa 05 letnik sp

Mogoče se zvrti zaradi čoka. Tako je pri mojem. Samo se za kakih 20sek. ustavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em neki me še zanim aglede jermena. Not sem dal novga orginalenga motor mi pa gre po števcu zdaj samo 60 km/h a je to zaradi novega jermena ker pač še ni ulavfan in po kolkih km se ulavfa. Al je krivo kaj druga. ?? pa jermne je prav obrjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega Runner-ja 200 vxr se v prejšnji modelni verziji ne da več kupit. Vsaj tako so meni razložili ko sem kupoval mojega runnerj B) a.

ne sej to sm mislu letnik `05 ;) jih majo zihr še na zalogi..useh itak niso prodal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

če ma gdo kake ideje kako pobarvat runnerja jih lahko prilima tukaj naj jih bo čim več in čim več različnih :D

crno-bela kombinacija ubija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.Pred dnevi sem postal lastnik gilere runner 180 letnik 2001.

Pa imam sledec problem,sicer motor lepo vzge in tud gre fajn,

samo ce pa hocem na hitro pospesevat pa mi zacne v zgornjih obratih trokirat in sicer ne za dolgo enkrat zatrokira in pol zopet gre naprej,zgleda tako kod da bi elektrika kaj prekinjala ali pa da nebi dobil zadost goriva ali ima mogoce kaksno blokado obratov.

Ker pa ce dajem gas postopoma pocasi do konca pa to ne dela.

Potem pa me se zanima ce mogoce kdo ve da je na netu kaksna stran kjer so navodila za runnerco(pac tista knjigca ki jo dobis zravn motorja ce novga kupis)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau kupu sm rabljeno Gillero runner SP 2002 letnik!!!!!

ma prevoženih 13000 in dela res full dobr!!

Ma še use originalno gor pa gre 60!!

mm...za začetk bi sam valčke zamenju zrd pospeškou!!

pa me zanima kok gramske valčke naj daM! frend ma 2001

pa ma 4g(polini) pa ma full dobre pospeške tko da jst bi tut dau 4g

valčke sam malosi! pa me zanima če se kdo spozna ful dobr pač na to

pa da zamena valčke k jst lihk nism nek mehaniK:Dhehe

(pa plačam za kak pir(2.3)hehe za to menjavo)pa še kok so malosijevi 4g valčki??? pa kje bi jih lahk dubu?

:blush: .) B) pa če je gdo prpralen pa da je iz lj zrihtah naj piše na mail hmm123@email.si !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To lohka sam zamenjaš.. ;) Zapel se do prvga mehanika pa tm šraufej, k morš met uno pištolco na kompresor :) Je pa za 5 min dela ;) (menjava valčkov)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, menjava, ja jurja 2 recimo-- valčki pa tud okol jurja pa pol ;) Dobiš pa povsod kjer prodajajo motorje, pa na vsakem servisu ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!