Skoči na vsebino

Gilera Runner


KaMiKaZe

Priporočene objave

ej hvala res za use odgovore sam še to me zanima??

A na servisu majo 100% valčke mallosi 4g???

ka pa če bi se res potrudu in pretegnu, pa dvignu slušalko pa vtipkou tistih neki tipk in vprašu če majo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem!

Imam predelan skuter Gilera Runner(polini kit 70ccm).. Z motorjem imam že nekaj časa probleme, saj mi včasih sploh ne vžge, potem mi cuka in take pizdarije.. Zanima me, če poznate kakega dobrega serviserja ki bi motor vzel v roke in vse skupaj malo pregledal, zamenjal, nastavil..za nek normalen denar.. Sem pa iz okolice Lj., tako da prosim če mi lahko kako pomagate!

Simonchelli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pel na strelisce...ce se ti mudi...cene pa pocak k zdej se vrne DONACO servis nazaj=) :OK: :OK: pa pel k njemu(za visko gimnazijo :) )dobr je pa pocen=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živijoooo !!!

Mam eno vprašanje. Zanima me, če ima že kdo izkušnje z Gilero Runner RST (2006) oz. po domače povedano novo runnerco letnik 2006? Kmalu ga mislim kupit (marca) in me zanima, če motor lepo gre je vzdržljiv itd. To kakšna je oblika me ne zanima (vem, da eni pravijo da je grda :lol1: ), sam mene zanima trenutno mašina in vse ostalo o skuterju.

LP !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam isti namen..in bi tut prosu kasne izkusnje imate z tem motorjem...vem da je drag i :OK: :OK: .) n lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam kupi runnerco, super zadevca :) Jaz sem sicer imel DNA-ja ampak mašina je ista in sem bil zadovoljen, vozil sem pa dosti runnerc in so tui zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko bom reku biu sem lastnik nove runnerce zelo malo časa mašina je odlična isto imajo piaggio in aprilija masina leti. Men je sou po stevcu 85kmh brez blokad. Sam ma pa problem to je pa da se jih pokrade tok da smrdi. Men so jo ukradl iz zaklenene garaze. To gre takoj res full kradejo mal razmisl k za 500 kosov da ti jo ukradejo je bv. Drgac pa super zadevca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA Al pa RUNNER je pa rezlika .) ...10000000% raj mam dna k runner...sej masino majo tut energy isto nove aprilije majo tut piaggio no se mi zdi(nism glih 100%).....masina ze ureud damo so runnerce trde k svina za vozt..mam pariliji sr(tastaro,minareli)pa se fil leps da furat k runner...pa k dna tut :) pa to drgac nism sam jst portdu

pa se kradejo se fulll nevem kaj vm je.... :eek: :eek: :eek: da ti jo spizdijo po tednu k jo maS DEJ RAJ MEN 500K PA TI POSODM SKUT ZA EN TEDN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei pa to prvic slism da se krade suktrcke :BUA: gnoji :glare: .....tuki se se to ni zgodl :yea1: potrkam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ful pi***, da ti ga vkradejo novega... 580.000sit, ni tko malo ampak bom ga probal puščat na čimbolj takšnih mestih pa zaklepat itd. Sam če ukradejo avto brez da ga škifi najdejo, pol runnerco bojo še manj :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm meu novo runnerco za 500 k za 1 mesc :( :( :( :( :( :( :( Res ne spaca se ti kupvt ukradejo ti itq use ampak runnerji so 1vi na listi. Sm se pogovarju z enim k jih ene par pozna. Je reku sam izvijac na - nabijejo u klucavnco pa s klescam ubrnejo pa se odpelejo runnerji grejo pa hitrej baje so engra ukradl s plastično žličko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko bom reku biu sem lastnik nove runnerce zelo malo časa mašina je odlična isto imajo piaggio in aprilija masina leti. Men je sou po stevcu 85kmh brez blokad. Sam ma pa problem to je pa da se jih pokrade tok da smrdi. Men so jo ukradl iz zaklenene garaze. To gre takoj res full kradejo mal razmisl k za 500 kosov da ti jo ukradejo je bv. Drgac pa super zadevca

S kje pa si mogoč iz Lj ? Ker za lj vem da se krade na veliko .) , pri nas lahko pa pustim odprto garažo celo noč pa nebo noben 0 ukradel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma runerca je za oj filing pretežka k se enkrat na aeroxa usedeš pa da greš se mal čez ovinke vozt z dost veliko hitrostjo tu ne zamenaš za noben motor tu se taku lepu voz pa sej pravm aerox je zakon se zakaj mistle da je šu rossi k yamahi da bo aerxa vozu sm zatu:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je su pa rosi k yamahi zto da bo yamaho na noge spravu kr je blo s hondo prelahko....pa ne da mam kej prot yamahi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma runerca je za oj filing pretežka k se enkrat na aeroxa usedeš pa da greš se mal čez ovinke vozt z dost veliko hitrostjo tu ne zamenaš za noben motor tu se taku lepu voz pa sej pravm aerox je zakon se zakaj mistle da je šu rossi k yamahi da bo aerxa vozu sm zatu:)

sam ti si res mal hecn, skos tak hvališ aeroxa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj piskate :blink: kupš lepo Gilero Runner pa si zmagu.. :) Aerox, SR, and other stuff so pa druga izbera če se ne odločš za Gilerco :blush: pa če vam jo spizdijo bode pol saj ponosni da ste mel tok hud motor da je biu vredn kraje :evilgrin: :lol1: :lol: a ste kdaj vidl da bi kšne Aeroxe al pa SRke kradl (u takmu številu k Gilere) itak da ne k so JAJCA :devil: :lol: hahah

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj piskate :blink: kupš lepo Gilero Runner pa si zmagu.. :) Aerox, SR, and other stuff so pa druga izbera če se ne odločš za Gilerco :blush: pa če vam jo spizdijo bode pol saj ponosni da ste mel tok hud motor da je biu vredn kraje :evilgrin: :lol1: :lol: a ste kdaj vidl da bi kšne Aeroxe al pa SRke kradl (u takmu številu k Gilere) itak da ne k so JAJCA :devil: :lol: hahah

mogoče je pa tu da yamaho pa aprilio se zelo težko ukrade gilere pa glih ne k je itak jajc pa si uni misljo ga bomo usaj rešil taku slabga motorja k kradejo:)

sicer pa en je reku zakaj tok hvalm aeroxa zatu k ga mam in sm navdušen nad motorjem in ga priporočam usakemu k se misl afnat z motorju in ga ne ima samo za vožnjo od 1 točke pa do 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jswt pravm da je aerox bol k se leps voz...bolso masino ma ce mene prasas..bloki niso tok obcutlivi pa ne mors ga kr tko ukrast

50 ccm zdej se pa ti odloc kaj bos kupu...

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!